עיצוב הגוף לנשים הוא תהליך ארוך המצריך מאיתנו כוח וסיבולת, בדומה לעיצוב גוף לגברים. עיצוב הגוף לנשים מצריך מאיתנו התעמלות שוטפת, של לפחות 3-4 פעמים בשבוע. כדאי לנו לוודא כי אנו הולכים במשך חצי שעה ביום לפחות, ללא קשר לאימונים, כדי לסגל את גופנו לפעילות גופנית תמידית ולשחרר את השרירים שלנו.


מה עיצוב הגוף לנשים מצריך מאיתנו:

• מגוון של תרגילים – כשאנו רוצים עיצוב הגוף לנשים, אנו שואפים לעצב חלקים רבים בגופנו, לכן מומלץ שנחפש תרגילים שמתקדים במספר אזורים בגוף או נתרגל מספר אימונים של עיצוב הגוף לנשים, כאשר כל אחד מהם מתמקד באזור ספציפי בגופנו.

• תזונה נכונה – כיום אנו יודעים כי כל מה שאנחנו מכניסים לגופנו משפיע עלינו משמעותית ובין היתר, תורם או מזיק להשפעות של עיצוב הגוף לנשים שלנו: כאשר אנו עוסקים עיצוב הגוף לנשים, עלינו להקפיד על תזונה העשירה בחלבונים, פחמימות מורכבות ומעט שמנים חיוניים. בנוסף, עלינו להימנע משומני טרנס, מלח, קמח לבן, חד-סוכרים (סוכרים שמתפרקים מהר בגופנו), צבעי מאכל וכימיקלים שונים: המאכלים הללו גורמים לגוף שלנו לעבוד קשה יותר, כדי להצליח לפרק אותם ופעמים רבות, הם פשוט מצטברים לאורך מחזור הדם שלנו ועשויים להוביל לתופעות לא נעימות. האנרגיה שגופנו מבזבז על העיכול הזה, יכולה להיתרם עיצוב הגוף לנשים שלנו.

• שינה מרובה – בעת השינה גופנו נח לאחר שעות של עיצוב הגוף לנשים. הוא זקוק למנוחה, כדי שנוכל להמשיך לבצע עיצוב הגוף לנשים גם מחר. בנוסף, בעת השינה מתבצעים תהליכים רבים כגון שריפת השומנים של גופנו, התפתחות גופנו ותיקון הרקמות השונות בגופנו כגון השרירים, שוודאי התאמצו לא מעט בעת עיצוב הגוף לנשים. נקפיד לישון בין שבע לתשע שעות בכל לילה, כדי להעניק לגופנו את המנוחה לה הוא זקוק.