כדורי הרזיה הם תרכובת שמטרתה לסייע לנו להוריד במשקלנו. רבים מאיתנו נעזרים בכדורי הרזיה, תוך כדי תהליך ההרזיה שלנו, כדי לייעל אותו ולהאיץ את מהירות ההרזיה. כמובן שללא השקעה מצדנו ומזמננו בתזונה נכונה, פעילות גופנית ובשינה ומנוחה קבועים, לא נצליח להוריד במשקל. רק שילוב של ארבעת הגורמים יחד, מביא לתוצאות כדורי הרזיה מהירים.


כדורי הרזיה מהירים – קריטריונים:

כדורי הרזיה מהירים הוא תיאור שגוי, שכן כדורי הרזיה לבד אינם יכולים להביא להרזיה מהירה. עם זאת, כדורי הרזיה איכותיים כן יכולים לתרום להרזיה מהירה, בשילוב עם שגרה בריאה ומשטר אימונים קבוע.

  • החומרים שמכילים כדורי הרזיה מהירים – כאשר אנו מחפשים כדורי הרזיה מהירים, כדאי לנו לחפש כדורים המכילים חומרים טבעיים בלבד, אשר אינם מזיקים לגופנו.

  • טיב החברה – כאשר אנו רוכשים כדורי הרזיה מהירים או כל תרופה שהיא, תמיד כדאי לנו לברר אודות החברה שמייצרת את הכדורים: האם היא עומדת בתקני משרד הבריאות? האם ברשותה האישורים הדרושים? האם יש לה תקן GMP, המעיד על תנאי ייצור גבוהים?

  • תופעות לוואי ואינטראקציות כדורי הרזיה מהירים – ם אנו נוטים לסבול מאלרגיות, כרגע בהיריון או סובלים מתופעה רפואית מסוימת, תמיד כדאי לנו להיוועץ ברופא, טרם הוספת כדור חדש לתזונה היומית שלנו.

כדורי הרזיה מהירים – ליפו-מקס Nutri-D:

ליפו-מקס כדורי הרזיה מהירים, הוא שורף שומן טבעי, המכיל רכיבים טבעיים ובריאים, שמטרתם הבלעדית היא לסייע לנו להשיל את הקילוגרמים.

כדי להוריד במשקל, מחובתנו לתת מעצמנו ולבצע הרבה פעילות גופנית. כדי לסייע לנו לעשות זאת, הליפו-מקס מסייע לנו לנצל את מאגרי השומנים בגופנו ולהפוך אותם לאנרגיה טהורה, שאותה אנו יכולים לנצל בביצוע פעילות גופנית. כדורי הרזיה מהירים אף מסייעים למנוע הצטברות מחודש של מאגרי שומנים בגופנו, על ידי המרתם לאנרגיה באופן מיידי.

בנוסף, כדורי הרזיה מהירים ליפו-מקס מכילים קפאין ותמציות פרי הגוארנה, המעניקים לנו תוספת אנרגיה טבעית.

Super Food Diet Banner new1