אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

Sep 2020 banner881x142 1

כלורלה היא אצה ירקרקה וייחודית, בעלת ערכים יוצאי דופן של נוגדי חמצון, כלורופיל, ויטמין B12 וערכים בריאותיים נוספים. מסיבה זו מומחים רבים השקיעו שנים של מחקר בניסיון לפרק את המבנה התאי של הכלורלה, שיוכלו לייצר כדורי כלורלה מומלצים.

איננו יכולים לעכל כלורלה בצורתה הטבעית, אלא רק בתצורה של כדורי כלורלה מומלצים, משום שהמבנה שלה הוא קשה מדי עבור מערכת העיכול שלנו.יתרונות כדורי כלורלה מומלצים:

• שיפור מאזן השומנים בגופנו – מחקרים הוכיחו כי מינון של 5-10 גרם של כדורי כלורלה מומלצים, יתרום לפחת ברמות השומנים הלא בריאים והכולסטרול בגופנו. על ידי כך, כדורי כלורלה מומלצים אף מסייעם להתמודד עם תופעת לחץ הדם הגבוה.

האיכויות הללו מתאפשרות, בזכות ויטמין B3, נוגדי החמצון הרבים והסיבים התזונתיים שמכילים כדורי כלורלה מומלצים; ערכים תזונתיים שידועים ביכולת שלהם לתרום לפחת ברמות הכולסטרול שלנו וייעול התפקוד של מערכת ההובלה.


• מסייעת להאט את תהליך ההזדקנות – נוגדי החמצון, הוויטמינים והכלורופיל שמכילים כדורי כלורלה מומלצים תורמים להתמודדות עם תופעת הרדיקלים החופשיים, האצת תהליך החידוש התאי ואף לדאגה לשימור התפקוד התקין של העיניים שלנו, המראה הצעיר של העור שלנו והחוזק של העצמות שלנו גם לעת זקנה.להזמנה ישירה של כלורלה טבעונית - לחצו כאן


כדורי כלורלה מומלצים של חברת נוטרי-די מיוצרים בתנאים מבוקרים בחוות מים אנושיות, המציעות גידול איכותי במים מתוקים, המונע היחשפות למזיקים, מזהמים או זיהום אוויר חיצוני. כתוצאה מכך, חברת נוטרי- די בעלת תקן GMP, המאשרר כי תוסף התזונה שלנו נוצר בתנאים אופטימליים.

זוהי כמוסה טבעונית, כך שכולנו נוכל להשתמש בה, כדי להעלות את מסת השרירים שלנו, לתרום לירידה במשקל ולייעול תהליכי ניקוי הרעלים השונים בגופנו.

כדורי כלורלה מומלצים של חברת נוטרי-די מכילים בנוסף ויטמין 3 מק"ג B12, 3 מ"ג ברזל, 66 מ"ג כלורופיל ו- 2 מ"ג אבץ.

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר