עם הזמן עולה המודעות לגבי חשיבותו של מינרל המגנזיום והעבודה שיותר ויותר אנשים סובלים ממחסור של המינרל, רק בלי שהם בכלל מודעים לכך. מכיון שמאוד קשה לאבחן מחסור במגנזיום, שכן לא מדובר בבדיקת דם רגילה זאת משום שמינרל המגנזיום נמצא ברובו בתוך התאים שלנו וברקמות ולא בזרם הדם, רבים מאיתנו צורכים מגנזיום כתוסף. הפעם בחרנו לעסוק דווקא בקשר בין מגנזיום לבין הריון.


תקופת ההריון והתכווצויות שרירים


מחקרים רבים מראים כי הסיבה שאחוז גבוה מהנשים בהריון סובלות מהתכווצויות שרירים, בעיקר בשרירי הרגליים היא מחסור במגנזיום. בלי קשר להריון, מחסור במגנזיום זה משהו שקיים בכל העולם. בהריון, העובר זקוק למגנזיום בכדי להתפתח מה שגורם פעמים רבות למצב של מחסור. תוסף מגנזיום גם הוכח כמסייע במניעה של תופעות נוספות שצצות בהריון כמו למשל בחילות, בצקות ועוד…להזמנה ישירה של מגנזיום - לחצו כאן


מדוע דווקא מגנזיום?


מגנזיום משתתף בתהליך הרפיית השרירים ביחד עם מינרל הסידן. בין השאר, הוא גם עוזר בתהליך קרישיות הדם ולכן קיים קשר ישיר בין מחסור במגנזיום לבין תופעת ההתכווצויות השרירים. למגנזיום יש גם השפעה על תפקודים נוספים ונמצא קשר בין מחסור במינרל הזה לבין היווצרו של רעלת הריון ולידת תינוקות במשקל נמוך.


אילו עוד תסמינים יש למחסור במגנזיום פרט להתכווצויות?


  • עייפות ונדודי שינה

  • חולשה

  • קצב לב לא סדיר

  • חוסר תיאבון

  • חולשה של הזיכרון, בלבול

מגנזיום תוסף - 520 מ״ג של נוטרי די


חברת נוטרי די המתמחה בייצור תוספי תזונה, ויטמינים ומינרלים מכל הסוגים פיתחה את פורמולת מגנזיום 520 מ״ג - מגנזיום אוקסיד. מדובר בפורמולה ייחודית המיוצרת על בסיס מחקרים ומאפשרת ספיגה אופטימלית ומירבית של המינרל בתוך התאים. מגנזיום תוסף של נוטרי מסייע למנוע מצב של מחסור במגנזיום, מפחית את הסיכוי להיווצרות של התכווצויות שרירים ושומר על איזון גופני.


להזמנה ישירה של מגנזיום - לחצו כאן