מהי פרוביוטיקה?

הכוונה ב"פרוביוטיקה", היא לחיידקים פרוביוטיים, חיידקים ידידותיים אשר מטרתם לסייע בתהליך העיכול; להאיץ את תהליך העיכול, להקל על הקיבה והמעיים במלאכתם הקשה, לפרק את המזון בפשטות וביעילות ולסייע בתהליכי הספיגה של הוויטמינים, המינרלים וחומצות השומן הבריאות השונות.


התוויות:


כאשר אתם סובלים מקשיים בעיכול, בטן נפוחה, סובלים ממחלה מסוימת במערכת העיכול, נוטלים אנטיביוטיקה, סובלים ממחלות או שפעת לעיתים קרובות, חשים כי אתם מטילים צואה של ארבעה ימים קודם לכן ובאופן כללי מתקשים להטיל צואה, יתכן מאוד כי פלורת המעיים שלכם אינה תקינה, המערכת החישונית שלכם לוקה בחסר וכי אין די חיידקים פרוביוטיים שיסייעו לכם להתמודד עם "עומס העבודה". לשם כך, מומלץ ליטול פרוביוטיקה כתוסף מזון, כדי לפצות על החסך ולהביא את מערכת העיכול לפעילות תקינה ומהירה.


האותיות הקטנות לפרוביוטיקה איכותית


נשאלת השאלה מה כדאי לנו לחפש? מה יבטיח לנו כי תוסף המזון הספציפי הזה יסייע לנו להתגבר על כאבי הבטן והנפיחות?

  1. כמות החיידקים בתוסף - כאשר אתם פונים לרכוש פרוביוטיקה, הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות הוא לבחון את כמות החיידקים בתוספים השונים: פלורת המעיים היא גדולה מאוד, כ- 200 מ"ר, ליתר דיוק, לכן קיים צורך להזין את הגוף בכמות גדולה של חיידקים פרוביוטיים כדי שהתהליך יפיק תוצאות. ההמלצה הרווחת היא ליטול פרוביוטיקה המכילה כ- 12 מיליארד חיידקים בנורמה. במידה ואתם נוטלים אנטיביוטיקה או עוברים טיפול רפואי אינטנסיבי, מומלץ לקנות פרוביוטיקה המכילה כ- 25 מיליארד חיידקים פרוביוטיים, משום שהאנטיביוטיקה מזיקה לפלורת המעי ומשמידה את החיידקים החברותיים. הכמות הגדולה מפצה על אובדן החיידקים.

  2. כמות זני החיידקים בתוסף - אלמנט מהותי נוסף הוא כמות זני החיידקים בתוסף; קיימים מספר זנים של חיידקים פרוביוטיים, אשר לכל אחד מהם העדפה גאוגרפית מסוימת להתמקמות בשטח המעי ולכל אחד מהם תפקיד שונה, המסייע למעי באופן מסוים.


אם אתם חפצים לרכוש את הפרוביוטיקה האולטימטיבית, אשר תסייע למערכת העיכול ולמערכת החיסונית שלכם לבצע את המלאכה שלהן בניחותא, כדאי לכם להקפיד לקרוא את האותיות הקטנות של כל תוסף, כדי להבטיח שהוא איכותי.