פוספטידיל-סרין הוא חומר שנוצר בגופנו באופן טבעי, ומרכיב כ- 20% מקרומי התא שלנו. קרומי התא שלנו הם מעין מעברים דו-סטריים, של דברים טובים אל תוך התא ופסולת מחוץ הלה. קרומי התא חשובים מאוד, משום שהם מונעים ממזיקים לחדור לתא ומאפשרים לבצע בהם תהליך חילוף חומרים יעיל.

פוספטידיל-סרין הינו הכרחי, לשם ייצור והרכבת קרומי התא, יחד עם אומגה 3.


פוספטידיל-סרין לילדים – יתרונות ופעילות בגופנו:


  • מסייע להגביר הפרשה של מוליכים עצביים – אחד מתפקידיו של פוספטידיל-סרין לילדים, הוא להגביר את הפרשתם של מספר מוליכים עצביים, המסייעים לייעל תהליכים שונים בגופנו. אחד מהם הוא, לדוגמא, אצטילכולין, הקשור באופן ישיר לשיפור יכולות העברת המידע שלנו ושימור הזיכרון שלנו. הוא אף מסייע להגביר את הפרשתם של הדופמין והסרוטונין, שני מוליכים עצביים שבין היתר, תורמים לשיפור מצב הרוח שלנו.

  • מסייע להפחית מצבי לחץ - פוספטידיל-סרין לילדים מסייע לשמור עלינו ועל ילדינו רגועים וממוקדים. פוספטידיל-סרין מווסת תפקוד של שני הורמונים: טסטוסטרון וקורטיזול. שמו הנרדף של הקורטיזול הוא "הורמון הלחץ", משום שיותר ממנו מופרש כאשר אנו לחוצים. משום שפוספטידיל-סרין לילדים מווסת את פעילותו של הקורטיזול באופן טבעי, תוסף של פוספטידיל-סרין עשוי לסייע ולהפחית את כמות הקורטיזול בגופנו משמעותית, מה שיתרום לנו ולילדינו למצב רוח שליו ורגוע.

פוספטידיל-סרין לילדים – הפרעות קשב וריכוז:


פוספטידיל-סרין לילדים ידוע ביכולותיו לסייע לטפל ולשפר מצבים של הפרעות קשב וריכוז, גם עבור ילדינו. כאשר ילדינו סובלים מהפרעות קשב, הם נוטים להיות היפראקטיביים, להתקשות להקשיב למה שנאמר להם או לזכור מה התרחש, הם אף מתקשים לשלוט בדחפים שלהם ולהתרכז, גם אם הם רוצים. בדרך-כלל, הפרעות קשב וריכוז מאופיינות גם בתחושת לחץ.

מחקר משנת 2014 מאמת כי נטילה של פוספטידיל-סרין היא "דרך בטוחה וטבעית לשיפור התפקוד המנטאלי של ילדים צעירים, הסובלים מהפרעות קשב וריכוז". הוא סייע לשפר את הפוקוס של ילדינו, לקדם את יכולת הזיכרון וההבנה של המידע ואף גרם להם לחוש שמחים ורגועים יותר.


להזמנה ישירה של פוספטידיל סרין - לחצו כאן