לא בכדי, זכתה הספירולינה למזון העל הטוב ביותר. אינספור מחקרים, מאמרים וכתבות התפרסמו על אצת הספירולינה המכילה קשת רחבה של רכיבים תזונתיים איכותיים ביניהם מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון, אנזימים, סיבים תזונתיים, חלבון איכותי, חומצות שומן חיוניות ועוד. אצת הספירולינה נחשבת למזון המספק לגוף את כל מה שהוא צריך, מאפשר השלמה תזונתית מצוינת עבור צמחונים, טבעונים ואנשים המתקשים לספק לגופם את מרבית המרכיבים להם הוא זקוק. בנוסף, היא בעל סגולות רפואיות ויתרונות רבים.


מהי אצת הספירולינה?


ובכן מדובר בעצם בייצור חד תאי מהמשפחה של האצות הכחולות ירוקות. יש לה צורה של סליל והיא נמצאת איפה שהוא בין החי לבין הצומח. היא נחשבת למזון על בשל מרכיביה המגוונים, האיכותיים והרבים. הספירולינה גדלה באגמים טרופיים או בצורה מלאכותית בבריכות מיוחדות ברמת חומציות נמוכה.


מהם היתרונות של אצת הספירולינה?


בראש ובראשונה היתרון הבולט שלה טמון במרכיביה התזונתיים. היא מכילה אחוז גבוה של חלבון - בין 50-70 אחוזים, תלוי בסוג האצה. בשונה ממזונות אחרים שמגיעים מהצומח, אצת הספירולינה נחשבת לחלבון מלא שכן היא מכילה את כל חומצות האמינו החיוניות. זו הסיבה שהיא מומלצת לצריכה אחרי אימון ומספקת לגוף תמיכה מעולה בתהליך בניית מסת השריר. פרט לחלבון, אצת הספירולינה מכילה גם מגוון של ויטמינים ומינרלים ביניהם ברזל, מגנזיום, ויטמינים מקבוצת B, חומצות שומן חיוניות מקבוצת אומגה 3 ואומגה 6, כלורופיל ועוד. לכל מרכיב יתרונות משלו כמובן אך בגדול, שילוב של אצת הספירולינה כחלק בלתי נפרד מהתפריט התזונתי שלנו תורמת רבות לאיזון גופני של המערכות השונות, מסייעת בחיזוקה של המערכת החיסונית, מפחיתה את הסיכוי להיווצרות של מגוון מחלות ביניהן היווצרות של תאים סרטניים ותורמת לתחושה אנרגתית טובה ולגוף חזק ובריא.


ספירולינה במחיר מעולה - באבקה או בכמוסות


יש כל מיני דרכים לשלב את אצת הספירולינה בתפריט שלנו כאשר הפופולארית מכולן היא באמצעות אבקה. חברת נוטרי די המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה, מוצרי סופר פוד ופתרונות הרזיה פיתחה שתי פורמולה מעולות המכילות ריכוזים גבוהים של אצת הספירולינה. אבקת ספירולינה המגיעה באריזה של חצי קילוגרם, מאושרת לשיווק על ידי משרד הבריאות ומחזיקה בתקן GMP נמכרת במחיר מעולה של 149 שקלים. הפורמולה מסייעת באיזון רמות הכולסטרול בגוף, תורמת לתהליך הירידה במשקל, מסייעת חיזק את המערכת החיסונית ומפחיתה את הנזקים החמצוניים הנוצרים כתוצאה מתנועה מוגברת של רדיקלים חופשיים. ניתן גם לצרוך את אצת הספירולינה בקפסולה מרוכזת - 400 כמוסות במחיר של 149 שקלים בלבד. הפורמולה מותאמת עבור טבעונים וצמחונים, איננה מכילה רכיבים מהחי, נקייה מחומרים משמרים ומצבעי מאכל. הקפסולות נוחות וקלות לבליעה ומשלבות את כל המרכיבים החיוניים של אצת הספירולינה.


להזמנה ישירה של ספירולינה בכמוסות - לחצו כאן