סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
 • קנייה מאובטחת
 • החזר כספי מלא
 • אפשרות תשלום לשליח
 • משלוח חינם

אדום, קטן ומחולל פלאים - גוג׳י ברי מזון העל הטוב ביותר

 

כיצד לצרוך את הגוג'י ברי?

 

 

בעבר היו האנשים  צורכים את תותי גוג׳י ברי ע״י אכילה של הפרי לאחר השרייה במים. היות וכל הויטמינים, המינרלים, חומצות האמינו, החלבונים ונוגדי החמצון נמצאים בפרי עצמו, שיטה זו, אשר הייתה הנפוצה ביותר בעבר נחשבת היום לפחות יעילה עקב הפיתוחים החדשים. בעקבות מחקרים רבים אשר נעשו על פרי הגוג׳י ברי ברחבי העולם, הבינו החוקרים כי המיצוי האופטילי ביותר של הפרי הוא ע״י צריכת החומר הפעיל אשר בגוג׳י ברי בלבד, ולא ע״י אכילת הפרי עצמו.

הריכוזים באבקת הגוג'י ברי גבוהים עד פי 5 מהפרי ולכן, צריכה של גוג׳י ברי באבקה נמצאה יעילה ואפקטיבית הרבה יותר. פרט להיותה של האבקה מספקת מיצוי איכותי של כל הרכיבים התזונתיים החיוניים לגופנו, היא בעלת יתרונות רבים נוספים. האבקה נוחה וקלה לשימוש והיא גם מאפשרת לנו ליהנות ממשקאות אנרגטיים מעולים, המספק איזון של המערכות השונות בגוף. לאבקה יש את אותם היתרונות של הפרי רק בכמות מוגברת פי כמה, זאת משום שהיא נספגת ביעילות רבה יותר בגוף ומאפשרת למצות את היתרונות של הפרי בצורתו הטבעית ביותר.

 

גוגי'י ברי יתרונות


 • מעקב ההזדקנות הטבעי הטוב ביותר

 • מזון על עוצמתי עשיר בויטמינים ומינרלים

 • מסייע לתפקוד הלב וכלי הדם

 • מחזק את מערכות הגוף ומעניק אנרגיה וכוח

 • קיים באבקה מרוכזת עד פי 5 מהפרי המיובש


Guji Berry
"הריכוזים באבקת הגוג'י ברי גבוהים עד פי 5 מהפרי"


המינון היומי המומלץ לצריכה נכונה של  הגוג'י ברי

 

הכמות המומלצת של אבקת הגוג׳י ברי היא כ - 3 גרם ביום. יחד עם האבקה ניתן כמובן לשלב מרכיבים בריאים נוספים כמו מיץ מתפוזים טריים, אגוזים, כף של שיבולת שועל, קינמון או מוצרים אחרים לפי טעמכם האישי, ולהכין מהם שייק בריאותי מפנק. יש הבדל ניכר בין תרופות השייכות לרפואה הקונבנציונלית לבין תוספי תזונה. תותי הגוג׳י ברי הם מוצר 100% טבעי, ולכן האיכות שלו תלויה כמובן בסוג האדמה בה התותים גדלים, בכמות הגשמים שירדה, בגובה שבו גדל הצמח וכו׳. שימוש של תותי גוג׳י ברי באבקה מאפשרת לשמור על ריכוז גבוה של הפרי ושל המרכיבים החיוניים שבו, וליהנות מאפקטיביות מקסימלית התורמת לחיזוק המערכת החיסונית. אבקת הגוג׳י ברי מיוצרת ללא שימוש בחומרי הדברה תוך שימוש בפרי השלם ובכל מרכיבי הצמח, כפי שהם. מחקרים רבים מוכיחים כי שימוש בתוסף הנטחן לאבקה, מהווה מיצוי מקסימלי של הפרי או הצמח ממנו האבקה מיוצרת. גוג׳י ברי באבקה מכיל ריכוז אשר גבוה פי 5 מצריכה של הפרי הטרי או המיובש בעצמו. בנוסף האבקה מכילה חומרים אשר מסייעים לספיגתו של פרי הגוג׳י ברי בגוף ואנזימי עיכול חיוניים. 

