עשב חיטה הוא צמח עשיר בכלורופיל אשר נחשב לתרכובת העשויה מחלבונים, באמצעותה מתבצע תהליך פוטוסינתזה אשר מחליף את אנרגיית השמש והחום לאנרגיית החמצן המנוצל ע״י צמחים ובעלי חיים. כלורופיל הוא חומר אשר מטהר את המערכות השונות בגוף, מסלק ריחות רעים מהגוף, מנטרל עלייה של סוכרים ושומנים בדם, פותר בעיות עור ועוד. כמו כן עשב החיטה עשיר ברכיבים רבים נוספים כגון ויטמינים ומינרלים החיוניים לגופנו. עשב חיטה מקל על כאבי ראש ומיגרנות, מחזק את המעיים ואת מערכת העיכול, בולם תהליכי חמצון גוף ומסייע למנוע מגוון רחב של תופעות לוואי המפתחות מחלות, זיהומים ודלקות.

 

 

כאבי ראש

 

כל אחד מאתנו חווה לפחות פעם אחת בחייו מצב של כאב ראש כזה או אחר. מיגרנה וכאב ראש הם שני דברים שונים. כאב ראש מאפשר לרוב להמשיך לתפקד לעומת זאת כאשר חוטפים התקף מיגרנה חזק הגוף מתקשה לתפקד ולעיתים לא מסוגל לתפקד. במצב של מיגרנה מתפתחת חייבים להכות בברזל בעודו חם ולהיפטר ממנה, אחרת היא עלולה להתפתח ולהימשך זמן רב. עשב חיטה מסייע למנוע כאבי ראש כתוצאה מלחץ אף בולם התפתחות של מיגרנה .

 

 

כיצד עשב חיטה מפחית כאבי ראש ונלחם במיגרנות?

 

*עשב חיטה מכיל מגנזיום - אחת הסיבות המרכזיות להתפתחות של כאבי ראש ומיגרנות הם לחץ, עצבים, חוסר שינה ותשישות קבועה. עשב חיטה מונע כאבי ראש בעקבות היותו מכיל מגנזיום. המגנזיום מסייע להרפיית השרירים ופעילות אופטימאלית של מערכת העצבים מה שמסייע להקלה על כאבי ראש ומיגרנות.

 

*ויטמין B- ויטמין זה אחראי לייצור אנרגיה ולוקח חלק בחילוף החומרים של השומנים, החלבונים והפחמימות בגוף. כמו כן ויטמין B, מאפשר חלוקה אופטימאלית של התאים, אחראי לחדש אותם ושומר על מערכת עצבים תקינה. ויטמין B בהיותו חלק ממרכיביו של עשב החיטה, מפחית לחצים וכאבי ראש ע״י הורדה של מצבי דיכאון, לחץ ועייפות.

 

*תשלובת של חומצות אמינו- פרט להיותן בונות ומחדשות את הרקמות והתאים שלנו בגוף ואחראיות לתהליכי גדילה של השרירים, חומצות אמינו אחראיות לשליחת אותות למערכת העצבים מה שמעלה את רמות הסרוטונין במוח, מעלה את מצב הרוח ומפחית תחושת עייפות וחולשה. עשב חיטה מפחית כאבי ראש ומיגרנות ושומר על רמת לחץ דם תקינה. כמו כן עשב חיטה מפחית תופעות לוואי המתלוות לכאבי ראש ומיגרנות כגון בחילות, רגישות לאור ולקור ומונע דלקות