קולגן הוא החלבון העיקרי בגוף, וככל שאנחנו מתבגרים גופנו מפסיק בהדרגה לייצר אותו. מחקרים קובעים, שצריכת תוסף קולגן טבעי ואיכותי משפרת לא רק את מראה העור, אלא גם את בריאות המפרקים, כלי הדם, השיער, השיניים, הציפורניים ואפילו את הזיכרון ואת איכות השינה. כך תסובבו את הגלגל לאחור

לפני כמה שנים נסעתי לאוניברסיטת באסטיר שליד סיאטל להשתלמות מרתקת בנושא עיכוב תהליכי הזדקנות. לקורס הגיעו אנשים מכל העולם, כולל נשים רבות מהמזרח, שנראות בנות עשרה למרות שתאריך הלידה שלהן בדרכון מעיד אחרת. מאז ועד היום אני מיישמת את השיטות שרכשתי בהשתלמות, והן מניבות תוצאות מדהימות בקרב המטופלים שלי בקליניקה.

כשאומרים "אנטי אייג'ינג" רוב האנשים חושבים מיד על שיפור חיצוני במראה הפנים. הנטייה האוטומטית היא לפנות לפלסטיקאי או למומחה לאסתטיקה שיזריק, ימלא או ימתח את תווי הפנים, מה שעלול לשנות לגמרי את הפנים המוכרות שלנו. התוצאות בדרך כלל מיידיות אבל לא תמיד מוצלחות. ומדובר בתהליכים יקרים, חיצוניים בלבד וקצרי טווח, שיש לחזור עליהם שוב ושוב כדי להיראות צעירים, כי הפנים חוזרות לעצמן עם השנים.

לעומת זאת, הגישה הטבעית לאנטי אייג'ינג מעבירה אלינו את האחריות לתוצאות. היא דורשת בעיקר אכפתיות והתמדה. המחיר נמוך, אין חשש לנזקים, ויש שיפור גדול ותחושה של סיפוק עצום מההישג. השיטה הטבעית לאנטי אייג'ינג מתרכזת בעיקר בנטילת תוסף קולגן -  שמשפיע לטובה לא רק על מראה עור הפנים, אלא גם על מערכות נוספות בגוף - המפרקים, השיער, המעיים, השיניים, החניכיים, כלי הדם והציפורניים. וכמובן - ככל שאנחנו מרגישים טוב יותר עם הגוף שלנו משתפר גם מצב רוחנו - שזה פלוס רציני.

למבצעים מטורפים על כל מוצרי הקולגן לחצו כאן  >>

נפלאות הקולגן

כמי שחוכמת הרפואה של המזרח משרתת אותו בעבודתו היומיומית, אני יודעת שכל אחד מהאיברים הפנימיים שלנו מיוצג בפנינו. לכן ברור שמראה פנים צעיר, רענן ובריא מושפע, בראש ובראשונה, מהבראת הגוף ומאיזונו.

כשמדובר באנטי אייג׳ינג, תזונה נכונה והשלמת הצרכים התזונתיים של הגוף הינה השלב הראשון בהשגת היעדים שלנו. והתוסף העיקרי והחשוב ביותר ליטול להשלמת התזונה הוא קולגן.

מכל החלבונים הנדרשים לבניין הגוף ותפקודו - קולגן טבעי הוא החלבון שנדרש בכמות הגדולה ביותר. קולגן הוא החלבון העיקרי שבונה את רקמות החיבור שלנו, כלומר בלעדיו לא יתקיים המבנה העיקרי שמעצב את גופנו: הגידים, הסחוסים והעצמות. הקולגן יוצר את ה״רשת״ שמחזיקה את השלד שלנו, שלתוכה מוטמעים הסידן, המגנזיום ומינרלים נוספים שמרכיבים את העצם.

