מהי אורגזמה ומי נהנה יותר

האורגזמה הנשית היא תופעה יפהפייה, מופלאה, קסומה ומשכרת חושים. נשים תמיד נהנות יותר וכך גם בחדר המיטות: בעוד שגברים נהנים מאורגזמה אחת בלבד לכל היותר במהלך קיום יחסים, אנחנו יכולות ליהנות ממספר מרובה של אורגזמות באקט אחד בלבד! זאת ועוד, האורגזמה שלנו לרוב הרבה יותר ממושכת והרבה יותר אינטנסיבית משל גבר.

כל אישה יכולה ליהנות מהשיאים החדשים שהאורגזמה מביאה לחיינו ועם זאת, רק כ- 70% מהנשים חוות אורגזמות כיום. אורגזמה נשית עשויה לנבוע מגירוי מרובה של הדגדגן או עקב חדירה וגירוי נקודת הג'י הנשית.

מבחינה ביולוגית, לאישה נדרשות לפחות 20-30 דקות כדי ליהנות מאורגזמה חושנית: בזמן זה גופנו מתחמם ומזרים יותר דם לאזור הנרתיק והדגדגן שלנו. לעומת זאת, גברים יכולים ליהנות מאורגזמה ולגמור תוך 4-5 דקות בממוצע. גברים רבים אשר מתקשים להחזיק את עצמם ולספק אותנו, נעזרים בתכשירים כמו ספריי השהייה, המסייעים להם להצליח וליהנות מהאקט יחד עמנו, במשך זמן רב יותר.

במצבים אחרים אנחנו מתקשות ליהנות מאורגזמה, לרוב עקב קושי פסיכולוגי ליהנות מהאקסטזה הנחשקת: כדי לחוות אורגזמה, רובנו זקוקות לפרטנר/ית שאנחנו מכירות זמן רב וחשות בנוח עמם, חשות אהבה עזה כלפיהם וביטחון רב לצדם. בנוסף, עלינו להצליח וליהנות מהרגע, לטבוע בתחושה הייחודית ובמילים אחרות – לחוש בנוח בסיטואציה עצמה.
חלקנו אף נתקשה להתחמם מספיק עקב בעיה במחזור הדם: אם מעט דם נמצא באזורים הארוגניים שלנו, אנו לא נוכל לחוות אורגזמה עוצמתית.

4 תכשירים ואביזרים שיש להשתמש כדי לחוות אורגזמה

כדי ליהנות משיאים חדשים של אורגזמות, כדאי לנו לנסות ולאמץ תכשירים ואביזרים חדשים לחיינו:


• משחות אורגזמה נשית – משחות ייחודיות אשר מסייעות לחמם את אזורי הנרתיק והדגדגן שלנו. כתוצאה מכך גופנו מזרים יותר דם לאזור ואנחנו זוכות ליהנות מאורגזמות חושניות. הקרם הנפוץ ביותר כיום הוא קרם אינוורמה, תוצאת גרמניה.

• ויברטורים ורוקט-פוקט – יתכן ורובנו מנסות אותם לבד, יתכן וחלקנו עדיין לא באמת מכירות, אך בעידן המתקדם של היום לכולנו כדאי לנסות וליהנות מיתרונות הטכנולוגיה; אין סיבה לחסוך מאיתנו שיאים חדשים של עונג. כיום קיימים ויברטורים המותאמים לזוג, ששני בני הזוג יכולים לנסות יחד. באותו אופן, אנו יכולות להשתמש ברוקט-פוקט או ויברטור לגירוי הדגדגן שלנו תוך כדי קיום יחסים, כדי ליהנות מאורגזמה נרתיקית ואורגזמה של הדגדגן בו-זמנית. הגירוי החזק הסימולטני תורם להוויית אורגזמה עוצמתית.

• ספריי השהייה וטבעות רטט – טבעות רטט מטרתן להעצים את החוויה עבורנו ועבור בני הזוג שלנו: הרטט מסייע לחזק את הזקפה ולסייע לגבר לשמור על הזקפה שלו לאורך זמן. בעת חדירה אנו נחוש את הרטט לכל אורך הנרתיק שלנו ועל ידי כך, נתענג מגירוי אינטנסיבי! אם אנו חשות כי עלינו לעזור לבני הזוג שלנו לעזור לנו, כדאי לנו לשקול ולשלב ביחסים שלנו ספריי השהייה.

• שדרוג המשחק המקדים – משום שאנו זקוקות לזמן כדי להתחמם, לעיתים כל שאנו צריכות הוא יותר השקעה במשחק המקדים: מסז'ים, משחקי תפקידים, צעצועים חדשים ו/או חיבוקים וכרבולים ארוכים יותר, עשויים לאפשר לנו להשתחרר ולטבוע באקט הקסום.