אנשים רבים נמצאים בתהליך של ירידה במשקל, חיטוב הגוף ומנסים להבין כיצד הגוף שלהם עובד, איך הם מחטבים את הגוף, איך הם מגבירים את קצב שריפת השומנים. העניין הוא שהגוף שלנו הוא סוג של מכונה שרגילה לעבוד בצורה מסוימת, בשלבים ולכן כדי שנצליח להתמיד בשינוי, זה לא מספיק רק לבצע משהו אחד, מדובר בשרשרת של פעולות שעלינו לעשות כדי שבאמת נצליח להגיע לתוצאה שאנו מכוונים אליה.

 

הנה כמה דוגמאות קלאסיות למה שאנשים עושים ופוגע בתהליך הירידה במשקל ומונע התקדמות בשריפת השומנים:

 

•     מבצעים פעילות גופנית אירובית עצימה אך ממשיכים לאכול מתוקים, מזון עתיר בשומן, כמות גדולה של פחמימות

•     לא מבצעים פעילות כוח או אימוני סיבולת כמו למשל תרגילי התנגדות או הרמת משקולות

•     לא עובדים בדפקים גבוהים

•     לא מפחיתים את הצריכה הקלורית היומית שלהם

•     לא אוכלים ארוחות קטנות ומסודרות

•     לא מקפידים להגדיל את צריכת החלבון, למרות שהם מבצעים פעילות גופנית עצימה

 

אלו הן רק חלק מהטעויות שאולי גם אותם עושים, רק מחוסר ידע או מודעות… לכן, חשוב להבין כי כדי לרדת במשקל הגוף, לחטב את הגוף ולשרוף שומנים יש כל מיני פעולות שצריך לעשות במקביל.

מחפשים כדורים לשריפת קלוריות? כיצד ליפו מקס מסייעת בתהליך שריפת הקלוריות והשומנים בגוף?

 

הליפו מקס הוא בעצם תוסף תזונה אשר פותח ויוצר על ידי חברת נוטרי די ספורט המתמחה בייצור תוספי תזונה ומוצרי בריאות לספורטאים. בליפו מקס יש חומצת שומן לינולאית מוצמדת שנקראת CLA. מסתבר שמה שחומצת השומן הזו עושה היא מעודדת את תהליך צמצום אחוזי השומן בבני אדם זאת משום שהפעילות של מעכבת את תהליך הצטברות השומן בתוך התאים.

 

הפורמולה משלבת גם תמציות תה ירוק אשר מסייעות להגביר את קצב חילוף החומרים מה שמעודד כמובן ירידה במשקל ומספק לגוף כמות גבוהה של נוגדי חמצון. אותם נוגדי חמצון מסייעים לנטרל את תנועת הרדיקלים החופשיים אשר מוגברת בזמן האימון ומונעים את הנזק החמצוני שנוצר בתאים. בליפו מקס יש גם קפאין שמסייע להתמיד במאמץ כאשר צורכים את הפורמולה לפני האימון וגם לו יש השפעה מטיבה על קצב חילוף החומרים.

 

לסיכום, ביצוע פעילות גופנית המשלבת בין אימוני כוח ואימונים אירוביים, צריכת של תוסף ליפו מקס בהתאם לתכנית האימונים שלכם ושמירה על תזונה מאוזנת יסייעו לכם לרדת במשקל הגוף מהר יותר ולחטב את הגוף בדיוק כמו שהייתם רוצים.

Super Food Diet Banner new1