במהלך השנים האחרונות, יותר ויותר זוגות מתקשים להיכנס להיריון ומנסים מגוון רחב ושיטתי של טיפולים קונבנציונאליים ביניהם הפריות, טיפולים הורמונליים, הזרעות ועוד. אחת מהסיבות בעקבותן מצוי הקושי להיכנס בצורה טבעית להיריון, היא בעקבות השינוי החד שחל בתעשיית המזון בארץ ובעולם כולו.

 

מחסור בויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון ושאר רכיבים החיוניים למאזן ההורמונלי של גופנו, עלולים ליצור מצב של קושי להיכנס להיריון באופן טבעי. אחד מהמזונות שקוטלגו כחלק ממשפחת מזונות העל, נקראית אצת הספירולינה. צבעה העז - ירוק- כחול של האצה מעיד על כמות הכלורופיל הגבוהה שבה והיא נחשבת לאחד המזונות החיוניים ביותר שיצר לנו הטבע. היותה של אצת הספירולינה מכילה כמות אופטימלית של חומצות אמינו, נוגדי חמצון, מינרלים וויטמינים הופך אותה למזון מרוכז ועשיר המאזן את גופנו מבחינות רבות.

 

מהם הגורמים לקושי להיכנס להיריון וכיצד צריכה של אצת הספירולינה מסייעת להפחית גורמים אלו

למעשה, את הגורמים לאי פריון אצל האישה במקרים רבים קשה לאבחן, אך הם קשורים לרוב לחוסר איזון הורומנולי, מחסור ברכיבים תזונתיים, סיבות גנטיות והתפתחות של מחלות שונות. אצל גברים לעומת זאת באמצעות בדיקות שונות קל יותר לעלות על הגורמים לחוסר פריון וחלקם קשורים לפגיעה בייצור הזרע, סיבות גנטיות, אי-ספיקת ורידי האשכים, גידול סרטני ועוד. כאשר יש שילוב בין חוסרים גבוהים בויטמינים ומינרלים, לבין מצב נפשי מעורער הבא לידי ביטוח במתחים, לחצים וחרדות יהיה קושי להיכנס להיריון. שינוי אורח החיים הכולל בתוכו שינוי בהרכב התזונתי שאנו צורכים, יכול לתרום לבריאות הן אצל הגבר והן אצל האישה ולסייע למאזן הורמונלי חיובי.

 

  • אצת הספירולינה מכילה כמעט את כל הוויטמינים והמינרלים שגופנו זקוק להם. כמות אופטימלית של קומפלקס ויטמין B מצוי באצה, מה שתורם במצבים של מתח, לחץ נפשי וחוסרים בוויטמינים אחרים. בנוסף ויטמין Bמעלה את רמות הפרוגסטרון- הורמון מיני האחראי בין השאר לעיבוי של רירית הרחם התורמת להתעברות טבעית.

  • כמו כן, אצת הספירולינה מכילה ויטמין Eהמכונה גם "ויטמין הפוריות". ויטמין Eמאזן את המערכת ההורמונלית בגוף ומעביר את החמצן לאיברי הרבייה.

  • ספירולינה מכילה את המינרל החשוב ביותר לפוריות אופטימלית הן אצל גברים והן אצל נשים. האבץ המצוי באצת הספירולינה, תורם לייצורם של הורמוני הרבייה ואף מונע חוסר איזון הורמונלי אצל שני המינים.
בנוסף, אצת הספירולינה מכילה גם חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3,6 ו-9 המסייעות ותורמות לייצורם של הורמונים שונים המסייעים לתהליך הרבייה להתרחש, אצל שני המינים.

להזמנה ישירה של ספירולינה בכמוסות - לחצו כאן