כולנו חווינו בשלב כזה או אחר מצב של לחץ. בעוד יש כאלה שחווים מצבי לחץ אחת לכמה זמן, יש אנשים שהלחץ מנהל אותם ולא להיפך.

הרגשות, המחשבות, החרדה מנהלים אותם ושולטים להם בחיים והדבר הזה שמכונה לחץ כרוני הוא בעיה נפוצה מאוד בעולם המודרני שבו אנו חיים. זה מתחיל מהרגע שאנחנו מתעוררים בבוקר… אנו לחוצים להעיר את הילדים, לארגן אותם לבית הספר, להפסיק לקחת שלוק מהקפה, לקרוא מהר מהר את הכותרות של העיתון, לצייד את כולם בכריכים וקדימה, לטוס החוצה לדלת. הלחץ הזה ממשיך על הכביש כשאנחנו ממהרים לגנים ולבתי הספר והוא מחמיר בהיותנו נמצאים בדרך לעבודה. הפקקים גורמים לנו להיות לחוצים עוד יותר, התאונה שחסמה מעודדת עוד יותר את העצבים שלנו בגוף ובמקביל אנו מנהלים שיחות טלפוניות ללא הרף עד שאנחנו מגיעים למקום המלחיץ בעולם - המשרד.

וזה ממשיך וממשיך… במשך היום אנחנו רוצים להיות בשליטה, לדעת שהכל בסדר עם הילדים שלנו, אנחנו חייבים להספיק מליון דברים כי גם הבוס יושב לנו על הראש ומלחיץ אותנו עוד יותר. יש דד ליינים יש דברים שצריך לעשות כדי איך לא? להוכיח את עצמנו יום אחרי יום כדי שאולי תיכף תתפנה משרה ואנחנו נקודם לתקפיד איך לא? מלחיץ עוד יותר… הדבר הזה שנקרא לחץ, שם לנו משקל של טונות על הכתפיים וגורם לכל כך הרבה בעיות. בעיות פיזיות ונפשיות כאחד. בעיות בשינה, בעיות במשקל, בעיות במערכת העיכול, חוסר איזון שכזה שגורם לנו להיות עייפים כל הזמן ואולי אפילו גם פוגע באושר שלנו.

אז נכון, כדי שהדבר הזה ייעלם או לפחות יפחת, אנחנו צריכים לעשות שינוי עם החיים שלנו ולהיות במצב שאנחנו מנהלים את הלחץ, אנחנו שולטים במחשבות וברגשות ולא הם בנו. מדובר באסטרטגית חיים שתסייע לנו לשלוט במחשבות האלה שכל הזמן נמצאות בראש שלנו.

יש כל מיני תרגילים שאנחנו יכולים לעשות כדי לאמן את המוח שלנו, כי בסך הכל גם המוח שלנו חייב התעמלות כדי להישאר בחודש. יש כל מיני שיטות שבעזרתן אנו יכולים לשלוט במחשבה שלנו ופשוט למנן את הלחץ הזה. דרך נוספת שתעזור לכם להירגע, להפחית את הלחץ, להנות קצת משלווה אמיתית היא באמצעות פטנט ייחודי הנקרא אפרון.

אפרון - כדורים להרגעה

אם אתם חווים מצב של לחץ, בין אם מדובר בלחץ חד פעמי כתוצאה ממשהו פתאומי שקרה לכם כמו למשל קיבלתם חשבון טלפון אחרי חזרה מנסיעה מחו״ל של 5,000 שקלים ובין אם מדובר בלחץ תמידי כי אתם פשוט נמצאים בסביבה שכזו וחייבים כל הזמן לשלוט בהכל הפתרון שלכם הוא אפרון כדורים להרגעה. מדובר בפתרון 100% טבעי, תוסף תזונה שנבדק מחקרית ומכיל רכיבים פעילים המסייעים לאזן את מערכת העצבים ומפחיתים את תהליך ההפרשה של הורמוני הלחץ, הורמוני הסטרס. כדורי ההרגע אפרון אינם גורמים לתופעות לוואי, הם מסייעים להוריד את הלחץ, להכניס אותנו למצב של רוגע ואף מסייעים לנו לישון טוב יותר ולהנות מחיים רגועים יותר.

להזמנה ישירה של כדורי הרגעה - לחצו כאן