לשרוף שומן בטני, היא שאיפה שטמונה ברובנו, אם לא בכולנו: כולנו תמיד רוצים להיראות טוב יותר, אולי אפילו להשיל כמה קילוגרמים, כדי להשטיח את הבטן ולהבליט את השרירים.

שריפת שומן בטני, היא תהליך לא פשוט, שדורש מאמצים והתמדה. אם אנחנו נקפיד על משטר של אוכל בריא והתעמלות, אין שום סיבה שלא נזכה לראות תוצאות.

לשרוף שומן בטני – טיפים:

  • פעילות גופנית – הדרך הטובה ביותר להשיל את השומן הייתה מאז ומעולם פעילות גופנית. כאשר אנו מרבים לעכל הרבה מזון העתיר בשומנים, הגוף משתמש בחלקם לתהליך ייצור האנרגיה ואת השאר – אוגר למקרי חירום. הבעיה היא שבימינו, רוב הפעמים אין "מקרה חירום"; רובנו זוכרים לשלוש ארוחות מלאות, אם לא יותר. מסיבה זו, השומנים ממשיכים להיאגר ואנחנו ממשיכים לצבור אותו.
    פעילות גופנית, מסייעת לנו להיפטר ממאגרי השומנים הללו, משום שהתעמלות שורפת שומנים. היא אף מסייעת לנו להיפטר מרעלים, להאיץ את מחזור הדם ואת תהליך העיכול.

  • שינה ערבה – מחקרים מאמתים כי אנשים שישנים לפחות שבע שעות בלילה, מורידים יותר במשקל. מדוע? הם אנרגטיים יותר והתהליכים הגופניים שלהם עובדים בצורה אופטימלית יותר, משום שנחו כראוי. בנוסף, במהלך השינה, תהליך העיכול שלנו פועל מהר יותר, כך שאנו שורפים יותר קלוריות. כדי להוריד מהשומן הבטני, כדאי לנו ללכת לישון בין השעות עשר לשתיים בלילה, משום שבשעות הללו הגוף שלנו ישן בצורה עמוקה יותר ולכן – שורף יותר שומן.

  • תזונה נכונה – כדי שגופנו יוכל להמשיך לתפקד כיאות ולנקות את עצמו, אין אנו יכולים להמשיך ולזלול את השמנים הלא בריאים, הסוכרים והמלחים. הגיע הזמן להעשיר את הדיאטה שלנו בחלבונים, ויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים ופרוביוטיקה: החלבונים מעניקים לנו אנרגיה, הוויטמינים והמינרלים מסייעים לנקות את הגוף שלנו ולשמור על תפקוד תקין שלו, הסיבים התזונתיים מעניקים לנו תחושה של שובע והפרוביוטיקה מאיצה את תהליך העיכול שלנו ומנקה רעלים מגופנו. כל התהליכים הללו הם מהותיים, כדי להצליח להוריד במשקל.