ניתן לחלק את האנשים שמגיעים לחדר הכושר לכמה קבוצות:

הקבוצה הראשונה הם ״אנשי החוגים״: אלה שמבחינתם הגוף והנפש מחוברים זה לזה וכי פילטיס, יוגה, שיעורי מתיחות וקיקבוקס הם השחרור היומי שלהם מכל היום המתוח הזה שכולנו עוברים.

כחלק בלתי נפרד מקבוצה זו אני יכולה לספר לכם שאותם אנשים קנאים לתפריט התזונתי שלהם, הם לא יפסידו שיעור בעד שום הון שבעולם, וכי שמירה על אחוזי שומן נמוכים באה ממקום של כבוד אל הגוף ולא ממקום של חרדה.

למידע נוסף על שורפי שומנים >>

לקבוצה השנייה קראנו ״המתחזקים״. אלו הם כל אותם אנשים שמגיעים אל חדר הכושר בכדי לחזק את הגוף, לחזק את השרירים, אך לאו דווקא מעוניינים במסת שריר שבולטת החוצה, אלא פשוט רוצים לשמור על כושר.

הם מתחילים את האימון עם חימום קל ומחלקים את השבוע  לפלג גוף עליון, פלג גוף תחתון ותמיד גם יעבדו על הבטן והגב. אותם מתאמנים ישימיו לעצמם מטרה וגם ישיגו אותה.

הקבוצה השלישית והדי מכובדת מבחינת אחוזי הנוכחות שממלאים את החדר עמוס המשקולות היא כמובן ״המכורים״.

כאן הדגש מכוון פחות אל סוג האימון אלא אל המטרה העיקרית שלו והיא לשמור על אחוזי שומן נמוכים לאורך זמן, לעודד עלייה גבוהה במסת השריר, להיראות רזים וחטובים.

״המכורים״ מגוונים לעצמם את האימונים ועוקבים טוב טוב אחרי משקל גופם, אחוזי השומן שלהם ועושים טרנספורמציה למטרות האישיות שלהם אחת לכמה חודשים.

בין אם הצלחתם להתחבר לאחת הקבוצות ובין אם אתם שייכים לקבוצה אחרת אותה אימצתם לחייכם באהבה ובמסירות הרי המטרות של כולנו הן די זהות הן בפן הגופני והן בפן הנפשי, זאת בכל מה שקשור לפעילות גופנית, תזונה ושמירה על אורח חיים בריא.

אם אתם נמצאים בתוך הלופ הזה, נחסוך מכם את הדרך שבה הגוף שלכם שורף את השומן, אתם וודאי יודעים זאת ומודעים לכך היטב.

איך לעודד את תהליך שריפת השומן בדרך טבעית?

הרי תהליך שריפת השומנים פועל במנגנון מתוחכם המשלב בתוכו לא מעט גורמים וזו הסיבה שמתאמני שלושת הקבוצות משלבים בתזונת הספורט שלהם רכיבים טבעיים שונים שמעודדים את תהליך שריפת השומנים. יש לא מעט חומרים כאלה, חלקם מבוססים על צמחי מרפא, תמציות של פירות, רכיבים מעוררים וכולם מעודדים את תהליך שריפת השומנים הטבעי של הגוף.

אז למדנו אותם, התנסנו בהם והנה לכם התוצאות…

הרכיב הראשון  נקרא CLA. חומר זה הוא למעשה חומצת שומן בלתי רוויה אשר משמשת כמרכיב חשוב בהעברת השומנים והגלוקוז שאנו צורכים מהמזון אל תוך התאים של הגוף.

ה- CLA מייעלת את תהליך שריפת השומנים באזור הירכיים, המותניים והשומן הבטני וכך מאפשרת לנו להשיג גוף חטוב ומוצק.

הרכיב השני נקרא  ל- קריניטין. חומצת אמינו המסייעת בתהליך הפיכת השומן לאנרגיה. החומר נמצא בכל רקמות הגוף ובאחוזים גבוהים במיוחד בשריר השלד שלנו.

מינון אופטימלי שלה בהתאם לפעילות הגופנית שאנחנו מבצעים לא רק יעזור לנו להילחם בעודף משקל, אלא גם יאיץ את תהליך ההתאוששות ואף ישפר את הכושר האירובי. אז נכון, המחקרים שבוצעו על שני החומרים הללו בהחלט מראים כי יש דברים בגו ולא סתם מדובר בשני רכיבים פופולאריים בהם אחוז גבוה מהמתאמנים משתמשים.

יחד עם זאת, התוסף הפופלארי כיום הוא דווקא פורמולה בשם ליפו מקס, שמכילה בתוכה רכיבים נוספים לשריפת שומן בינהם גם ה CLA וגם הל-קרניטין, וכאשר תרכובת זאת עובדת ביחד נראה שהיא נותנת את התוצאות הרצויות

בהצלחה.