באצת הספירולינה ישנם מרכיבים רבים אשר חיוניים לעור ולחידוש התאים שלו. מרכיבים אלהיוצרים מראה חיוני, זוהר ובריא ובנוסף גם תורמים לחידושם של התאים המצמיחים את שערינו. תאי העור מתחלפים בקצב מהיר יחסית (כל תא מתחדש תוך מקסימום 28 ימים), ולכן, על מנת ליצור תאים חדשים, חזקים ובריאים עלינו להזין את הגוף עם ויטמינים, נוגדי חמצון ומינרלים רבים.

 

ויטמינים

 

ספירולינה בריאה לעור, היא מספקת לו ויטמינים כגון ויטמין C, ויטמין A, ויטמין K,ויטמין B וחומצות שומן אשר משפיעים על מראה העור ועל בריאותו. ויטמין  C אשר נמצא בכמות גבוהה באצת הספירולינה מעודד יצירה של תאי קולגן בעוד ויטמין A מחדש את העור בצורה יעילה. הרמה והגיוון במרכיבים הוויטמינים באצת הספירולינה מסייעים לחידושם של תאי העור ומעניקים לו מראה צעיר ורענן.

 

נוגדי חמצון

 

ספירולינה עשירה ברכיבים נוגדי חמצון רבים אשר מנטרלים את פעולות החמצון שהגוף מייצר, מגנים עליו מנזקים חיצוניים כגון קרינת השמש, זיהום אויר ורעלנים אשר נמצאים בחלק מהמזון, ועל כן ספירולינה בריאה מאוד לעור שלנו. תנועה של רדיקלים חופשיים פוגעות בתאי העור ובDNA  של התא. מצב זה יכול להיגרם כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש למשל. ספירולינה חשובה לעור הפנים משום שנוגדי החמצון הרבים אשר מצויים בה, מגנים על התאים ומקטינים את סיכוייהם להיפגע.

  

חלבון

 

כמו כן, ספירולינה מכילה בין 60%-65% חלבון, כמות זו נחשבת לגבוהה במיוחד אם משווים זאת לכל מזון אחר שנחשב לעשיר בחלבונים בטבע. חלבון זה נקרא חלבון מושלם משום שהוא מכיל את כל חומצות האמינו שגוף האדם זקוק להן בכדי לייצר תהליכים האחראים על הרכבת החלבונים, יצירת תאים חדשים ושיקום רקמות פגומות. חלבון חשוב במיוחד לחידוש התאים שלנו בעור ועל כן ספירולינה בריאה לעור ומאקטבת תהליכים אלו.

 

אבץ                                                                                                                            

 

היותה של אצת הספירולינה עשירה באבץ מאפשרת פעילות של הגלדת פצעונים ואקנה. האבץ חשוב לתפקוד תקין של המערכת החיסונית, מסלק רעלים ואחראי על שמירה של ייצור קולגן ברמה אופטימאלית. צריכה של ספירולינה חשובה לעור הפנים זאת משום שהיא מעודדת את ייצור הקולגן אשר שומר על הגמישות והאלסטיות של העור. תאי הקולגן הם אלה הגורמים לנו להיראות צעירים. ייצור מוגבר של קולגן בריא לעור הפנים ומונע ממנו להתקמט.

 


להזמנה ישירה של ספירולינה - לחצו כאן