משפרי ביצועים לאימון

את הגוף שלנו ניתן לדמות למכונה הזקוקה ל״שמנים״ מסוימים בכדי לעבוד. אם נלמד לספק לגוף שלנו את המרכיבים הנכונים, נאפשר לו למקסם את הפוטנציאל הפיזי ולהגיע להישגים טובים יותר. לעתים אפילו נצליח להפתיע את עצמנו בהישגים אליהם נצליח להגיע הן בפעילות אירובית והן בפעילות סיבולת.

כאמור, לתזונה יש מרכיב חשוב, אך יש רכיבים שגופנו זקוק להם ואינו מצליח לספוג את הכמות הרצויה לה הוא זקוק ממזונות שונים. כאן המקום לספק לו את מנת החיזוק הדרושה לו. אחד מתוספי המזון הנחקרים ביותר בעולם בהקשר של ביצועים אצל ספורטאים הוא הקריאטין- חומר אותו הגוף מייצר הטוען את השרירים באנרגיה.

זוג רץ

פורמולות קדם האימון

בחרנו להקדיש קטגוריה שלמה שתעסוק ביתרונות ובחשיבות של מגוון של פורמולות ייחודיות אותן צורכים לפני האימון, אלו מאפשרות למקסם את היכולות שלנו ולשפר הישגים. תוספי תזונה שיוצרו במטרה לשפר הישגים מסייעים לעלות את כמות האנרגיה ומאפשרים לגוף לשחרר את כמות האנרגיה הדרושה לו בזמן האימון.

בנוסף, משפרי ביצועים מספקים תחושת חיוניות, מתגברים על תחושת העייפות המוגברת איתה רובנו מנסים להתמודד כל הזמן, שומרים על מאגרי הגליקוגן שלנו לאורך האימון ומונעים תהליכים הרסניים הגורמים לפירוק השרירים. 

משפרי ביצועים יעלו את יכולת הריכוז והחדות שלכם לפני האימון ויעלו בזמן האימון את היכולת של הגוף לשרוף שומנים.

חשוב לציין כי משפרי הביצועים יוצרו ופותחו לאחר ביצוע של מחקרים רבים, זאת בכדי להרכיב פורמולות המתאימות באופן מושלם לספורטאים המחפשים שיפור בהישגים וביכולות הקבועות שלהם, לכל משפר ביצועים יתרונות ייחודיים משלו.

לצפיה בקטגוריית המוצר לחץ כאן