עשב החיטה הוא צמח ייחודי, המופק מהנבטה של זרעי חיטה, הוא מזון-על אשר עד לפני כמה שנים, היה לחלק מהשגרה של רובנו. מדובר בצמח, המסייע לנקות את גופנו ביעילות מרעלים, להעניק אנרגיה לגופנו ולהגן עליו מפני פולשים ומזיקים. כבר לפני 5000 שנה, הכירו המצרים את סגולות המרפא של עשב חיטה איפה קונים.

עשב חיטה איפה ניתן למצוא ?

כיום, משום שאנו בעיצומה של מהפכת הבריאות, אנו יכולים למצוא את עשב החיטה כמעט בכל חנות טבע ואפילו בחלק מהסופרמרקטים. עם התפתחות הטכנולוגיה, אף ניתן למצוא את עשב החיטה בתצורה טרייה, כמיץ, כאבקה או בתצורת כמוסות גם באינטרנט.

אבקת מיץ עשב חיטה Nutri-D

אבקת מיץ עשב החיטה של Nutri-D עשויה חומרים טבעיים בלבד והופקה מהמיץ של עשב החיטה עצמו, כך שהיא שמרה על ערכיה התזונתיים והיא נחשבת לבריאה בדיוק כמו מיץ עשב חיטה איפה קונים. לכן, הוא עשיר בכמות יפה של נוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו המסייעים להגדיל את אספקת החמצן לגופנו, לסייע להקל על שלל מחלות ותופעות גופניות, מנקה את גופנו מרעלים ומאט את תהליך ההזדקנות. אבקת מיץ עשב חיטה איפה קונים של Nutri-D היא כשרה, טבעונית וטבעית לחלוטין.

להזמנה ישירה של אבקת מיץ עשב חיטה של נוטרי די - לחצו כאן

כמוסות עשב החיטה של Nutri-D

אם אנו מעדיפים לצרוך עשב חיטה איפה קונים בתור כמוסות, אנו יכולים לצרוך אותן מבית היוצר של Nutri-D, אשר מבטיחים אף הם, כי הכמוסות שלהם שוות בערכן התזונתי לזה של עשב חיטה טרי. כמוסות עשב חיטה איפה קונים הן טבעיות לחלוטין, טבעוניות, ללא גלוטן ועומדות בכלל תקני משרד הבריאות. בדומה לעשב החיטה, הן מסייעות לשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלנו, לסייע לשמור על הלב וכלי הדם שלנו, לשפר את איכות הראייה שלנו ולהאיץ את החידוש התאי של עורנו.

להזמנה ישירה של אבקת מיץ עשב חיטה Nutri-D - לחצו כאן