שוק מוצרי ההרזיה ותוספי המזון המעודדים את תהליך הירידה במשקל הינו שוק נרחב המגלגל ברחבי העולם סכומי עתק מדי שנה. וודאי שמעתם על הסלים אקסטרים אשר זכה למספר שמות ביניהם סלים אקסטרה, סלים אקסטרה 7, אקסטרים גולד סלים ועוד.         

אחת ולתמיד - מה ההבדל בין הסלים אקסרים לאקסטרים גולד?


 

סלים אקסטרים הינו מוצר שמשווק ללא אישור של משרד הבריאות ונמכר ברחבי רשת האינטרנט (אתרים לא פורמליים) ובשאר מקומות מפוקפקים על ידי סוחרים שאינם מורשים ואינם מחזיקים בתווי התקן הנדרשים בתחום הזה. אותו סלים אקסטרים הוא סוג של תופעה ויראלית אשר נוצרה כתוצאה משיווק אסור של המוצר בעיקר לנשים ונערות מתבגרות המעוניינות לרדת במשקל גופן בצורה טבעית, בטוחה ומהירה יש להדגיש - ללא תופעות לוואי. אמנם הכדורים נמכרים באריזה אשר מושכת את העיניים והוצגו פעמים רבות לציבור כטבעיים אך אין אמת בדברים אלו. כל המוצרים שתיארנו לעיל (אותה גברת בשינוי אדרת) מכילים חומר פעיל הנקרא Sibutramine, חומר אשר נאסר לשיווק ברחבי העולם ואף נקשר למספק מקרי אשפוז יש המעידים מוות בארצות הברית. גם בישראל נטילה של הסלים אקסטרים הובילה למספר אשפוזים בבתי החולים השונים הפזורים ברחבי הארץ כאשר הדיווחים התבססו על תחושות כמו חולשה, דפיקות לב מוגברות, בלבול, כאבי שריר וחרדה. הסלים אקסטרים הוא ללא ספק סכנה לציבור!

 

כאמור, הסלים אקסטרים אינו מאושר לשיווק והפצה על ידי משרד הבריאות. החומר שמוכנס לפורמולה הוא בכלל תרופה אשר מדכאת את התיאבון ומגבירה את קצב חילוף החומרים וגורמת לתופעות לוואי רבות. אמנם הסלים אקסטרים מעודד ירידה במשקל אך בחומר שמוכנס לפורמולה  בריכוזים גבוהים אין שום דבר טבעי! אז ראו הוזהרתם.

 

אם בכל זאת אתם מעוניינים לרדת במשקל גופכם, עם מוצר שבאמת עשוי 100% רכיבים טבעיים ומיוצר מאצות איכותיות המכילות שלל של רכיבים תזונתיים בריאים המטיבים עם הגוף זהו לא אחר מתרסיס האקסטרים גולד.  האקסטרים גולד לא רק עשוי מ-100% רכיבים טבעיים אמיתיים הוא גם מיוצר ברישיון משרד הבריאות והוכיח את יעילותו בשטח. אז מה הוא תרסיס האקסטרים גולד? למעשה מדוסר בתרסיס שעשוי מאצות ים, נקי מהורמונים ואפילו כשר למהדרין. גם אם תשמרו על תפריט תזונתי מאוזן ולא תקצינו בקיזוז הקלוריות, האקסטרים גולד יסייע לכם בתהליך ירידה במשקל בטוח, הדרגתי והכי חשוב טבעי!. האצות מכילות שלל רכיבים התומכות בפעילות תקינה של חילוף החומרים והמעיים, מה שמסייע להשיל קילוגרמים מיותרים עם דגש על שליטה בכמויות המזון שאנו צורכים. גם קצב שריפת השומנים מואץ כחלק משילובו של תרסיס האקסטרים גולד מה שלמעשה מאפשר לנו לשמור על תהליך ירידה הדרגתי, להפחית באחוזי השומן מבלי לפתח תופעות לוואי.

 

בנוסף, האקסטרים גולד מיוצר ומשווק על ידי חברת ביופארם הפועלת בהתאם לכל התקנים המחמירים ביותר בתחום תוספי התזונה והספורט. היזהרו מחיקויים!.


Super Food Diet Banner new1