בין הקשיים המרכזיים איתם אנשים המנסים לרדת במשקל הגוף ולפתח מסת שריר רזה מתמודדים הוא מצב המכונה ״תקיעות במשקל״. אותם אנשים, התחילו איזה שהוא תהליך, שינו את התפריט התזונתי שלהם, הורידו את כל מה שאסור ומומלץ להימנע ממנו, התחילו במסגרת מסודרת של פעילות גופנית כזו או אחרת ואכן ירדו במשקל הגוף. בנקודה מסוימת אותם אנשים חווים אחד משני המצבים הבאים:

  1. עלייה במשקל בחזרה אחרי הדיאטה
  2. תקיעות במשקל כלומר מפסיקים לרדת במשקל 

למה זה קורה?

ובכן, יש לכך כל מיני סיבות. הסיבה הראשונה יכולה להיות קשורה לתהליך שריפת הקלוריות בזמן מנוחה. כאשר אנו מתחילים תהליך של דיאטה כלומר מקזזים את הקלוריות, הגוף שלנו שורף פחות קלוריות במנוחה, הוא נכנס למאין מנגנון הגנה כזה, נמצא במצב של סטרס וזה גורם לעצירה של תהליך שריפת השומנים וירידה במשקל. הסיבה השנייה קשורה לתהליכים הורמונליים.

במצב של דיאטה, הורמוני השובע יורדים, זאת בשונה ממה שרבים מאיתנו חושבים. למעשה, מה שקורה כשמסת השומן בגוף יורדת הוא שגם תהליך ההפרשה של אותם הורמונים יורד מה שמעודד את הורמוני הרעב לעלות.

ובכן אלו הם רק שתיים מתוך המון סיבות שיכולות להיות קשורות לאותה תקיעות בירידה במשקל.

3 טיפים לסיוע בהורדה במשקל

  1. שינויים בתזונה - לאחר כמה שבועות של תפריט כזה או אחר, הגוף כאמור מתרגל ונכנס למאין מגננה ואז הירידה מפסיקה. מה שכן חשוב לעשות זה לשנות את התפריט מדי פעם, לעורר את הגוף.

  2. כמות הקלוריות - פעמים הרבות הסיבה לאותה תקיעות נגמרת משום שאנו לא אוכלים מספיק. אנו כל כך רוצים לרזות אבל הגוף, כדי לרזות צריך אנרגיה. לכן, אמנם חשוב לשמור על מאזן קלורי שלילי כלומר לאכול פחות ממה שאנחנו שורפים, אבל צריך בכל זאת לאכול מספיק כדי לרזות או כדי להמשיך את תהליך הירידה במשקל, אחרת שוב אנו מכניסים את הגוף למצב של סטרס והמטרה שלנו היא להחזיר אותו לאיזון.

  3. כדורי הרזיה מומלצים ללא מרשם - ליפו מקס - ליפו מקס הינה פורמולה ייחודית שהיא בעצם לא ממש כדורים אלא מגיעה בתצורה של אבקה. הליפו מקס נחשב לאחד המוצרים המוצלחים בשנים האחרונות שכן הוא מיוצר על בסיס 100% רכיבים טבעיים בלבד ולכן לא גורם לתופעות לוואי ומאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות. הרכיבים שבליפו מקס מעודדים את תהליך שריפת השומנים בגוף, מסייעים לפעילות מוגברת של מערכת העיכול ובכך תורמים לתהליך הירידה במשקל.

Super Food Diet Banner new1