פטריות כוח - לחיזוק הגוף והנפש

 

צריכה של פטריות מרפא תסייע לחיזוק גופכם ותגן מפני הידקות של מחלות ויראליות וזיהומיות

 

כבר אלפי שנים שהיפנים עושים שימוש בפטריות כוח הנקראות ראישי, שיטאקי ומאיטקי זאת תודות לערכים התזונתיים העוצמתיים שבהן. פטריות כוח מסייעות לחזק את הגוף מבפנים ומעקבות את תהליך ההזדקנות הטבעי שהגוף עובר. תודות למינרלים, לויטמינים, לחומצות האמינו ולנוגדי החמצון הרבים אותן הן מכילות, הגוף מתאזן ומקבל תמיכה חיונית. בנוסף, פטריות כוח מסייעות לחדש את מאגרי האנרגיה, תומכות בתחושת חיוניות ופעילות תקינה של המערכת החיסונית.

 

מה חושבים על פטריות הכוח בעולם?

 

במדינות שונות במזרח כמו סין, יפן וגם בדרום אמריקה ובמזרח אירופה, פטריות משתלבות באופן יומיומי במאכלים מסורתיים ובתפריט התזונתי היומי. אלפי מחקרים בוצעו על סוגים שונים של פטריות ונמצא כי שלושת פטריות הכוח:ראישי, שיטאקי ומאיטקי מספקות לגוף רכיבים תזונתיים חיוניים רבים. פטריות באופן כללי ופטריות הכוח בפרט נחשבון למקור מצוין לחלבון ולחומצות אמינו המסייעים לתהליך חידוש התאים ולוקחים חלק בלתי נפרד בתהליכים פיזיוליגיים רבים המתרחשים בגופנו. בנוסף, פטריות הכוח מכילות ויטמינים מסוגים שונים, לכן הן מסייעות בבלימת התנועה של הרדיקלים החופשיים הפוגעת בתאים וגורמת לחמצונם.

 

כל אחת והעוצמות שלה

 

לכל פטרייה מבין 3 פטריות הכוח יש יתרונות וסגולות רפואיות משלה. פטריית השיטאקי מכילה כמות אופטימלית של סיבים תזונתיים התומכים בפעילות מעיים ומערכת עיכול תקינות. יחד עם זאת היא נחשבת למקור עשיר לחלבון ובעלת תכונות אנטי אייג׳ינג בשל היותה מכילה כמות אדירה של מינרלים וויטמינים. על פטריית המיטאקי בוצעו מחקרים רפואיים רבים ונמצא כי היא מסייעת להקטין את החשיפה ואת ההתפתחות של מחלות כרוניות כמו כולסטרול גבוה, סרטן וסוכרת, זאת משום היותה מכילה כמות אופטימלית של פוליכסרידים. הותיקה שבין ה-3 היא פטריית הריישי בה עושים שימוש במזרח כבר מעל 4,000 שנה. היא מסייעת לטיפול בבעיות רפואיות שונות כמו דלקות פרקים, לחץ דם גבוה ורמות גבוהות של טריגליצרידים בדם זאת בשל היותה מכילה רכיבים רבים המסייעים לשפר את חוזקו של הגוף