אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 1

צמח ורוד

פורסקולין - מסייע בתהליך שריפת השומנים וממקסם את תוצאות הדיאטה

חידושים רבים נתגלו לאחרונה בתחום הדיאטות ושורפי השומן הטבעיים. ארה״ב מככבת בשל היותם של האמריקאים סובלים מהשמנת יתר בהיקפים שלא נראו עוד כמותם, המלחמה במחלה מתחזקת הן על ידי גורמים רפואיים, דיאטניים ויועצי תזונה והן על ידי רשתות המזון, תוך ביצוע אינספור מחקרים בנושא.

אחת לתקופה אנו נחשפים לתוסף מרוכז טבעי חדש שכבש את לבבותיהם של אמריקאים רבים, אשר עדים לתהליך הרזיה מואץ, ירידה באחוזי שומן וחילוף חומרים טוב יותר - אלו  מבטיחים תהליך מקוצר אך בטוח בדרך אל משקל היעד. אם עד לפני כמה שנים היינו בטוחים כי מדובר בטרנד חולף, היום התמיכה ועידוד מחקרים רבים בתחום המתבצעים על צמחים ותמציות 100% טבעיים מראים כי אכן מדובר במדע שמוכיח את עצמו בכל פעם מחדש.

מרכיב ישן-חדש שנגלה אלינו לאחרונה הנקרא פורסקולין הוכח כמסייע לטיפול בהשמנת יתר, מייעל את תהליך בניית מסת השריר וחיזוק העצמות ותורם רבות לתהליך שריפת השומנים בגוף. פורסקולין מפיקים משורש הנקרא Coleus Forskohliiאשר גדל באזורים טרופיים שונים במדינות כמו נפאל, הודו ותאילנד. יש המון סוגים של פורסקולין, כאשר אחד מהם נמצא כמפחית את תחושת העייפות, מייעל את תהליך שריפת השומנים בגוף ואף תומך בפעילותה של מערכת העיכול. את הצמח הביאו למערב בתמציות מזוקקות המסייעות לטיפול בקשת רחבה של בעיות בריאותיות, זאת בנוסף לבעיית ההשמה דוגמת טיפול באסתמה, טיפול בקרישיות יתר, איזון לחץ דם וטיפול במצבי לחץ ודיכאון.

על מה יש להקפיד בעת רכישת פורסקולין

בראש ובראשונה חשוב להקפיד שהמוצר אושר על ידי משרד הבריאות, מדובר בתוסף תזונה רגיש וחשוב לדעת שהוא הוחזק כחוק או יובא בכפוף להנחיות משרד הבריאות.

עקב הפופולאריות של המוצר, הוא מיוצר כיום בלמעלה מ150 ארצות - 30 מהם בארצות הברית. מכיוון שנמצא כי היעילות המקסימלית של הצמח היא בנטילת 125 מ"ג ביום בריכוז של 20% חשוב לוודא שזהו המינון הקיים - ניתן לצרוך עד פעמיים ביום.

חשוב לוודא שהמוצר מכיל סיבים תזונתיים או אנזמי עיכול על מנת לוודא תמיכה יעילה במעיים על מנת להשיג תוצאות מיטביות

אז איך פורסקולין עובד?

לחומר הפעיל בצמח קוראים דיטרפן. מה שקורה הוא שהדיטרפן מעלה ומגביר את תהליך שחרור חומצות השומן מתאי השומן עצמם ומעביר אותם לזרם הדם תוך תהליך ניקוז ויציאה מהגוף. עם הזמן, תאי השומן מתרוקנים, הנפח שלהם מצטמצם, מה שלמעשה גורם לתהליך שריפת שומנים מוגבר, הפחתה משמעותית באחוזי שומן המייעלת את תהליך הירידה במשקל. למפתחי הגוף שבינינו פורסקולין מסייע לתהליך בניית מסת שריר רזה ואף משפיע בצורה חיובית על תהליך חילוף החומרים בגוף. כאשר אנו צורכים פורסקולין נוצר באופן מוגבר חומר הנקרא cAMP אשר מייעל את תהליך פירוק השומנים בגוף.

חשוב לזכור: קיים הבדל ניכר שבא לידי ביטוי באחוזי הריכוז בין פורסקולין אותו מפיקים מהשורש עצמו של הצמח לבין התמצית. חשוב לבדוק שרוכשים את התוסף המיוצר מהשורש עצמו אשר מכיל את החומר הפעיל שגורם לתהליך שריפת השומנים בגוף.

פורסקולין מומלץ

הפורסקולין הנמכר ביותר בישראל והמאושר על ידי משרד הבריאות נקרא "פורסקולין פלוס" של חברת נוטרי-די, היתרון של המוצר הזה הוא היותו מחוזק בספירולינה, סיבים תזונתיים ואנזמי עיכול, המאפשרים ירידה בטוחה במשקל לצד כל היתרונות המוכחים של מזונות העל.

באנר דיאטת סופר פוד

תגיות:

269x1004

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר