כאשר אנו שואלים את עצמנו כיצד לא לגמור מהר יותר, אנו שואלים את אותה שאלה שגברים אחרים שואלים את עצמם ברגעים אלה. בשל גורמים פסיכולוגיים או פיזיים למיניהם, רבים מאיתנו נוטים לתהות כיצד לא לגמור מהר: אולי אנו עייפים יותר מהרגיל, לחוצים יותר מהרגיל, לא מנוסים כלל או מנוסים מדי, אך כולנו זקוקים לפתרון לאותה תשובה, אז כיצד לא לגמור מהר?


כיצד לא לגמור מהר

• נבין מהו מקור הבעיה – כאשר אנו שואלים את עצמנו כיצד לא לגמור מהר, כעת אנו כן גומרים מהר. כדאי לנו לנסות ולהבין מדוע אנו סובלים מהתופעה כעת: האם התופעה פיזית או נפשית? האם כדאי לנו לדבר על הפרטנרים שלנו או להיוועץ ברופא?

• נחזק את רצפת האגן שלנו – אם אנו מאמינים כי הגורם לשאלה כיצד לא לגמור מהר הוא פיזי, יתכן וכל שעלינו לעשות הוא לחזק את רצפת האגן שלנו. אנו יכולים לעשות זאת על ידי תרגילי קיגל או תרגילים שנבצע עם בני הזוג שלנו, במהלכם מבצע משגל קרוב לרגע שאיננו יכולים לחכות ואנו שוב תוהים כיצד לא לגמור מהר ונצא, נמתין ונשוב. על ידי כך, נחזק את הסיבולת שלנו. באותו אופן, אנו יכולים ללחוש על קצה איבר המין שלנו, כדי להרגיע אותו מהר יותר.

• ניעזר בכדורים וספריי השהייה טבעיים – כיום, קיימים בשוק אינספור עזרים, שיכולים לסייע לנו להתמודד עם השאלה כיצד לא לגמור מהר. כאשר אנו בוחרים ספריי השהייה או כדורים, כדאי לנו לוודא כי החברה שממנה אנו רוכשים את המוצר עומדת בתקני משרד הבריאות וכי המוצר עצמו איננו מכיל חומרים רעילים או לא בריאים עבורנו. בנוסף, אם אנו רוכשים כדור להתמודדות עם השאלה כיצד לא לגמור מהר, כדאי לנו להיוועץ ברופא בנושא, בייחוד אם אנו סובלים מתופעה רפואית.