אבקת החלבון המתאימה עבורי

שוק תוספי התזונה באופן כללי ותחום תוספי החלבון והספורט באופן פרטני יותר מתאפיינים בשפע אדיר של מוצרים. כל אחד מן המוצרים המוצעים נראה כטוב לבריאות ונחוץ לה ואף נדמה כי יהיה זה בלתי מוסרי לעבור לסדר היום מבלי להצטייד בו. אך במבט מעמיק יותר והמגובה בידע, אנו נאלצים להודות כי לא תיתכן רכישה של כל המוצרים כולם ובוודאי שגם לא צריכה בלתי מוגבלת שלהם, שכן עלינו מוטלת האחריות לברר האם הרכיבים הפעילים שלהם מתנגשים או באים אחד על חשבון השני, מצב שאיננו חפצים בו. לפני שמתחילים בשגרת תזונה של אבקת חלבון מעולה נבחרת, עלינו לזהות את המטרה שלנו, נתונינו הגופניים, מאפייני שגרת האימונים ואילוצים נוספים אישיים שלנו. בשורות הבאות ננסה לפזר את הערפל ונגיש לפניכם כמה מסוגי אבקות החלבון הנבחרות.

סוגי אבקות החלבון – מהטובות בשוק

אבקת חלבון אלפא - אבקת חלבון אלפא מכילה במנת הגשה 26 גרם של חלבון אמריקאי 100% טהור ואיכותי. היא מיוצרת מהרכיבים הטובים ביותר ובטכנולוגיה מתקדמת המבטיחה אחוז ספיגה גבוה של חלבון עם דגש על אחוזי שומן אפסיים. היא תספק לגוף שלכם בדיוק את מה שהוא צריך בתהליכים הסובבים את האימון ותעניק לו קשת רחבה של רכיבים איכותיים התומכים בתהליכי גדילה, צמיחה והתאוששות.

 

Optimum Nutrition – whey Gold 100% - אבקת החלבון המובילה בשוק תוספי התזונה והספורט המחזיקה בתארים הרבים ביותר, בעלת ביקוש עולמי ואשר הוכתרה בתואר תוסף השנה. באבקת חלבון אופטימום כמות עצומה של 24 גרם חלבון איכותי מבודד וטהור למנת הגשה. כלומר, שיעור של 82%. בנוסף לערכים תזונתיים מעולים, גם אנזימי עיכול המבטיחים ספיגה אופטימלית של החלבון בשריר.

 

Super Effect – One whey - אבקת החלבון הכשרה המובילה בשוק הישראלי! חדש בישראל, אבקת חלבון מצויינת בעלת ריכוז גבוה של חלבון, לא פחות טוב מאבקות בינלאומיות ובכשרות הרבנות המקומית ראש העין, חלב ישראל. בנוסף ליתרון הכשרות, לאבקת חלבון סופר אפקט מתכון חדש ומשופר המציע את המוצר במינון של 25 גרם חלבון למנת הגשה בודדת.