אצת הספירולינה, שהיא אצה כחולה ירוקה, היא מקור עשיר לחלבון במקומות רבים בעולם באלפי השנים האחרונות. ספירולינה מונעת ומטפלת בתופעות לוואי שונות, היא מקור מושלם לוויטמינים ומינרלים , חומצות אמינו חיוניות, כלורופיל, אנזימים, חומצות שומן חיוניות ועוד. כמו כן אצת הספירולינה שומרת על בריאותה של מערכת החיסון, נחשבת לנוגדת דלקות חזקה, משפרת את בריאותו של הגוף, בונה את העצמות והשרירים, מאזנת את רמות הסוכר שבדם, מעלה את רמות האנרגיות והמצב רוח ומסייעת לריפוי מהיר ממחלות.

ספירולינה - איך היא מסייעת לגוף שלנו?

 

עייפות כרונית

 

תופעת לוואי מוכרת אשר לעיתים עלולה להתעצם ולהיחשב למחלה של ממש. הסיבות אליה יכולות להיות בעקבות נגיפים, מזהמים סביבתיים ואורח חיים לקוי הבא לידי ביטוי בחוסר בפעילות גופנית, תזונה שאינה בריאה וצריכה מוגברת של מזונות מתועשים ואלכוהול. אורח חיים שכזה גורם לתפקוד לקוי של המערכת החיסונית. הספירולינה עשירה בנוגדי חמצון, קומפלקס של ויטמינים ומינרלים המחזקים את המערכת החיסונית ומסייעים לאנשים אשר סובלים מעייפות כרונית. ספירולינה נלחמת בתופעת לוואי של עייפות כרונית, פועלת להגברת ההתנגדות של הגוף לזיהומים ובקטריות, מזינה את הגוף ומחזקת אותו.

 

עצירות

 

תופעת לוואי זו בדרך כלל באה כתוצאה ממחסור בסיבים תזונתיים, שתייה מועטה, תזונה לקויה או שינויים הורמונליים של הגוף.  תסמיניה של התופעה באים לידי ביטוי לעיתים בנפיחות, גזים, תחושת כבדות, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, ליקויים בתפקודה של בלוטת התריס ועוד. ספירולינה היא אצת מים מתוקים עשירה בסיבים תזונתיים, אנזימי עיכול ומינרלים אשר משפיעים על פעילות המעיים, משפרים את תפקודם וסופחים רעלים מהגוף. ספירולינה מסייעת לתופעות לוואי מסוגים של עצירויות משום שהיא גורמת לתנועתיות במעיים ומונעת התפתחות של חיידקים מזיקים במערכת העיכול. במניעה של תופעת לוואי זו, ספירולינה מסייעת למנוע תופעות לוואי נוספות כגון השמנת יתר, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, סיכוי לחלות בטרשת עורקים, סיכוי לבעיות תפקוד בבלוטת התריס ועוד.

 

אקנה ופצעים 

 

תופעת לוואי המתרחשת גם היא לרוב כאשר יש שינויים הורמונליים בגוף, תזונה לקויה,  או סוג עור שמן במיוחד. ספירולינה נלחמת בתופעת לוואי זו משום שהיא מכילה אבץ אשר פועל נגד זיהומים ומסייע לקלוט ביעילות ויטמין A אשר נלחם בפצעי האקנה. כמו כן ספירולינה מפחיתה תופעות לוואי מסוגים של פצעים משום שהיא מכילה חומצות אמינו אשר מחדשות את תאי העור, ויטמין E- שמפחית את הדלקות ואת המוגלה וויטמין B  אשר מטהר את הדם. ספירולינה מסייעת למנוע תופעות לוואי כמו אקנה ופצעונים ושומרת על חור חיוני, חלק ובריא.להזמנה ישירה של ספירולינה - לחצו כאן