להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית עצימה, פעילות שבה דופק הלב מואץ, הגוף מזיע, כן כזו שאנו מרגישים שעבדנו, שעשינו משהו ומתמלאים בתחושת אנרגיה שכזו, הגוף לא רק שורף קלוריות בזמן האימון אלא גם ממשיך לשרוף קלוריות גם אחרי האימון. לכן התשובה לשאלה כיצד לשרוף קלוריות אחרי אימון היא פשוטה וטמונה ברמת העצימות של האימון שלנו.

ובכן, יש סוג מסוים של אימונים שאפילו מאפשרים לנו לשרוף פי 2 או פי 3 יותר קלוריות בהשוואה לאימונים אחרים. אימונים מסוימים עוזרים לנו להגביר את קצב חילוף החומרים בזמן מנוחה, מסייעים לנו לשרוף יותר קלוריות ורקמות שומן אפילו לעתים עד ל-24 שעות שאחרי הפעילות, מבלי לבצע עוד אימון.

מהם הכללים לאימון כזה?

  1. פחות זמן בין סט לסט

  2. עבודה על שרירים מנוגדים כמו למשל חזה וגב, גב ובטן, ישבן ורגליים…

  3. עבודה לאורך זמן

ברגע שאנו מקפידים על שלושת הכללים הללו, שריר הלב עובד יותר חזק כלומר מתאמץ יותר וכך מואצת שריפת השומנים והקלוריות בזמן האימון וגם אחריו שכן הגוף משקיע את האנרגיה שלו בהתאוששות.

מה הקשר בין פעילות אירובית, חיזוק השרירים ושריפת שומן מוגברת?

ובכן רק בפעילות אירובית הגוף שלנו שורף שומן. האנרגיה של גופנו מה שמכונה ATP דרושה לנו לכל פעולה שאנו מבצעים והמנגנון הזה פועל בשלוש דרכים: אנרגיה קצרה לחמש שניות, אנרגיה אנאירובית ל-3-5 דקות ואנרגיה אירובית מ-5 דקות ומעלה. ברגע שהגוף מגיע למנגנון השלישי הוא עושה שימוש בשומנים כמקור אנרגתי. ככל שאנו עובדים בדפקים גבוהים יותר ומתאמצים יותר, כך האנרגיה שהגוף דורש עולה גם היא והוא שורף יותר קלוריות.

העניין הוא שגם אחרי הפעילות הגוף ממשיך לשרוף קלוריות וכאן נכנסת לתמונה עבודת הכוח. ככל שמסת השריר שלנו גבוהה יותר, הגוף שורף יותר קלוריות בזמן מנוחה. בעוד באימונים אירוביים יש השתתפות גבוהה של חמצן מה שמעודד שיפור סיבולת לב ריאה ושריפה של קלוריות, באימונים אנאירוביים, אין השתתפות חמצן, יש עבודה על עלייה במסת השריר וחיזוק הגוף.


זו הסיבה שכל מאמן בחדר הכושר ימליץ לכם לשלב בין אימון אירובי לבין אימון אנאירובי.

כיצד לשרוף קלוריות אחרי אימון - תוסף ליפו מקס

תוסף התזונה ליפו מקס הינו פורמולה ייחודית המשלבת כמה מרכיבים הפועלים למען שריפת קלוריות מוגברת בזמן מאמץ ובזמן מנוחה. הפורמולה משלב חומצת שומן מסוג CLA שבעצם עוזרת לגוף להמיר את האנרגיה לה הוא דרוש ממקור של שומנים מה שבעצם עוזר לנו להאיץ את תהליך שריפת השומן ושריפת הקלוריות הן בזמן מנוחה והן בזמן מאמץ.

הליפו מקס הינה פורמולה המאושרת לשיווק על ידי משרד הבריאות, מיוצרת אך ורק מרכיבים טבעיים ואיננה גורמת לתופעות לוואי. שילוב בין פעילות גופנית אירובית, פעילות אנאירובית ותוסף ליפו מקס הנמכר בקפסולות נוחות לבליעה או באבקה יסייע בהאצת תהליך חילוף החומרים, יעודד ירידה הדרגתית במשקל ובאחוזי השומן ויתמוך בתהליך בניית מסת שריר רזה.
Nutri D Sport Banner long new2a newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר