מאקי ברי – להשאר צעיר לנצח

מאקי ברי – נוגד חמצון עם עוצמה

מאקי ברי הינו אחד מנוגדי החמצון העוצמתיים ביותר המוכרים כיום בשוק תוספי התזונה. מאקי ברי, שצבעו סגול מודגש, גדל רק באזור פטגוניה בצ'ילה, אשר מתאפיין בקרקע פורייה, שאיכותה מתבטאת היטב באיכות הפרי הגדל בתחומיה.

הפרי הייחודי והקטן הזה נחשב לתופעה חדשה יחסית על מדף תוספי התזונה המודרני, אך הוא משמש מזה שנים רבות כתרופה מסורתית מקובלת ונודעת בקרב אינדיאנים משבט המפוצ'ה אשר מייחסים לו סגולות רבות, כאשר הוא משמש כתרופת פלא לקשת רחבה של בעיות רפואיות.

עם כניסתו של מאקי ברי לתודעת הבריאות של העולם המודרני, הוא הפך לאחד התוספים הפופולאריים והאפקטיביים ביותר, והוא מומלץ כתוסף איכותי לכל המעוניין לשמור על בריאות איתנה, ובפרט למזדקנים אשר מעוניינים להאט את הליך הזקנה ההרסני ולמתן את השפעת הגיל על התפקוד הפיזי והקוגניטיבי כאחד.

מאקי ברי – הסוד שמאחורי העוצמה

מאקי ברי מכיל ריכוז גבוה במיוחד של אנתוציאנינים, שהינם נוגדי חמצון המיוצרים על ידי הצמחים ומספקים הגנה מפני מחלות וקרינה סגולית.

האנתוציאנינים שמכיל מאקי ברי הינם רכיבים נוגדי דלקת בעלי עוצמה רבה, וצריכה שלהם באופן קבוע עתידה להפחית במידה ניכרת את הסיכון ללקות במחלות ניווניות רבות הנובעות מדלקת, כמו מחלות לב, מחלות כלי דם ודלקת פרקים. מעבר לכך, אנתוציאנינים נחשבים לאמצעי רב תועלת לעיכוב התפתחותם של תאים סרטניים במעי הגס.

צמח המאקי ברי

מאקי ברי – מכלול סגולות

  • נוגד חמצון: מאקי ברי הינו נוגד חמצון עוצמתי ביותר, אשר מנטרל רדיקלים חופשיים ואת השפעתם ההרסנית על הגוף. פעילותו נוגדת החמצון של מאקי ברי מונע הצטברות של כולסטרול בדם, ומפחית את הסיכון לשבץ, להתקפי לב ולהקשחת עורקים. ערך ה – ORAC(המדד לבדיקת נטרול הפעילות של רדיקלים חופשיים) של מאקי ברי הוא הגבוה ביותר בהשוואה למגוון פירות היער הידועים, שרובם ככולם נחשבים לנוגדי חמצון איכותיים. ריכוז הפוליפנולים במאקי ברי גם הוא גבוה ביותר בהשוואה לכל פירות היער האחרים. ערך ה – ORACשל מאקי ברי גבוה פי ארבעה מזה של פרי הג'וג'י ופרי האסאי, אשר נחשבו עד לא מכבר לנוגדי החמצון הטובים ביותר. כמו כן, ערך ה – ORACשל מאקי ברי גבוה פי שלושה מהערך של פרי המנגוסטין, פי שמונה עד עשרה מהערך הקיים ברימונים, ופי 50 מהערך של כוס יין אדום.
  • נוגד דלקת: הריכוז הגבוה של נוגדי חמצון שמכיל מאקי ברי הופכים אותו לאמצעי נוגד דלקת אפקטיבי במיוחד. הודות לכך, מאקי ברי מפחית את הסיכון למחלות ניווניות הקשורות בדלקות, כמו סרטן, סוכרת, ועוד.
  • פצצת ויטמינים ומינרלים: מאקי ברי משמש כמקור מופלא לוויטמין A, לוויטמין C, לאשלגן, לברזל ולסידן.
  • סיוע בשמירה על משקל: מחקרים מצאו כי מאקי ברי מפחית את רמות הסוכר בדם ובשל כך, תורם למניעת היווצרות תאי שומן. הודות לכך, מאקי ברי הוא אמצעי רב תועלת לירידה במשקל.
  • סיוע במצבי סוכרת: ריכוז נוגדי החמצון העוצמתי של מאקי ברי מספקים תועלת רבה גם לחולים במחלת הסוכרת, ותורמים להגברת רמות האינסולין, זאת הודות למעכבי אלפא גליקולידאז שמכיל מאקי ברי, אשר ביכולתם לעכב ספיגת פחמימות ולהוביל לירידה בשיעורי ספיגת הגלוקוז.
  • ומה עוד? מאקי ברי מזרים אנרגיות, מגביר חיוניות, תורם למראה קורן ובריא של העור ומשפר את התפקוד הפיזי בכל גיל. על כן, מאקי ברי מיועד לכל המעוניינים לשפר את איכות חייהם ללא היכר.