מהו ליפו 6 ומדוע הוא כל כך מסוכן וצריך להיזהר?

כדורי הרזיה לא חוקיים הנקראים "ליפו 6" עדיין משווקים בניגוד להוראת משרד הבריאות וגורמים לנזקים בריאותיים לצורכים אותם. 

כל מה שצריך לדעת על ליפו 6 ולמה הוא כל כך מסוכן? וגם הכל על הליפו מקס - התחליף הטבעי והבטוח שתפס את מקומו. תחקיר מיוחד.

מה זה ליפו 6?

ליפו 6 הוא כדור הרזיה שנוי במחלוקת אשר מבטיח לצורכים אותו הרזיה מהירה. הוא שורף שומן אשר מורכב מרכיבים כימים במטרה להביא לתוצאות מהירות.

המטרה, כפי שמשווקי הכדור מצהירים, היא לשפר את חילוף החומרים ולעודד את שריפת השומן בגוף. הפורמולה בעצם מורכבת מתרכובת ייחודית הפועלת באמצעות גלי חום המשתחררים לרקמות השומן שבגוף.

להזמנה ישירה של ליפו מקס

ליפו 6 תופעות לוואי

ליפו 6 נאסר לשיווק בישראל, לא מאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ויש אזהרות רבות לגבי השימוש במוצר.

עם השנים התברר כי הרכיבים הכימים כמו לדוגמא הביופרין עלול לגרום לתופעות לוואי קשות, כמו למשל הפרעות בנשימה סדורה ואף עצירת הנשימה.

בנוסף, רכיב כימי נוסף בשם יהומיבין, אשר מגרה את מערכת העצבים המרכזית כדי לעודד שריפת קלורית מוגברת, עלול לגרות מערכת זו יתר על המידה ולגרום להתקפי חרדה קשים ולשחרור הורמונים המעודדים לחץ, ופאניקה. בנוסף, ארגוני הרפואה מזהירים כי היהומיבין עלול לגרום לבעיות עיכול ונזקים קשים בקיבה, להפרעות בקצב הלב לב, בכבד, בכליות ולהוביל לסוכרת.

למרות האזהרות, המוצר עדיין משווק בארץ על ידי משווקים לא מורשים והוא גורם לבעיות רפואיות קשות לצרכנים שלו המחפשים פתרון מהיר וקל לירידה במשקל.

בחור שרירי מודד את המותן

איך לצרוך ליפו 6 בצורה הבטוחה?

לאחר שנאסר השימוש בליפו 6 בכל העולם ובישראל, תפס את מקומו הליפו מקס כשורף שומנים בריא, יעיל ואפקטיבי שכמובן חוקי ובטוח לשימוש.

השימוש בליפו 6 מאפשר למשתמשים לרדת באחוזי השומן ללא פגיעה במסת השריר. בשונה מהליפו 6, הליפו מקס מורכב מחומרים טבעיים בלבד ואינו מכיל חומרים המזיקים לגוף אשר גורמים לתופעות לוואי. בנוסף, רכיב ה- CLA שהוא המרכיב המוביל בליפו מקס הוכח מחקרית ומדעית כבטוח לשימוש. למעשה, שורף השומן ליפו מקס עשוי ברובו מחומצה לינאוליתConjugated Linoleic Acid ,, אותה הגוף מסרב לייצר בעצמו, והיא פועלת במטרה להילחם באנזימים המעבירים שומנים מהדם. בלימת האנזימים מאפשרת לליפו מקס לבצע טרנספורמציה לתאים השונים בגוף וכך מונעת משומנים מיותרים להיאגר בתאי השומן.

להזמנה ישירה של ליפו מקס

השוואה בין ליפו 6 לליפו מקס

שני המוצרים מיועדים לאותה המטרה . שהיא  לסייע בתהליך שריפת השומן ביעילות, לשמור על מסת שריר תקינה ומאפשר לגוף להתחטב בתהליך הירידה במשקל. שניהם משפרים את קצב חילוף החומרים בזמן מנוחה ומונעים הצטברות שומנים. ההבדל נעוץ בהרכב – בעוד הליפו 6 מכיל חומרים האסורים לשימוש, הליפו מקס מכיל רכיבים טבעיים בלבד, בריא ומאושר על ידי משרד הבריאות

למי הליפו מקס מתאים?

הליפו מקס מומלץ עבור אוכלוסיית מפתחי גוף המעוניינים להוריד אחוזי שומן מבלי לפגוע במסת השירי. הוא גם מומלץ עבור כל מי שסובל מהשמנת יתר או כאלה הנוטים להשמנה, מתקשים להוריד ממשקל גופם ומעוניינים לשרוף שומנים מבלי לפגוע בגוף. גם מי שסובל מהשמנת יתר ברמה גבוהה יכול להיעזר בליפו מקס כדי להוריד במשקל וכך גם להקטין את הסיכון לחלות במחלות כרוניות המתפתחות כתוצאה מעודף שומן כמו מחלות לב וכלי דם, כולסטרול גבוה, סוכרת וטרשת עורקים.

להזמנה ישירה של ליפו מקס