תופעת השפיכה המוקדמת או לעכב שפיכה , היא מצב עמו מתמודדים גברים רבים כמונו, לאורך החיים. הגורמים הנפוצים ביותר לעכב שפיכה עשויים להיות נפשיים כגון חוסר ביטחון או מעבר של תקופה לא פשוטה. באותו אופן, אנו יכולים לסבול מבעיה רפואית, להיות חלשים או עייפים יותר מהרגיל או פשוט להיות "טירונים" בחדר המיטות. תהא הבעיה שלנו אשר תהיה, אנו יכולים להפסיק לדאוג, משום שכיום קיימים שפע של פתרונות יעילים לתופעה.


לעכב שפיכה – קריטריונים לתוסף או ספריי איכותיים:

כדי לעכב שפיכה, אנו יכולים להיעזר בספריי השהייה או כדורים, שיכולים לסייע לנו לשמר את הזקפה שלנו ולהאריך את משך האקט המיני. כדי הנהנה ממוצר איכותי, כדאי לנו לוודאי כי:

• המוצר הוא טבעי – רוב המוצרים שנועדו לעכב שפיכה, בדרך כלל נוצרים מרכיבים כימיים, שאינם בריאים לגופנו. כדאי לנו לוודא כי מה שאנו מזמינים מכיל תמציות טבעיות בלבד ואיננו מכיל חומרים שאנו אלרגיים אליהם.

• מוניטין החברה – משום שגרים רבים שואפים לעכב שפיכה, קיימות חברות רבות שמייצרות מוצרים לעכב שפיכה. כדאי לנו לוודא כי החברות הללו עומדות בתקנים של משרד הבריאות וכי המוצרים שלהן מיוצרים בתנאים אופטימליים, כך שנהנה ממוצר איכותי.

לעכב שפיכה – גולד און Biopharm:

 

גולד און מבית היוצר של ביופארם הוא ספריי השהייה טבעי, המורכב מתמציות צמחים טבעיות בלבד. מדובר בג'ל, בטעם מנטה עדין, שמטרתו לאלחש במקצת את קצה הפין שלנו, כדי לאפשר לנו להצליח לעצור את עצמנו ולדחות את הפורקן שלנו, עד שנרצה ליהנות מהאורגזמה העוצמתית.

היתרון של גולד און, מתבטא בכך שהוא מסייע לעכב שפיכה , ללא שום תופעות לוואי: הוא לא גורם לנו ליהנות פחות מהאקט המיני, הוא גורם לנו ולבני הזוג שלנו ליהנות מעוצמת המין ומשום שאנו יותר בשליטה – אנו מצליחים לשפר את הביצועים שלנו וכך גם את החוויה עצמה.