אחד הדברים היותר מאתגרים עבור אישה הוא להוריד את המשקל שהצטבר בזמן ההריון. המשקל הזה מורכב מהמון נוזלים, למעשה בזמן ההריון נפח הדם מכפיל את עצמו פי 1.5, השילייה שוקלת, החזה גודל ומוסיף למשקל, הנוזלים וכמובן העובר.


במאמר הבא נציג בפנייך את הבעיות שצצות אחרי הלידה, אלו שמונעות מאיתנו לרדת במשקל ולצדן איך לא - הפתרון!. המטרה:


להוריד במשקל אחרי הלידה


בעיה מספר אחת: אומרים שהנקה - מרעיבה


נשים רבות בוחרות להניק בשל היתרונות הרבים שהנקה מספקת הן מבחינה פיזיולוגית - הזנה, דרכה העובר מקבל את כל מה שהוא צריך לצד התחסנות טבעית והן מבחינה פיזית - הקשר שההנקה יוצרת בין התינוק לאם. הבעיה היא שהנקה מצריכה אנרגיה ופעמים רבות גורמת לנו להיות רעבות.


פתרון: יש כמה פתרונות. הראשון, את יכולה להכין לעצמך שייק ירוק, יש המון מתכונים קלים ופשוטים להכנה ופשוט לשתות את השייק לאורך כל היום בזמן ההנקה. השייק עשיר בסיבים ולכן הוא יספק לך פתרון ומענה מתאים לצורך הזה של הרעב.


בעיה מספר 2: כשאני קמה בלילה, אני ״מתה״ מרעב


נשים רבות נוטות לחשוב, טוב אם קמתי להאכיל את התינוק, גם אני אנשנש איזה משהו, מה כבר יקרה? יש נשים ש״סוגרות״ את הפינה במשהו קטן אבל יש כאלה שממש פותחות שולחן.


פתרון: לא אוכלים בלילה! הרי לא אכלת בלילה לפני הלידה נכון? אז למה עכשיו?. לגוף אין צורך לאכול בלילה. אם את רעבה, שתי כוס מים וחזרי לישון, ממש כמו שהתינוק עושה כשהוא מסיים לאכול.


בעיה מספר 3: אני נמצאת בבית


לפני הלידה רוב הנשים היום לוקחת איתן אוכל מהבית לעבודה. כריכים בריאים, סלט חתוך, פסטה מלאה עם רוטב רזה, חזה עוף עם עוף ועוד… עכשיו כשהן בבית, פתאום יש פיתויים. הופלות של האורחים, הבונבוניירה שקיבלתי בבית חולים, הפיצוחים של בעלי והחברים שלו…


פתרון: מכירה את המשפט: הביתה לא מכניסים אויבים?. אין סיבה לרכוש הבית מזונות משמינים, רק כי באים אורחים וגם אם כן החלטת לרכוש עוגיות או כל דבר אחר, קבלי החלטה שאת פשוט לא נוגעת. ירידה במשקל אחרי ההריון חייבת להיות מלווה בנחישות, אחרת הגוף לא ירצה לרדת.


בעיה מספר 4: שומנים


בזמן ההריון הגוף אוגר שומן בדיוק במקומות שאנחנו לא רוצות אותו. הישבן, הידיים, הרגליים, הבטן… איך נפטרים מהם? כמובן שמדובר בשילוב שבין תזונה נכונה ומאוזנת לפעילות גופנית. אבל יש משהו אחד נוסף שיכול לעזור לך מאוד.


פתרון: על ליפו מקס שמעת? ליפו מקס הוא תוסף תזונה - פיתוח בלעדי של המותג נוטרי די המבוסס על רכיבים טבעיים בלבד. הפורמולה מכילה את פרי הגווארנה, קפאין, חומצת שומן מסוג CLA הבולמת את תהליך אגירת השומן בתאים ותמציות של תה ירוק. פורמולה טבעית ומעולה המסייעת בתהליך שריפת השומן ומייעלת אותו במנוחה.


Super Food Diet Banner new1