כשני קילו ממשקלנו התקין הוא בעצם משקלם של אורגניזמים, פטריות, חיידקים ווירוסים השוכנים במערכת העיכול, לאן דווקא בנשאים סמויים אשר מזיקים לגופנו. סביבת המעיים הינה חיונית בעיכול המזון ובספיגתו.

מצד אחד מדובר במערכת הנלחמת במזהמים הרבים אשר מגיעים אל מערכת העיכול ומצד שני במערכת אשר מקיימת מגוון תהליכים פיזיולוגיים הקשורים בין השאר לפירוק המזון, קיומם של תהליכים אנרגתיים וספיגה של רכיבים החיוניים לגופנו.

להזמנה ישירה של פרוביוטיקה - לחצו כאן

בעידן המודרני בו אנו חיים, קשה מאוד למצוא אנשים עם פלורת מעיים מאוזנת.

הסיבה לכך היא משום שאנו חשופים למזונות המכילים אנטיביוטיקה כמו בשר למשל, צורכים בעצמנו תרופות עם תכונות אנטיביוטיות - אלו ועוד פוגעים בחיידקי המעיים הידידותיים ומעודדים היווצרות של מזהמים בפלורת המעיים.

צריכה של אנטיביוטיקה מעודדת עמידות לאותם חיידקים אשר עלולים בטווח הארוך לחשוף אונתנו לסוגים שונים של פטריות דוגמת הליקובקטר פילורי, ריפלוקס, פטריית הקנדידה ועוד…

פרוביוטיקה הינה תוסף המשלב חיידקים ידידותיים המסייעים לשמור על איזון בפלורת המעיים, להתמודד עם זיהומים, פטריות ומחלות הקשורות לרוב למערכת העיכול והמעי, תורמות רבות לחיזוק המערכת החיסונית ולשמירה על תהליך עיכול תקין.

יחד עם זאת, פרוביוטיקה מומלצת המשלבת מגוון של חיידקים ידידותיים מסוגים שונים ומיוצרת על פי כל התקנים מסייעת בשיקום הכבד, מסייעת בשיפור מצב הרוח ומפחיתה את הסיכוי לדיכאון וחרדות, מסייעת בהפחתת החומרה של דלקות ואלרגיות ואף עוזרת לאזן את רמות הכולסטרול הרע ובכך מונעת מחלות לב.

איך בוחרים פרוביוטיקה מומלצת?

יש היום בשוק תוספי המזון מבחר עצום של תוספי פרוביוטיקה. אז איך יודעים במה לבחור?

חשוב לבחור בפרוביוטיקה על פי הכמות של החיידקים ומגוון של החיידקים שיש בפורמולה עצמה. בנוסף, לתשתית עצמה יש גם חשיבות שכן היא מאפשרת לחיידקים הטובים לשגשג במעיים, מה שנקרא FOS.

להזמנה ישירה של פרוביוטיקה - לחצו כאן

כאשר אתם בוחרים תוסף פרוביוטיקה חשוב לבחור ביצרן אמין, תוסף המכיל מגוון של חיידקים ידידותיים, כזו המיוצרת על בסיס רכיבים טבעיים וכמובן מאושרת על ידי משרד הבריאות לשיווק.

מגוון של חיידקים יאפשר לגוף למקסם את יתרונות התוסף ולהנות מיתרונותיה הרבים של הפרוביוטיקה לצד חיזוק מערכת החיסונית ותמיכה אופטימלית בפלורת המעיים.

פרוביוטיקה 12 מליארד חיידקים של נוטרי די - פרוביוטיקה מומלצת

פרוביוטיקה 12 מליארד חיידקים של נוטרי די משלבת בין 10 זנים שונים של חיידקים. כל זן מתמקד בטיפול בבעיה או בחוסר איזון מסוג אחר כך שלמעשה בפועל, המעיים ומערכת העיכול מקבלים את מלוא תשומת הלב. בנוסף, פרוביוטיקה 12 מליארד חיידקים משלבת את סיבי ה- FOS המשמשים כמצע לגידול חיידקים פרוביוטיים.

מדובר בפורמולה סופר מתקדמת הנספגת בגוף ביעילות ומסייעת בתהליך איזון פלורת המעיים ומעניקה תמיכה מושלמת לפעילותה של מערכת העיכול.

להזמנה ישירה של פרוביוטיקה - לחצו כאן