מהי דיאטת הסופר פוד

כמוסות סופר פוד כאמצעי להרזיה תפסה תאוצה בשנים האחרונות בכל העולם וגם בישראל ולא בכדי – זו דרך המאפשרת לרדת במשקל, מבלי לשנות את התפריט באופן דרסטי והיא גם מאוד בריאה. כל מה שאתם צריכים לדעת על דיאטת הסופר פוד- במאמר הזה.

דיאטות באות והולכות כמו עונה חולפת. מי מאתנו לא ניסה או לפחות שמע על דיאטת הכרוב, דיאטת האדם הקדמון, דיאטת סוג דם ועוד שלל ניסויים כאלה ואחרים בתזונה?

הדבר היחידי שמשותף לכולן הוא הקושי לשמור עליהן לאורך זמן. במהלך דיאטה "קלאסית" אנחנו מגבילים את עצמינו לא רק בכמות הקלוריות שאנחנו מכניסים, אלא גם בכמות הוויטמינים והמינרלים החיוניים לנו. כאן נכנסת לתמונה (והופכת אותה על פיה) דיאטת הסופר פוד של נוטרי די.

מה היא דיאטת הסופר פוד? והאם היא עדיפה על דיאטות אחרות?

דיאטת הסופר פוד של נוטרי די, כשמה כן היא, דיאטה טבעית שמבוססת על "מזונות על" עשירים מאוד בויטמינים ובמינרלים.

בעצם לא מדובר על "דיאטה" במובן האורתודוכסי של המילה, מכיוון שלא מדובר פה בשינוי הרגלי האכילה כלל. בזכות תוסף התזונה של נוטרי די, העשיר במזונות על כמו צמח הפורסקולין, אצת הספירולינה וסיבים תזונתיים, לא נצטרך לשנות את הרגלי התזונה שלנו, פרט לנטילה יומית של כמוסת דיאטת הסופר פוד.

מהו הסוד הטמון בדיאטת סופר פוד?

אין פה באמת סוד, אלא שילוב מנצח בין שלושה מרכיבים מרכזיים:

  • פורסקולין- תוסף תזונה המופק משורש מיוחד שגדל במדינות כמו נפאל, הודו ותאילנד. תמציות השורש מכילות ריכוזים גבוהים של "דיטרפן" שהוא החומר הפעיל בפורסקולין.הדיטרפן גורם לעלייה ניכרת בשחרור חומצות השומן מתאי השומן בגוף שלנו לזרם הדם, תהליך שמעודד ומייעל את שריפת השומנים בגוף. בנוסף, נמצא כי פורסקולין מסייע להפחית את תחושת הרעב ואף יעיל לטיפול במצבים של לחץ דם גבוה, אסתמה, חרדה ודיכאון.
  • ספירולינה- אצת הספירולינה נחשבת לאחד המזונות הבריאים ביותר על פני כדור הארץ. הספירולינה היא מיקרו אצה בעלת ערך תזונתי רב ונחשבת "מזון על" רב עוצמה, בין היתר בעקבות תכולה גבוהה של רכיבי תזונה רבים ומגוונים כגון: ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון, חומצות שומן חיוניות, חומצות אמינו ועוד. הספירולינה יעילה לאיזון יתר לחץ דם וכולסטרול, ירידה במשקל ועידוד תחושת שובע ותורמת להרגשת חיוניות, אנרגיה והגברת הריכוז.
  • סיבים תזונתיים ואנזימי עיכול- סיבים תזונתיים ואנזימי עיכול, מעודדים ועוזרים למערכת העיכול ובכך מייעלים את תהליך פירוק המזון לאנרגיה. בנוסף, ידוע כי סיבים תזונתיים, עוזרים בספיחת נוזלים, מרככים יציאות ובאופן כללי תורמים לתחושת שובע לאורך זמן.

לא רק טרנד

בארה"ב, כמוסות סופר פוד כאמצעי להרזיה הן הדבר החם כרגע, ולא סתם. ד"ר אוז, הרופא אשר הציג אותה לקהל הרחב, הוא אחת הדמויות הפופולריות בארה"ב עוד מימיו כמומחה בתחום הבריאות בתוכניתה של אופרה ווינפרי האגדית.

אך הפופלריות העצומה של דיאטת הסופר פוד, נתונה בעיקר לתוצאות שהיא מספקת- ירידה בטוחה ומהירה במשקל ובאחוזי השומן בגוף. חברת נוטרי די פיתחה פורמולה ייחודית שממנה ניתן לקבל גם את כל הויטמינים המינרלים והכוח לגוף שבסופר פוד, וגם דחיפה משמעותית בירידה במשקל.

להזמנה ישירה של דיאטת סופר פוד - לחצו כאן