משקל קולגן טבעי מהווה 75% ממשקל העור שלנו, שהוא האיבר הגדול ביותר בגופנו. בתקופת הילדות והנערות הגוף יודע לייצר כמות קולגן גדולה לצרכיו, אבל עם השנים ה-MMP, קבוצת אנזימים בגוף, מפרקים יותר קולגן טבעי משאנחנו מסוגלים לייצר, ולכן נוצר חסר בקולגן בגוף. אצל נשים ידוע למשל, שחמש שנים לאחר הפסקת המחזור החודשי יורדת רמת הקולגן בעור, בסחוסים ובשלד בכ-30%.

הירידה ברמות הקולגן גורמת לעור להפוך לדק, יבש ונוטה להתקמטות, וגורמת לסחוסים להיחלש ולהישחק ולשלד להתרופף. מחסור בקולגן עלול לגרום גם לכאבי מפרקים, נשירת שיער, בעיות במטבוליזם, במעיים, בשיניים, בחניכיים, בכלי הדם ובציפורניים, ולהפרעות שינה וזיכרון.

להנחות ענק על מוצרי קולגן איכותיים לחצו כאן >>

קולגן טהור באבקה


הוכח מחקרית כתוסף האנטי אייג'ינג היעיל ביותר

נשות המזרח אותן פגשתי זכו לעור זוהר בזכות אורח חיים מוקפד. חלק מאורח חיים זה הוא כמובן תזונה עשירה ברכיבים שתומכים בעור, ביניהם קולגן בשפע. לכן, בבואנו לתכנן לעצמנו עתיד בריא, אחד מהאמצעים החיוניים כדי להשיג זאת הוא ליטול תוסף קולגן טבעי.

כדי לבחור תוסף קולגן שאכן יבטיח לנו תוצאות, חשוב לוודא שהספיגה שלו אופטימלית. כדי להשיג יעילות מקסימלית מומלץ לצרוך קולגן טבעי יחד עם ויטמין ,C שחיוני לייצור קולגן בגוף ולהטמעתו ברקמות.

יעילותו של הקולגן כתוסף אנטי אייג'ינג חשוב הוכחה מדעית. מחקרים רבים הוכיחו את השפעתו של הקולגן על הפחתת עומק הקמטים, שיפור המיצוק ושיפור מירקם העור. כמו למשל המחקר שנערך ע״י החוקרים נאוקי אינואה ופומיהיטו סוגיהרה מהמחלקה לפפטידים בחברת ניטה ג'לטין באוסקה, בשיתוף עם חואמין וואנג מבית החולים למחלות עור בשנגחאי. במחקר זה נמצא, שנבדקים שצרכו קולגן שעבר הידרוליזה (הוספת אנזימים שמפרקים אותו לחלקיקי חלבון קטנים) בריכוז גבוה, השיגו תוצאות טובות משמעותית לעומת נבדקים שצרכו קולגן בריכוז נמוך ונבדקים שקיבלו פלסבו (תוסף שלא היה בו קולגן כלל).

מניסיוני המצטבר בקליניקה, צריכה קבועה של קולגן טבעי איכותי מניבה בתוך כ-8 שבועות הפחתה נראית לעין בעומק הקמטים, ומראה חלק ואחיד יותר של העור. תוצאות נוספות הן שיפור בגמישות המפרקים, הקלה בכאבים ושיפור ביכולת ההתמודדות של הגוף עם אימוני ספורט ממושכים ומאומצים.

אז איך מחזירים את השעון לאחור? נוטלים תוסף קולגן טבעי ובריא!

למבצעים והנחות על כל מוצרי הקולגן לחצו כאן >>

 

צפו בסרטון של עמרית על כל הסגולות של הקולגן:


________________________________________________________________________________________________
עמרית בן סירה (N.D, C.Ac, Re.Na) היא מומחית ״טבע בריא״ לנטורופתיה ורפואה טבעית, בעלת קליניקה לרפואה טבעית בגישה אינטגרטיבית (משולבת) 360º גוף-נפש כבר למעלה מעשרים שנה. מרצה ומנחה סדנאות בריאות inside-out על תזונה ואנטי-אייג'ינג בארץ ובעולם