 

 

 

מה זה גוג'י ברי:

 

תותי הגוג׳י ברי או בשמם הבוטני Iyceum Barbarum הוא למעשה פרי אדמדם אשר גדל על שיח, לרוב במזרח אסיה-סין טיבט מונגוליה, נפאל ונמצא בשימוש ברפאות המזרח כבר למעלה מאלפי שנים. באזור נינגסיה בסין, שם מגדלים בכמויות גדולות של את הגוג׳י ברי, אוכלוסייה האזרחים המבוגרים באזור נראים צעירים, פעילים ובריאים בהרבה מבני גילם אשר חיים במערב. מכאן למעשה התחיל הסיפור על תות גוג׳י ברי אשר תפס תעוצה בשנים האחרונות במערב ובהמשך ניתן יהיה להבין מדוע יש קשר מובהק בין צריכתו של תות הגוג׳י ברי והכנסתו לתפריט התזונה היומית שלנו, לבין אריכות ימים ושיבה טובה. גודלו של הגוג׳י ברי הוא כגודל אוכמניה וטעמו מזכיר שילוב של תותים וצימוקים. הגוג׳י ברי זכה לכינויים שונים כגון ״מזון על״ ו״מעיין הנעורים״ בשל סגולותיו הרבות. ערכו התזונתי הגבוה, המולקולות אשר מרכיבות אותו ומסייעות להילחם במגוון רחב של מחלות.

 

גוג'י ברי מחיר בעולם

 

מחיר הגוג'י ברי נתון לשינוי לפי עונות הגידוk/ הקטיף. אולם מחיר האבקה נותר בדרך כלל קבוע לאורך כל ימות השנה. גוג'י ברי מחיר מן הסתם צפוי לרדת ככל שהביקוש יעלה והפופולאריות שלו בעולם תלך ותגדל. 

 

פרי כתרופת פלא?

 

הגוג׳י ברי באבקה נמצא כמדורג באחד מהמקומות הגבוהים בסקאלת ה-ORAC- המודדת את רמת  האנטי אוקיסדנטים בגוף ומעידה על היכולת שלהם לספוח רדיקלים ולנטרלם ע״י צמח או פרי מסוים. מדוע בכלל חשוב לנו לצרוך מזונות אשר מקטינים את תגובות החמצון בגוף? חומרים מחמצנים מיוצרים בגופנו בתהליך טבעי ומתעצמים בעת ביצוע פעילות גופנית אירובית. השרירים בגוף זקוקים לחמצן פי כמה מאות לאחר פעילות גופנית מאשר הגוף נמצא במנוחה. למעשה, פעילות גופנית מסייעת ליצירת חומרים מחמצנים בגוף אשר פוגעים ברקמות מה שעלול לגקרום לעייפות ממושכת, סרטן, הזדקנות העור וכו׳. כמו כן, נוגדי החמצון השונים בולמים את תגובות השרשרת הנוצרות דרך אותם רדיקלים חופשיים באמצעות הסרת רדיקל חופשי אמצעי, וזאת תוך כדי חיזור של מחמצנים בסביבתם, כך למעשה מתחמצנים בעצמן. במצב כזה נוגדי החמצון יציבים ואינם גורמים לנזקים.

 

הקשר בין גוג'י ברי להורמון הגדילה 

 

תותי הגוג׳י ברי  מסייעים להגברה של הורמון הגדילה בגוף, מה שגורם לאריכות ימים, שמירה על מסת שריר, הקטנה של מסת השומן, שיפור תפקודו של שריר הלב, הכליות וחיוניות לפעילותו של המוח.ככל שגוף האדם מתפתח ומתבגרהוא מייצר פחות מהורמון הגדילה בגוף.(HGH)זהו ההורמון העיקרי אשר מופרש מבלוטה הממוקמת במוח. ההורמון מסייע לגדילה תקינה בגילאים מוקדמים(מגיל 0-18) והוא השומר על ההתפתחות הרצויה והתקינה של השלד, הרדמות והאיברים בגוף. פעילותו של ההורמון בין גילאי 40-50 כאשר בסוף שנות ה-50  נשארות בגופנו כמות מזערית של ההורמון. צריכה של תות הגוג׳י בריהמכילה סוגים שונים של חומצות אמינו, יוצרת שילוב אשר ממריץ יצירה של הורמון הגדילה מה שגורם לעלייה בחילוף החומרים, הגברת האנרגיה ותחושת חיות.

