הפרוביוטיקה הינו תוסף תזונה, התורם לבריאותנו הכללית. הוא מורכב מחיידקים חברותיים, חיידקים פרוביוטים, המצויים באופן טבעי בפלורת המעיים שלנו. לחיידקים החברותיים מטרות רבות ואנו זקוקים להם, כדי לשמר אורח חיים תקין. כאשר אנו סובלים מבעיות עיכול, יתכן והן נובעות בשל חסך של החיידקים החברותיים, שכדאי לנו לפצות עליו.

פרוביוטיקה מומלצת למעי רגיז – גורמים:

תופעת המעי הרגיז היא תופעה שכיחה יחסית, המאופיינת בבעיית תפקוד של המעיים, מסיבה שאיננה ברורה בהכרח. הפרוביוטיקה מסייעת לשפר את תפקוד המעיים ובכך, מהווה תוסף שבהחלט כדאי לנו להוסיף לתזונה היומיומית שלנו.

• פרוביוטיקה מומלצת למעי רגיז מסייעת להקל על סימפטומים של תופעת המעי הרגיז, כגון כאבי בטן, גזים, עצירות/שלשולים, בחילות ועוד, על ידי שיפור תפקוד המעיים.

• פרוביוטיקה מומלצת למעי רגיז מסייעת לחזק את פלורת המעיים ולמנוע מפולשים לחדור עליה.

• מחזקת את דפנות המעיים.

• פועלת כאנטיביוטיקה נגד חיידקים, וירוסים או זיהומים.

• מווסתת את תגובותיה של המערכת החיסונית במעיים ובכלל הגוף (חלק גדול מהמערכת החיסונית שלנו, נמצא במעיים שלנו).

• מסייעת לייעל את תהליך העיכול.

• פרוביוטיקה מומלצת למעי רגיז תורמת לתהליך הבירור של המזון בין ערכים תזונתיים לפסולת.


פרוביוטיקה מומלצת למעי רגיז:


פרוביוטיקה חזקה 25 מיליארד חיידקים Nutri-D:

הפרוביוטיקה של חברת נוטרי-די היא פרוביוטיקה המכילה 25 מיליארד חיידקים, בייחוד בשל היותה פרוביוטיקה טיפולית. מטרתה היא לסייע לאנשים הסובלים מבעיות עיכול כגון המעי הרגיז או לאנשים הנוטלים אנטיביוטיקה לאורך זמן, לשפר ולאזן את פלורת המעיים ולשמר תפקוד תקין, לאורך זמן. היתרון שלה הוא הכמות הגדולה של החיידקים הפרוביוטים שברשותה, המאפשרת איזון מהיר. בנוסף, כמוסות הפרוביוטיקה של נוטרי-די מוגנות על-ידי ציפוי FOS, שיסייע להן לעבור את מערכת העיכול ללא תקלות ולמצוא את דרכה למעיים שלנו ורק אליהם. היא פרוביוטיקה מומלצת למעי רגיז , אשר עומדת בכלל התקנים והאישורים של משרד הבריאות והינה כשרה.