איזו אבקת החלבון הטובה ביותר?

מחפשים את אבקת החלבון הטובה הכי טובה בעולם? הגעתם למקום הנכון...

השאלה מהי אבקת חלבון הכי טובה בעולם שיש היא שאלה קצת טריקית, מפני שלכל מתאמן יש העדפות וצרכים שונים. יחד עם זאת, ננסה לסייע כמה שיותר.

שאלה זו עולה כמעט אוטומטית כשנתקלים בעושר המדהים הקיים בשוק אבקות החלבון. זאת במיוחד לאור הסיסמאות המבטיחות, האריזות המנצנצות ושמות הרכיבים המפוצצים. אמת היא ששאלה זו קשה למענה, בעיקר משום שאין תשובה אחת. לכל אחד קיימת אבקת החלבון הטובה ביותר עבורו המותאמת למטרותיו, שגרת יומו והעדפותיו.

אך בכל זאת ישנם שתי אבקות חלבון אשר שומרות את מקומן גבוה בדירוג בחירות הצרכנים הודות לסטנדרט איכות חלבון גבוה, מחיר משתלם בהתאם לתפוקה וגורמים נוספים, אותן בחרנו להציג עבורכם. למדו מהנסיון שלנו.

הדירוג הרשמי של אבקות החלבון

הקריטריונים להשוואה ולבחירה של שלוש אבקות החלבון הטובות ביותר נאספו על סמך הקריטריונים הבינלאומיים המקובלים בעולם בתחרויות הנחשבות והמובילות בתחום.

הם מחשיבים את הפרמטרים החשובים ביותר בינהם סוגי החלבון, האם מכיל חלבון ביצה, סוכרים, פחמימות, חומצות אמינו BCAA וגלוטמין, תהליך הייצור, תקנים, מותג/מוניטין, טעם, מרקם חוות דעת של צרכנים ודיווחים על התוצאות

אבקת חלבון

במקום הראשון: אבקת חלבון ALFA WHEY

אבקת חלבון אלפא נחשבת לאבקת החלבון הטובה ביותר כיום. מדובר באבקת חלבון המכילה חלבון מי גבינה טהור ואיכותי המופק בתנאי ייצור קפדניים ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשילוב חלבון ביצה אלובומין - שמאפשר את הספיגה הטובה ביותר - פי 2 מאבקת חלבון רגילה.

אלפא אומצה בארץ על ידי מפתחי הגוף התחרותיים וזוכה להצלחה אדירה בשל התוצאות המרשימות אליהם מגיעים הצרכנים.

חלבון הביצה מבטיח מהירות ספיגה משולבת כך שגם בזמן השינה בלילה השריר יכול להבנות בשילוב חלבון מי גבינה טהור, אותם תהליכים מאפשרים לרכיבים של אלפא להיספג בגוף בקלות על מנת לבנות מסת שריר מוצקה ובאותה העת למנוע תהליכים שעלולים לגרום להרס ברקמת השריר בעת ביצוע אימון המאופיין בעצימות בינונית עד גבוהה.

כל מנת הגשה באלפא מספקת לנו 26 גרם חלבון מי גבינה איזולט טהור בשילוב חלבון מי גבינה, 5.5 גרם חומצות אמינו BCAA למנה ו 4.3 גרם גלוטמין למנת הגשה. זו הסיבה שאלפא זכתה במקום הראשון ועומדת במבחן אבקת החלבון הטובה ביותר. אבקת החלבון אלפא מכילה אך ורק רכיבים איכותיים שמסייעים לבניית מסת שריר נקיה תוך ושמירה על בריאות מיטיבית.

אבקת חלבון BPI

ובכל זאת, אם אתם מעדיפים מותג אמריקאי שמשלב סוגים שונים של חלבונים, מותג שעומד בסטנדרטיים אמריקאים מחמירים שלא מתפשר על איכות התשובה שלכם היא לא אחרת מחברת BPIרבת המוניטין עשויה מי גבינה מבודדים בשיטה המתקדמת בעולם.

שמה של BPI הולך לפניה ואכן אין פלא כי היא נחשבת אבקת החלבון מעולה. אבקת חלבון BPI הינה תוצר של פיתוח ומחקר מעבדתי מקיף ורב שנים, אשר מקנה לה פופולאריות נרחבת בקרב ספורטאים, מתעמלים ומפתחי גוף תחרותיים בארץ ובעולם כולו. ערכיה התזונתיים המשובחים של אבקת חלבוןBPI כוללים שיעור של 25 גרם חלבון מי גבינה איכותיעבור מנת הגשה בודדת.

אבקת חלבון סופר אפקט

אם בכל זאת אתם מחפשים לקנות אבקת חלבון כחול לבן, בחרו סופר אפקט- הנוסחה המשופרת של אבקת חלבון סופראפקט היא המבטיחה לה את תואר אבקת החלבון הטובה ביותר! המרקם טוב יותר מאי פעם ואיכות הטעם מגיעה לשיאים חדשים. אבקת החלבוןסופר אפקט מציעה מגוון טעמים ערבים לחיך של בננה, וניל משובח, קרם עוגיות ושוקולד.

חברתסופר אפקט הישראלית המהווה שם נרדף לאיכות, אמינות ומצויינות גאה להשיק את אבקת החלבון מי גבינה הכשר האיכותית בישראל!

תשכחו מפשרות בנושא הכשרות - עכשיו ישנה אבקת חלבון מי גבינה כשר, חלב ישראל, בייצור מקומי, ללא עלות יבוא! בנוסף על כך, אבקת חלבוןסופר אפקט ניחנה בערכים תזונתיים ממקור חלבון מי גבינה עשיר, 100% נקיה ממקור חלבון סויה! עבור מנת הגשה בודדת תוכלו לקבל 23 גרם חלבון, 1.5 גרם פחמימה בלבד ורק 0.75 גרם של שומן רווי, ללא כולסטרול ושומן טראנס.

לסיכום - שמחפשים אבקת חלבון הכי טובה בעולם, יש להתחשב בכמה גורמים, אבל סקרנו כאן בקצרה את כמה המובילות ביותר.למידע נוסף - ריכזנו גם רשימה של אבקות חלבון מומלצות, לשימושכם.