 

 

השפעת הגוג'י ברי על סימפטומים של הגוף

 

רכיבים ספיציפיים אשר הגוג׳י ברי מכיל, מונעים מחלות כגון סרטן לסוגיו השונים, מחלות לב וסוכר.       עובדתית הוכח כי הגוג׳י ברי הוריד באופן משמעותי את רמות הגלוקוז ואת רמות השומנים בדם אצלאנשים סוכרתיים וכך גם אצל אנשים הסובלים מטריגליצריטדים(צורת האנרגיה העיקרית המצויה בגוף-מאגרי השומן) וכולטרול גבוה. רכיב אשר קיים בגוג׳י ברי((LBP-s-1גורם לדילול והורדה של כמות הסוכר הנמצאת בדם. התהליך מתרחש תוך כדי הגברת ההפרשה של האינסולין, כך מתבצעת קליטה של הסוכר בתאים וייצור מוגבר של תאי בטא בלבלב(תאים הנהרסים ע״י מערכת החיסון כתוצאה מסכרת).


 

מחפשים מיצוי מרוכז של אבקה להכנת משקה הגוג'י ברי? - לחצו כאן >>

תותי הגוג'י ברי מחיר בעולם המודרני 

 

דור ההייטק, מגע הטאצ׳ או המשרד אם נאמר את האמת למעשה כבר כמעט כולנו הפכנו בדרך זו או אחרת להיות חלק ממנו.אדם שעובד בשוק העבודה של שנות ה-2000, נמצא בממוצע שבין 7-13 שעות במטבע עיניים ישיר עם מכשיר אלקטרוני כלשהו. אם זה מחשב סמארט פון או טאבלט זה כבר לא באמת משנה. מה שכן משנה זה שמבלי לשים לב אנו מאמצים את שריר העין פי כמה ממה שהוא מורגל להתאמץ בצורתו הטבעית. שלא לדבר על דברים נוספים בהם העיניים מסייעות לנו במהלך היום כגון נהיגה, קריאת ספר לפני השינה או סתם הליכה כשכבר ירדה השמש. החדשות הטובות הן שאם נכניס לתפריטנו היומי את הכמות המומלצת של תותי הגוג׳י ברי, כן תות גוג׳י ברי ולא גזר נוכל לסייע בשיפור הראייה ולמנוע גדילה של מספר או צילינדר בעתיד. יאקסנטין ולוטאין אשר שייכים למשפחת הקרטונאידים, הם בעלי עוצמה רבה וחשובים על שמירה של חוזק ובריאות הרשתית. הלוטאין והיאקסנטין מתפקידים כמסנני קרינה- ״משקפי שמש״ המגנים על קולטני האור המצויים ברשתית. שני נוגדי החמצון הללו מצויים בשפע בפרי הגוג׳י ברי. לא רק שהם מצויים בכמות גדולה פי כמה מבגזר ומשאר מזונות כגון ברוקולי, עגבניה, כרוב ניצנים או תירס, היספגותם של השניים יעילה במיוחד והוכח כי רמתם עולה בגוף פי 3  לאחר אכילה או שתייה של פרי הגוג׳י ברי.

 

ההיסטוריה של גוג'י ברי

 

מבדיקות שנערכו בסין על נבדקים בני 65 ומעלה נמצא כי אכילת 14 גרם של תות הגוג׳י ברי שיפרה את איכות הראייה וחדותה באופן משמעותי.

כמו כן צריכה יומיומית של פרי הגוג׳י ברי מחזקת בצורה משמעותית את המערכת החיסונית ומשמשת כמקור עשיר לקבלת אנטיאוקסידנטים(נוגדי חמצון). בנוסף לסגולותיו הרפואיות של גוג׳י ברי ערכיו התזונתיים, הבריאותיים ותועלותיו הרבות לגופנו בשימוש יומיומי הם רבים.

