מהי אבקת חלבון?

 

מאמר זה מוגש כמידע בלבד ואינו נמכר על ידנו - כמו כן אין ברשותנו מידע נוסף לגביו

 

אבקת חלבון, כשמה כן היא, אבקה אשר מטרתה להזין את הגוף בחלבונים בריאים ואיכותיים כמקור נוסף המגבה תזונה חסרה, חלקית או לא נכונה. למידע נוסף על אבקת חלבון היכנסו לעמוד זה. במילים אחרות, תוסף תזונה. אבקות מסוג זה רווחות בשימוש בקרב ספורטאים, מתעמלים, מפתחי גוף ועוד רבים וטובים השואפים להשיג ירידה במשקל או איזון מחודש של תפריט תזונתי בריא יותר.

 

את אבקת החלבון לא ניתן לצרוך בצורת אבקה, זאת משום שהיא יוצרה כך שיהיה ניתן לערבבה בנוזל ליצירת "שייק חלבון". הנוזל הנבחר להוות את בסיס שייק החלבון נתון לבחירה אישית והוא עשוי להיות חלב, מיץ תפוזים, חלב סויה, מים וכמעט כל מה שעולה על דעתכם בעצם. אבקות חלבון מגיעות בטעמים מפנקים! בדרך כלל של וניל, שוקולד, בננה ועוד...אמת היא כי רוב אבקות החלבון עשויות מיצוי מי גבינה, אך דווקא כאן נביא לפניכם סקירה קצרה של אבקת חלבון אורז, ללא מקור מן החי. למידע נוסף על אבקות חלבון טבעוניות.

קצת על חלבון אורז

 

חלבון האורז הינו מקור עשיר ומצויין לחלבון 100% טבעי, אורגני וטבעוני. מקור החלבון שבגרגר האורז נחשב ליחודי, זאת בזכות עמידותו הרבה לשינויים חיצוניים באופן כזה שכל הטוב הרב שבו משתמר ואינו נאבד, גם לא בתהליך הפיכתו לאבקת חלבון אורז. חלבון האורז הינו חלבון נקי וטהור בעל עושר רב של חומצות אמינו. חיות החלבון שבו בעלת ערך גולמי רב משום שכידוע, שיא הערך התזונתי של כל פרי וירק קיים דווקא בנבט, דבר החל על כל גרגר אורז בפני עצמו.

 

אז למה דווקא אבקת חלבון אורז?

 

אבקת חלבון אורז מכילה חלבון איכותי, עשיר בחומצות אמינו החיוניות לתפקוד תקין, והכי חשוב מקורה 100% מן הצומח! ללא גלוטן, ללא לקטוז, ביצים, סויה או כולסטרול והיא נקיה לחלוטין מחומרים מסוכנים או נחותים. אבקת חלבון אורז מכילה 10.5 גרם חלבון איכותי מן הטבע עבור מנת הגשה בודדת, 4 גרם פחמימה בלבד וכמות מזערית של שומן – פחות מחצי גרם. אבקת חלבון אורז דלה מאוד בסוכרים ועומדת בסטנדרט הגבוה של 70% חלבון אורז איכותי.