כולנו מכירות את הקושי וחוסר האונים, המתלווים לאי היכולת שלנו להזין את התינוק שלנו בחלב האם שלנו. כולנו מכירות את כל היתרונות: כי הוא מחזק את המערכת החיסונית של ילדינו, כי הוא בונה את פלורת המעיים של התינוק שלנו במהירות הבזק. אפילו החיבוק הרגשי הזה, שכל אם מקבלת כאשר התינוק שלה יונק ממנה. גם אנחנו רוצות את זה. כדי ליהנות מזה, לפעמים כדאי לנו לשקול להזין את הגוף שלנו בחומרים, שיסייעו לנו להגביר את הפרשת החלב שלנו.


מורינגה ערבה חלב אם:


מורינגה ערבה חלב אם הוא צמח מרפא בעל ריכוז יוצא דופן של ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון וחומצות אמינו. כל אלו הופכים אותה למזון-על, אשר כיום ניתן לצרוך כתוסף תזונה.

צמח המורינגה ערבה חלב אם מסייע לחזק את המערכת החיסונית שלנו, הוא אנטי-בקטריאלי, אנטי-ויראלי ואנטי-פטרייתי. הוא מסייע להאיץ את תהליכי חילוף החומרים בגוף, כגון תהליך ניקוי הרעלים, תהליך העיכול וניקוי מחזור הדם משומנים והצטברויות שונות. מורינגה ערבה חלב אם אף מסייע לשמור על תקינות של כלי הדם והלב שלנו.


 השוואת מורינגה

מורינגה ערבה חלב אם – מסייע לנו להניק את התינוק שלנו:


  • מגרה ייצור חלב אם – כפי שאמרנו, מורינגה ערבה חלב אם עשיר באינספור ויטמינים, נוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים כגון סידן וחומצות אמינו. שילוב הכמות המכובדת של הסידן וחומצות האמינו במורינגה, מגביר את ייצורו של הורמון הפרולקטין – המשחק תפקיד מפתח בייצור חלב האם שלנו.

  • מעניק לתינוק שלנו חלב באיכות אופטימלית – התינוק שלנו עוד רק נולד וזקוק לכל הרכיבים התזונתיים שהוא רק יכול לקבל. אנו שבות הביתה מבית החולים, עייפות וחסרות אנרגיה. המורינגה עצמו עשיר בכמויות יוצאות דופן של ערכים תזונתיים כגון אומגה 3, סידן, ברזל ושלל ויטמינים. כל אלו ועוד מהווים "אבני בנייה" לגופו של ילדינו. אם אנחנו נקפיד ליטול תוסף תזונה של מורינגה, חלב האם שלנו יספוג את הבריאות הזו ויעביר אותה הלאה לתינוק שלנו, מה שיסייע לו משמעותית בתהליכי ההתפתחות הקוגניטיבית והבנייה הגופנית שלו.