אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

katavot 881 142 summer banner881x142a1

בטן שטוחה

הכוונה בפרוביוטיקה, היא לחיידקים בריאותיים, המתגוררים במעיים שלנו באופן טבעי. התפקיד העיקרי של הפרוביוטיקה הוא לסייע לייעל את תהליך העיכול ולחזק את המערכת החיסונית שלנו. למרות העובדה שהגוף שלנו מייצר אותם, ראוי לצרוך חיידקים פרוביוטיים גם ממקורות מזון או מתוספי תזונה, בשל התזונה המערבית הלקויה והתרופות הכימיקליות שאנו נוטלים, המשמידות את החיידקים הפרוביוטים שלנו אט-אט.

פרוביוטיקה להרזיה – גורמים

  • מייעלת את תהליך העיכול – בשל התזונה המערבית, פעמים רבות המעיים שלנו מוצאים את עצמם נאבקים בעומס הרב של המזון הלא בריא והמשמין, לפעמים גם ללא הצלחה. כדי לסייע לו לבצע את עבודתו נאמנה, החיידקים הפרוביוטים מסייעים למעיים שלנו לברור את המינרלים, הוויטמינים והבריאות הלאה מהמעיים ולספוח את הפסולת, הנוזלים והרעלים לצואה וגזים, שיפלטו בקלות מחוץ לגופנו.

  • מאיצה את תהליך העיכול – הפרוביוטיקה להרזיה מגבירה את הספיגה של חלבונים, שומנים ומספר מינרלים. היא אף חיונית, לשם ייצור של ויטמינים מקבוצת B ושל ויטמין K. לא רק שהפרוביוטיקה מאיצה את תהליך העיכול שלנו – ללא הפרוביוטיקה, תהליך העיכול שלנו יאט, יהיה קשה יותר לביצוע.

פרוביוטיקה להרזיה – זני חיידקים

בגופנו קיימים זנים רבים של חיידקים. כך גם בתוספי הפרוביוטיקה להרזיה : בכל תוסף פרוביוטיקה להרזיה שמכבד את עצמו, נכללים לפחות עשרה זנים שונים של חיידקים. הסיבה לכך, היא שלכל משפחת חיידקים תפקיד משלה והשאיפה היא שנהנה מכמה שיותר יתרונות. עד היום, מחקרים מאמתים כי פרוביוטיקה להרזיה מסייעת להוריד במשקל. החיידקים היעילים ביותר עד היום, הם חיידקי ה- Lactobacillus ובפרט, בן המשפחה - Lactobacillus gasseri. מחקרים מאמתים כי נטילת תוסף הפרוביוטיקה להרזיה, בייחוד התוספים המשולבים עם חיידקים מהמשפחה הזו, יכולים להפחית את אחוזי השומן שלנו בצורה יוצאת דופן (8.5% בארבעה חודשים!).

תגיות:

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר