אחד התהליכים המאתגרים אותו כמעט כל אחד מאיתנו עובר במהלך חייו הוא תהליך של הרזיה. יכול להיות שהיינו רזים כל חיינו, אפילו מאוד רזים, קיבלנו כל הזמן מחמאות ואז פתאום משהו קרה לגוף, או שאנחנו פשוט עברנו איזשהוא שינוי מה שעודד תהליך של השמנה ועלייה במשקל. זה יכול להיות טיול ארוך לחו״ל, מחלה איתה היינו צריכים להתמודד, עבודה חדשה שגרמה לנו לשנות את הרגלי התזונה שלנו, הריון.. ועוד ועוד. אז למה כל כך קשה לרזות ואיך אפשר להקל על התהליך הזה?

 

ראה גם:

 

•    קודם כל המחשבה - אנשים רבים נמצאים במקום מחשבתי שמלכתחילה הופך את התהליך הזה לכל כך קשה. הם אומרים לעצמם: ״זה קשה לרדת במשקל״, ״איך אני עושה את זה עכשיו״, ״אתחיל אחרי החגים״, ״ומה, עכשיו אני לא יכול לאכול את מה שהייתי רגיל״… המחשבות האלה הופכות את התהליך של ירידה במשקל להרבה הרבה יותר קשה ממה שהוא ולכן זה קודם כל חייב להתחיל במחשבה. עלינו לשנות משהו בתפיסה שלנו ולהפוך את זה מקשה לקל. איך?… לשאול את עצמנו שאלה אחת פשוטה והיא: מה אני מקבל זה? … הרווח לעומת ההפסד הוא כל כך גדול כך שכבר ברגע שנענה לעצמנו על השאלה, נוכל להתחיל ולשנות את ההרגלים שלנו.

•    שינוי הרגלים - תהליך ירידה במשקל מחייב מאיתנו לשנות את ההרגלים הכי בסיסיים שלנו. במקום לקום ב-8:00 בבוקר, מעתה עלינו לקום ב-7:00 בבוקר כדי שנספיק להתאמן. במקום לרכוש קוראסון עם קפה במאפייה למטה, עלינו לאכול בבית משהו בריא לפני שאנחנו יוצאים. במקום לשבת על הספה בערב במשך 3 שעות מול הטלוויזיה, עלינו לצאת להליכה באוויר הפתוח. כל דבר שקשור לשינוי ההרגלים שלנו איננו פשוט עבורנו, כי הרגל משמעותו, אני רגיל למשהו, זה בטבע שלי, זה קיים שם. ואיך משנים הרגלים? שוב - בעזרת המחשבה. צריך להחליט שזה מספיק חשוב לנו ואנחנו עושים מה שאנחנו יכולים כדי שזה יקרה.

•    אזור הנוחות - כדי לשנות את כל אותם הרגלים, עלינו לצאת מאזור הנוחות שלנו ולעשות דברים קצת אחרת. נכון, הכי נוח להמשיך ולקום ב-8:00 בבוקר, אבל האתגר הוא לשנות את זה ולקום ולעשות ספורט. הכי קל זה כשמעצבנים אותי למצוא נחמה במשהו שיש וזמין במזווה, איזו עוגיה או חטיף אבל החוכמה היא לדעת לשלוט בזה.

 

10 הדברות לתהליך הירידה במשקל

1.        בכל יום, כתבו 5 משפטים משני מחשבה הקשורים לתהליך הירידה במשקל כמו למשל: כשארזה, אוכל לרכוש את הג’ינס שתמיד רציתי, כדאי לי לרזות כי יתמלאו בי האנרגיות מחדש וכדומה… קחו את זה לאן שבא לכם…

2.        החליטו על 3 הרגלים שאתם משנים לטובת התהליך. ממש כמו שתיארנו לעיל. התמידו בהם במשך 31 ימים.

3.        אל תכניסו אוייבים הביתה - הימנעו מרכישה של משקאות מתוקים, עוגיות, מאפים, עוגות ושאר דברים שלא תורמים לתהליך הירידה במשקל שלכם.

4.        שלבו את הליפו מקס, כדורים טובים להרזיה- תוסף 100% טבעי המסייע בתהליך הירידה במשקל, מאיץ את תהליך חילוף החומרים בגוף ומעודד שריפת שומנים.

5.        אל תספרו לעצמכם סיפורים ותירוצים.

6.        תקשיבו לגוף שלכם, עשו זאת בהדרגה, רק כך המשקל החדש יחזיק מעמד.

7.        בחרו פעילות גופנית שאתם מתחברים אליה מההתחלה

8.        החליטו על תפריט תזונה שתואם את הצרכים שלכם ואת חיי היום יום שלכם.

9.        הוסיפו סיבים תזונתיים ושלבו ירקות בכל ארוחה.

10.   תתמסרו לתהליך. ספרו לקרובים לכם, תתגאו בכל קילוגרם, רכשו בגדי ספורט חדשים…


Super Food Diet Banner new1