 

 

פרופיל המרכיבים של התותים

 

 • מקור עשיר לחלבון המכיל 19 חומצות אמינו שונות  (מהוות את המבינה הבסיסי של החלבון) חלקן הגוף לא מסוגל לייצר בעצמו.

     המסייעים בפעילותה של מערכת העיכול, מערכת העצבים, מניעת  - B6ו- B1,B2 - ויטמינים  מקבוצת מחסור בדם, פעילות תקינה של העיניים, בגדילה וכו׳.   המסייע לחיזוק הפעילות ולתפקודה התקין של

     מערכת  החיסון. 

 • ויטמין C
 • ויטמין E- מצמצם את הסיכון למחלות לב.
 • ברזל
 • בטא קרואן- חיוני לחלוקת התאים ברקמות הגוף ולריפויין, מגן על מערכת העיכול ומפחית סיכויים לדלקות בכליות ובשלפוחית השתן.
 • פוליכרידים- שרשראות של מולקולות סוכריות המשמשים לאחסון אנרגיה זמינה בגוף, מייצבי רמות סוכר, ממריץ חיסוני ומשתן קל ביניהם עמילן, תאית ופרוקטיאינים.

 

 

נכון הוא קטנטן אך עושה פלאים 

 

מחקרים רפואיים רבים הן במזרח והן במערב נכתבו על תות הגוג׳י ברי. מחקר שהתפרסם עבור אחת מהמחלקות האונקולגיות המפורסמות בעולם בתחילתה של שנת2010. המחקר עוסק ביכולתיו יוצאות הדופן של הגוג׳י ברי המדובר למניעה של התפחות תאים סרטניים בגופנו. חלק מהמאמר ניתן למצוא בקישור הבא:

.http://link.springer.com/article/10.1007/s12032-009-9415-5#page-1

ממצאי המחקר הראו כי קבוצות אנשים מגילאים שונים, אשר אובחנו בסוגים של גידולי סרטן שונים, וכבר נמצאים בטיפולים כימותרפיים הגיבו טוב יותר לטיפולים כאשר קיבלו את גוג׳י ברי. כמו כן נמצא כי מיצוי של הגוג׳י ברי מנע התפחות של גידולים סרטניים מסויימים וסייע להחלמה מהירה יותר. ממחקרים אחרים עולה שצריכה יומית של הגוג׳י ברי מקטנה באופן משמעותי ירידה בכושר הראייה ומחלות אשר מובילות לאובדן הראייה עד כדי עיוורון.

 

האם תות גוג'י ברי שיכול לייצר חשקים?

 

במדינות רבות באסיה נחשבים תותי הגוג׳י ברי ברי כמסייעים לשיפורם, חיזוקם ועוררותם של צרכינו המיניים. קיימים מקומות בעולם אשר מנצלים תכונה זו וממקסמים אותה(בצורה שאיננה חוקית), כלומר, משתמשים בגוג׳י ברי במינונים ובריכוזים העולים בהרבה על אלו המומלצים ומשתמשים בו כסם חיזוק לשיפור הסיבולת, העמידה מצב הרוח והרווחה המינית. במצבים אחרים שאינם קיצוניים והמינון הנלקח נכון, התוצאה תהיה חיי מין שמחים, פוריים ואקטיביים יותר. תהליך ההזדקנות גורם לירידה בחשק המיני ובכך למעשה מסייעים גוג’י ברי משום שהם מגבירים את ייצורו של הורמון הגדילה, שמסייע בהגברת ייצורו של הטסטוסטרון. מכאן נשאלות השאלות מה היא הכמות היומית הנכונה או המומולצת, למי הוא בכלל מתאים ובאילו תצורות ניתן להשיג את הגוג׳י ברי  הנחשק?

 

 

איך ניתן לצרוך את הגוג'י ברי?

