מהו פיתוח גוף?

פיתוח גוף הוא תחום המתייחס לביצוע פעילות גופנית במטרה משולבת של שריפת שומנים אפקטיבית במקביל לחיזוק ופיתוח השרירים. לשם כך יש לאמץ שגרת אימונים מסודרת הכוללת שני סוגי כושר התומכים ומשלימים זה בזה: פעילות אירובית אשר תפתח את סיבולת לב הריאה שלכם ותאפשר לגופכם רמת ביצועים טובה אשר תלך ותשתפר ככל שתתמידו. על שגרת האימונים לכלול גם סדרות של תרגילי כוח חזרתיים בהתאם לשרירים אותם ברצונכם לפתח,לזמן שברשותכם ולרמת הכושר הנוכחית שלכם. תרגילים מסוג זה יאפשרו לגופכם להוסיף כח  לשרירים אשר יהיו חזקים יותר ובכך יצליחו להפיק מעצמם עוצמה מתפרצת אשר תשרוף כמות גדולה יותר של קלוריות, ככל שהשריר גדל.

 

נשמע כמו חלום מתוק ודי פשוט, לא? אם כן, חכו! לפני שאתם רצים לשרוף את חדר הכושר, יש דבר חשוב מאוד שעליכם לדעת. את התמונה האוטופית שתיארנו, לא תוכלו להשיג אפילו במעט אם לא תשקיעו תשומת לב והקפדה רבה גם בתחום החשוב לא פחות (ואם לא יותר). התזונה שלכם. תזונת פיתוח גוף מהיר חייבת להיות 'נקייה' מאוד וזאת משום שכל דבר שאנו אוכלים, משפיע באופן ישיר על המראה הגופני שלנו ועל תפקודו. לא בכדי הוטבע הפתגם "אתה הוא מה שאתה אוכל". לצערנו ולבריאותנו, לא ניתן לרמות את הגוף. גם אם נעמיס עליו שעות מפרכות ומסורות של אימונים, הגוף יתקשה לתפקד אם אינו מוזן כהלכה ובסופו של דבר כל תהליך פיתוח הגוף בו התמדנו, יהווה יותר נזק מאשר תועלת.

 

 

איך ניתן להגיע לפיתוח גוף מהיר יחסית?

 

אז כמו ברוב התחומים, גם בתהליך פיתוח גוף מהיר, אין קיצורי דרך או נוסחאות קסם. מצטערים אם אכזבנו אתכם אך הסכימו אתנו כי מוטב לדעת מראש כי הדרך המהירה, היעילה והבטוחה לפיתוח גוף דורשת עבודה קשה והתמדה אשר בסופן מביאות לתוצאות, מאשר לשגות בדמיונות כי 'חיפוף מזדמן' לא ירחיק אותי מן המטרה שהצבתי לעצמי ושאר סיפורי מעשיות. לענייננו, פיתוח גוף מהיר יתאפשר לכם בזכות שילוב חכם של תכנית אימונים המותאמת לכם אישית על ידי מומחה ותכנית תזונה בריאה, מגוונת אך מאוזנת שהולכת יד ביד עם טעמכם האישי, שגרת חייכם, שגרת האימונים, מבנה הגוף והיעד הנכסף אליו אתם שואפים להגיע. עם כלים מעולים אלו, ההתמדה והעקשנות שלכם הן אלו שישלימו את התמונה ויביאו אתכם בבטחה ובדרך הקצרה ביותר אל עבר פיתוח גוף מהיר, בריא ומהנה. אנא השתדלו לזכור ברגעים הקשים כי הצבתם עבורכם כמטרה, להיות טובים יותר אל הגוף שניתן לכם במתנה ומתוקף זאת, גם בריאים יותר, שמחים יותר והישגיים יותר בחיים.

 

 

ואולי יש עוד דרך?

 

במידה ואתם מקיימים בהצלחה וברצינות את תכניות האימונים והתזונה שלכם במלואן, אז קודם כל, כל הכבוד! אנו בהחלט מסירים בפניכם את הכובע. הישג זה מאפשר את קיומה של קרקע טובה ויציבה אשר ביססתם לעצמכם במו ידיכם וגופכם.מרגע זה כל דבר טוב שתוסיפו יניב פרי הרבה יותר מתוק. כאלו הם גיינרים להעלאה במשקל והם עשויים להוות דרבון נפלא ותזונה מושלמת לשרירים החרוצים ולגוף הפעיל שלכם.  גיינרים לעליה במשקל מבטיחים לגוף הזנה מלאה של חלבון איכותי, לצד שומן ופחמימה איכותיים לא פחות, בדיוק בכמות המותאמת לגוף של מפתח גוף רציני. אבקות גיינר למיניהם נועדו להשיג פיתוח גוף מהיר משום התזונה המדויקת שהם מספקות לשרירים. בנוסף להזנה האופטימלית שבהן, הרכבן התזונתי הוא כזה המאפשר עלייה במשקל ברקמות שריר בלבד ולא בתאי שומן. שווה לנסות. בהצלחה!