לקרוא את התווית, לבחור טבעי, לתת לעור שלנו לנשום וגם פשוט לצמצם. כל הדרכים לצמצם את נזקי הקוסמטיקה ולהישאר זוהרות, יפות וגם בריאות.

אין ספק כי הקוסמטיקה היא חלק נכבד בחיינו ובשיגרת הטיפוח שלנו. אנחנו מתאפרות, מתמרחות ומתבשמות כל יום מחדש ועושות כל מאמץ להיראות הכי טוב שאנחנו יכולות. הבעיה היא שלא כל מה שגורם לנו להרגיש הכי טוב, באמת עושה הכי טוב לגוף שלנו. מוצרי הקוסמטיקה שלנו "עשירים" ברעלים ובחומרים משמרים אשר בטווח הרחוק, עלולים להזיק לנו יותר ממה שאנחנו חושבות או רוצות להודות בכך. לכן, הרכבנו עבורכן רשימה של חמשת הדרכים למנוע את הנזקים של רעלי הקוסמטיקהץ העור שלכן, יודה לנו אחר כך.


האותיות הקטנות- מה מסתתר ברשימת הרכיבים

על קרם הגוף שלך מתנוססת בגאון המילה טבעי+צמח כלשהו? סביר להניח כי קרם הלחות שלך אכן מכיל אחוז מסויים של בבונג ארומתי, אך מה לגבי שאר הרכיבים? אם הרשימה מרגישה ארוכה כאורך הגלות ואת לא מבינה אף מילה, סביר להניח כי מדובר במוצר עשיר בתרכובות כימיות, לאו דווקא טבעיות ולאו דווקא ידידותיות למשתמש. אויבים מוכרים הם- פראבנים, פורמלין, טלק, שמן מינרלי (פרפין) ואפילו סיבי אסבסט
ואלומיניום. בכללי, ככל שהרשימה קצרה יותר- כך עדיף.


טבעי זה הכי בריא

הטבע יודע לספק לנו את חומרי ההזנה והטיפוח הטובים ביותר כבר אלפי שנים. שיבולת שועל וחלב שקדים, שמן זית ואבוקדו, שמן קוקוס ודבש ועוד ועוד. לא חסרות דוגמאות למוצרים טבעיים שיכולים לחולל פלאות למראה שלך, החל מחיוניות העור ועד לברק בשיער. כמובן שאין שום סיבה לשבת בבית ולרקוח מרקחות. בשוק קיים מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה טבעיים, בריאים ואורגניים אז אל תפחדי להחליף,לשנות ולנסות- מקסימום תתאהבי!


תני לנקבוביות שלך אוויר לנשימה

העור שלנו סופג את כל מה שאנחנו מורחים עליו, בעוד מוצרים רבים מכילים רעלים פשוטו כמשמעו. רעלים אלו נספגים בעור וסותמים את הנקבוביות שלנו. אך לנקבוביות אלו תפקיד חשוב והוא- לנשום! דאודורנטים רבים למשל מכילים אלומיניום וחומרים מדכאי הזעה אשר סותמים את נקבוביות העור ומחדירים רעלים לגוף שלנו, בעוד מוצרי טיפוח העור מכילים פרפין אשר מונע כניסת חומרי הזנה אל נקבוביות העור.


פחות זה יותר (בריא)

יש לך מסכת יום ומסכת לילה? קרם שאת שמה לפני הקרם שאת שמה ללילה? או אולי חמישה סוגים של קרם גוף בריח וניל? כנראה שאת לא באמת צריכה את כולם. אחד הדברים הכי חשובים שאת יכולה לעשות למען העור שלך לפעמים, הוא פשוט לעזוב אותו בשקט. או לפחות, להעמיס עליו פחות. אל תתפתי לקנות את כל מה שחברות הקוסמטיקה מוכרות לך, סביר להניח שהן מעוניינות בעיקר בכיס שלך. במקום זה תבחרי מספר מוצרים בסיסיים ואיכותיים, כאשר לכל אחד מהם פונקצייה שונה.


סרום


תעזרי לעור שלך לשגשג

הדבר החשוב והטוב ביותר שאת יכולה לעשות למענך ולמען העור שלך- הוא לתת לו רק את הטוב ביותר. תוודאי שהקוסמטיקה שאת משתמשת בה עשויה מהחומרים האיכותיים ביותר, כי השקעה בקוסמטיקה טובה, היא השקעה לטווח הארוך. מוצרים טבעיים, מגובים מחקרית ונטולי אותיות קטנות, הם הבחירה הנכונה עבורך. תוסיפי לזה חומרים ייעודיים להזנת העור כמו סרום עשיר בשמנים פעילים, ומצאת לעצמך נוסחה מנצחת. סרום טוב, מורכב מתמציות צמחים בריכוזים גבוהים במיוחד ותפקידו הוא לחדור לשכבות העמוקות של העור ולספק לך הגנה עמוקה והזנה מקסימלית לעור הפנים, כי כל מה שטוב, מתחיל בעצם מבפנים.