!!!הקפידו לרכוש מוצרים באישור משרד הבריאות בלבד

 

מסטיק הודיה או כמוסות הודיה? הצמח שגורם לתחושת שובע

 

צמח ההודיה נודע מזה שנים כמעודד הרזיה אפקטיבי. גרסת המסטיק של הודיה היא אחת הגרסאות שאמנם יותר נוחות לצריכה אך האם זה באמת יעיל יותר מכמוסות או תרסיס? למידע נוסף על דיאטת הודיה >>

 

להזמנת ערכת ההודיה המומלצת והנמכרת בישראל - לחץ כאן

 

הודיה - הצמח

 

הודיה הינו צמח קקטוס שמגביר תחושת שובע ומדכא תחושת תיאבון. הודיה נחשב באופן מסורתי למפחית תאבון אפקטיבי, ושימש לפני אלפי שנים כאמצעי לדיכוי תיאבון במהלך מסעות ציד באזורי הגידול הטבעיים שלו. צריכת הודיה אפשרה לציידים להתמודד ביתר קלות עם תחושת הרעב במהלך מסעות הציד ולהאריך אותם. בעידן המודרני, הודיה ממשיכה לשמור על פופולאריות גבוהה בכל הנוגע לדיכוי תיאבון ונחשבת כאמצעי עוצמתי ביותר לזירוז הליכי ירידה במשקל.

 

הודיה והרזיה

 

תחושת שובע בגוף נוצרת כאשר בעקבות צריכת מזון, רמות הסוכר בדם עולות ומאותתות לבלוטת ההיפותלמוס במוח כי אנו שבעים. בהודיה רכיב פעיל ועוצמתי המכונה .P57רכיב זה מעלה מעט את רמת הסוכר בדם, יוצר תחושת שובע ומשדר לבלוטת ההיפותלמוס כי אנו שבעים לאחר זמן קצר יחסית של אכילה. פעילות זו של צמח ההודיה הפכה אותו לאמצעי דיאטה פופולארי, והמונח "דיאטת הודיה" נחשב לנפוץ ביותר בקרב המעוניינים לרדת במשקל באופן מהיר ומשמעותי. התגובות בשטח נלהבות, ורבים מצרכני ההודיה מעידים על הפחתה של כ – 50% בצריכת הקלוריות היומית שלהם. תוספי הודיה השונים הינם בעלי עוצמה רבה יותר מזו הקיימת בהודיה באופן טבעי, וזאת בשל העובדה שתוספי הודיה מכילים את הרכיבים האפקטיביים של ההודיה בריכוז גבוה במיוחד. דיאטת הודיה מפחיתה תיאבון ומובילה למאזן קלורי שלילי, ובעקבות כך – לירידה משמעותית במשקל. ההשפעה המאגית של ההודיה אף הוכחה באופן מחקרי. מחקר שבחן את השפעת דיאטת הודיה על משתמשים שסבלו מהשמנת יתר העלה כי צריכת הקלוריות היומית של המשתמשים הופחתה בכאלף קלוריות ליום!

 

הודיה - הצמח

 

תוספי הודיה מופיעים במגוון ווריאציות. בתרסיס, בקפסולות, ועכשיו אפשר לבחור במסטיק,. תוספי הודיה מפחיתים רעב, יוצרים תחושת שובע ומאפשרים להתמודד ביתר קלות עם תפריטי דיאטה מצומצמים. והתוצאה? ירידה מהירה ומרשימה במשקל! תרסיסי הודיה נספגים במהירות והקפסולות נספגות באיטיות יחסית. מסטיק הודיה אמור להיות הפתרון המנצח שמאפשר לצרכני ההודיה להתגבר על נטיית הנשנוש הטבעית. נשנוש הוא, כידוע, אחד המכשולים המהותיים בדרך אל ההרזיה, והוא מהווה את אחד הגורמים המשמעותיים לעלייה במשקל. לעיסת מסטיק הודיה כתחליף לנשנושים הלא בריאים מצמצמת הכי פחות את היקף הנשנושים היומי ואת הירידה במשקל לעומת הכמוסות או התרסיס.

 

להזמנת ערכת ההודיה המומלצת והנמכרת בישראל - לחץ כאן

 

מסטיק הודיה - או תרסיס

 

ידוע שכדורי ההודיה הם האופציה האפקטיבית ביותר מבין כלל תוספי ההודיה. בעוד אופציות אחרות של הדיאטה פועלות את פעולתן לטווח זמן מוגבל יחסית, הרי שכדורי הודיה משפיעות לאורך זמן ממושך ומשפיעות באופן פלאי על הצורך לנשנש מזונות בלתי בריאים אשר מתרגמים את עצמם לעודף קלוריות ולשומנים מיותרים. מסטיק הודיה הוא תוסף קל ונוח לצריכה. אין צורך לבלוע כדור או לחלוט תה צמחים. כל שעליכם לעשות הוא לשלוף מסטיק מהחפיסה ולקחת אתכם לעבודה, לחדר הכושר או למנוחה על הספה. התוצאה? בהתאם.... לפי משתמשים ההשפעה עדינה אם בכלל

 

מסטיק הודיה - יתרונות לפי דיווחי היצרנים

 

מסטיק הודיה מתאים לשימוש בכל הגילאים

- מסטיק הודיה הינו פתרון טבעי

- מסטיק הודיה נטול תופעות לוואי

- מסטיק הודיה קל וזמין תמיד לשימוש

- מסטיק הודיה זול ביחס לכדורי הודיה להרזיה

 

מסטיק הודיה - חסרונות 

 

- מסטיק הודיה נחשב לגרסה החלשה ביותר של סדרת מוצרי הודיה

- מסטיק הודיה עדיין לא הוכח מדעית כגורם לירידה במשקל ונבדק רק בשילוב של כדורי ההודיה המפורסמים

- מסטיק הודיה הוא טרנד חדש לעומת הכדורים והתרסיס מהצמח אשר נמצאים בשימוש כבר שנים רבות

 

Super Food Diet Banner new1