האם יש הבדל בין חומרי הסיכה הקיימים בשוק? בהחלט! והוא משמעותי. קבלו סקירה של סוגי חומרי הסיכה הקיימים וגם כיצד לבחור את חומר הסיכה הנכון ביותר לשימוש שלכם?


חומר סיכה משמש כאמצעי עזר מיני ומיועד למניעת חיכוך וצריבה בעת קיום יחסי מין, הן בקרב גברים והן בקרב נשים. שימוש בחומר סיכה במהלך קיום יחסי מין נעשה, בדרך כלל, במטרה להקל על החדירה ולהפחית את הכאב הכרוך בחיכוך באיברי המין. למרות העובדה שאצל נשים מיוצר חומר סיכה בנרתיק באופן טבעי, לא תמיד הוא נמצא שם בכמות מספקת ונשים רבות עשויות בהחלט לחוות לעיתים יובש בנרתיק. על כן, נוצר צורך בשימוש בחומרי סיכה חיצוניים כאמצעי עזר.

בשוק קיימים מספר סוגים של חומרי סיכה המחולקים על פי המרכיב העיקרי עליהם מתבססים:

להזמנה ישירה של חומר סיכה

חומר סיכה על בסיס שמן


חומר סיכה על בסיס שמן נחשב לזול יחסית וקל להשגה. עם זאת, הוא נחשב לאופציה מומלצת פחות בכל הנוגע למין בטוח. חומר סיכה על בסיס שמן עשוי להיות, בדרך כלל, מחליק במיוחד, מה שמעמיד בספק את יעילותם של אמצעי הגנה שונים כמו קונדום העלול להשתחרר בקלות ממקומו. כמו כן, חומר סיכה על בסיס שמן מכתים בדרך כלל בדים, כמו בגדים או מצעים, באופן שהופך את הניקוי לאחר מכן לפעולה מורכבת במיוחד, כשבדרך כלל, רק לאחר ניקוי מסיבי הכתמים מוסרים באופן מוחלט. כמו כן, חומר סיכה על בסיס שמן איננו מומלץ לשימוש מקביל לשימוש באביזרי לטקס, מכיוון שהשמן מזיק למוצרים עשויים לטקס. אם אתם מעוניינים להיכנס להריון מאוד חשוב להימנע משימוש בחומרי הסיכה על בסיס שמן משום שהם עלולים להפריע לתנועתיות של הזרע ולפגוע באיכותו.

 

חומר סיכה על בסיס פטרוליום 


גם חומרי סיכה על בסיס פטרוליום, כמו שמני תינוקות למיניהם, נחשבים למומלצים פחות. בעקבות העובדה שחומרים אלה שומניים, שימוש בחומר סיכה מסוג זה עשוי לגרום לאותם נזקים של חומרי סיכה על בסיס שמן ובנוסף שימוש בחומר סיכה מסוג זה עלול לעודד התפתחות דלקות.

 

חומרי סיכה על בסיס מים


חומר סיכה המבוסס על מים נחשב לאופציה הפופולארית ביותר בנישת חומרי הסיכה. הוא אינו גורם, במרבית המקרים, לגירויים בעור כתוצאה מהשימוש בו, וכמו כן, אינו גורם לנזק לאביזרים עשויים לטקס. חומר סיכה על בסיס מים נוטה להתייבש במהירות יחסית, שכן המים מתאיידים כתוצאה מחום הגוף, מה שעשוי להפוך אותו לאפקטיבי פחות במקרים מסוימים. ניתן להתגבר בקלות על הבעיה באמצעות שימוש תדיר יותר בחומר הסיכה במהלך קיום יחסי המין. מרבית חומרי הסיכה המבוססים על מים מכילים גליצרין, שמטרתו להפוך אותם לחלקלקים יותר. במידה וידועה רגישות לגליצרין, מומלץ לנסות חומר סיכה מסוג אחר.

נסו את >> לובידו חומר סיכה!

חומר סיכה על בסיס סיליקון


גם חומרי סיכה על בסיס סיליקון נחשבים לפופולאריים מאוד בשוק, והינם האופציה המועדפת על משתמשים רבים, משום שהם אינם גורמים לנזק לאביזרי לטקס. מעבר לכך, חומר סיכה על בסיס סיליקון פעיל באופן אפקטיבי למשך זמן ארוך יותר, בהשוואה לשאר חומרי הסיכה. חשוב לדעת כי אין להשתמש בחומרי סיכה על בסיס סיליקון במקביל לשימוש באביזרי מין עשויים סיליקון.


כיצד תבחרו בחומר הסיכה המתאים לכם מכל הבחינות ואשר ישמש אתכם באפקטיביות המרבית? קודם כל והכי חשוב - כדאי לקנות את המוצר במקום מהימן ואמין אשר משווק מוצרי בריאות נוספים. אם הדיסקרטיות חשובה לכם, ניתן להזמין חומרי סיכה דרך האינטרנט עם משלוח עד הבית בחבילה סגורה ולא מסגירה מבלי שהשליח בעצמו יודע מה היא מכילה. ולגבי חומר הסיכה עצמו – חשוב להקפיד ולהשתמש בחומר סיכה על בסיס מים או סיליקון. בנוסף אם יש לכם רגישות לרכיבים ספציפיים כמו גליצרין למשל, כדאי לקרוא בעיון בעלון לצרכן את הרכיבים מהם המוצר עשוי. שיקול נוסף הוא המטרה, אם אתם מתכוונים למשל להשתמש באביזרי סקס העשויים מסיליקון עדיף להשתמש בחומר סיכה עשוי מים.

להזמנה ישירה של חומר סיכה