 

את הגוג׳י ברי ניתן לצרוך בצורתו הטרייה, מבושל, מיובש, כחליטת תה, במיצים, יינות, קפסולות או אבקות. הצורה הנפוצה ביותר היא צורתו המיובשת. ניתן להוסיף את הגוג׳י ברי לכל סוגי הסלטים, ליוגורט עם פירות או לדייסת שיבולת שועל. ניתן אפילו להשרות אותו במים פושרים מספר דקות על מנת שיתרכך ויקבל טעם מתוק יותר. המינון המומלץ של גוג׳י ברי הוא בין שניים לשלושה גרם ליום והעדיפות היא להגיע למינון זה בהדרגתיות ולא בבת אחת. מינונים גבוהים מדי עלולים לגרום להאצה בפעילותה של מערכת העיכול ומכאן לפעילות מעיים לא סדירה. לנשרים הרות ו/או מניקות מומלץ להיוועץ עם רופא לפני אכילת גוג׳י ברי. אנשים שאלרגים לעגבניות עלולים לפתח לפרי אלרגיה צולבת. לכאלה אשר נוטלים תרופות באופן לטיפול בסוכרת ובלחץ דם גבוה כדוגמת קומדין מומלץ שלא לצרוך את גוג׳י ברי, בטח שלא במינונים גבוהים. זאת משום שגוג׳י ברי מהווה עבור קבוצה זו קונטראינדיקציה, כלומר התווית נגד. הפרי כפי שהוא מוריד לחץ דם ומדלל את הדם. כמו כן, בשל מרכיביו של גוג׳י ברי מתבצעת הורדה של רמת הגלוקוז בדם ועל כן הסיכון שרמת הסוכר תרד מתחת לרמה הנורמלית שאמורה להימצא בגוף.

 

מאמינים לסיפורי אגדות? אם לא-היסטוריה גיאוגרפיה ומה שביניהם.

 

הגרגירים של תות גוג׳י ברי גדלים על שיח אשר צומח בצורה הדומה לגפן. הגידול מתבצע בצל והגובה שלו עלול לטפס עד למטר ושמונים סנטימטר. קיימים היום בין 80-90 סוגים וזנים של גוג׳י ברי בין 15-20 בצפון ומרכז אמריקה. אפשר להבין שגוג׳י ברי הובא לאמריקה על ידי מהגרים מסין או מאזורים אחרים במזרח דרך הגשר במיצר ברינג. אחוז גדול מהגידולים של הגוג׳י גדלים וצומחים בתנאי מדבר ויובש באותו האופן שהם גדלים באזורים טרופיים. השיח יכול לעמוד בשינויים קיצוניים של טמפרטורות ולשרוד חורפים קשים במיוחד. האגדה הסינית העתיקה מספרת שאדם אשר אוכל את גרגירי הצמח גוג׳י ברי , חוקר אותו ולומד לאהוב אותו, הגוג׳י ילמד אותו בחזרה את עקרונות היסוד של תורת הרפואה הסינית- תורת צמחי  המרפא. הסינים מאמינים שאכילת גוג׳י ברי משפרת את יכולות הלמידה ואפילו יחידי סגולה יצליחו לקלוט את  סגולותיו הרפואיים ולהשתמש בהם.

 

אגדה מאחורי הגוג'י ברי 

 

גיבורה של האגדה הסינית נקרא לי קינג יואו (. (Li Qing Yuen)אותו לי, הפך את תותי גוג׳י ברי למאכל עממי ופשוט. מספרים שהוא חי עד גיל 252 בין השנים 1678-1930. כמובן שהזקן האגדי אכל גוג׳י ברי יום ביומו והוא האדם היחיד שחייו תועדו במשך שנים כה רבות. כאשר היה נער צעיר בין 11, הוא נתקל בשלושה חכמים אשר גם הן זכו לאריכות ימים. החכמה לימדה את לי את תורת המדע, מה הם מי המעיינות, הדרך היפה ביותר לאריכות ימים בשילוב תזונה נכונה, רגיעה גופנית ותורת עשבי המרפא. מסתבר שהדברים אותו גילתה הרפואה המערבית לא לפני שנים רבות, בסין כבר ידעו זאת מזמן מזמן.

 
מחפשים מיצוי מרוכז של אבקה להכנת משקה הגוג'י ברי? - לחצו כאן >>

nutri d banner long newlow