להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
3D איך הפרוביוטיקה בגוף

איך יודעים איזה סוג של פרוביוטיקה מתאים לנו?

רבים מאיתנו צורכים תוספי פרוביוטיקה באופן יומי, אולם רק מעטים מאיתנו צורכים תוספי פרוביוטיקה שבאמת יעילים לגוף. כיצד תדעו שהפרוביוטיקה שלכם באמת משפיעה על הגוף כמו שרציתם? הכל במדריך הזה.

פרוביוטיקה הוא שם גג לקבוצה של חיידקים "טובים". חיידקים אלו נמצאים באופן טבעי בגוף האדם ומסייעים לתפקודו התקין. לחיידקים אלה שני תפקידים מרכזיים-למנוע זיהומים ולסייע לתהליך העיכול ע"י פירוק של מזון לכל אורך תהליך העיכול.

להזמנה ישירה של סוג הפרוביוטיקה המתאים לכם - לחצו כאן

מי צריך פרוביוטיקה?

במצב אופטימלי יש במעי הגס שלנו כמות חיידקים טובים בסדר גודל של 10 בחזקת 14. אולם לעתים אוכלוסיית החיידקים הטובים במעי הגס נפגעת, דבר שעלול לגרום להתפתחות פטריות, לקשיי עיכול, לדלקות בשתן ובנרתיק ולבעיות נוספות, כמו אלרגיות ומחלות עור.

ישנן סיבות רבות להתדלדלות אוכלוסיית החיידקים הפרוביוטיים בגוף. ביניהן, נטילת אנטיביוטיקה, שלשולים, דלקות במעי, תזונה לקויה ואפילו מתח נפשי וזיהום אוויר. כך שבעצם נטילת פרוביוטיקה עשויה להיות חיונית לכל אחד בשלבים שונים בחייו. בניגוד לתוספי תזונה אחרים, חיידקים פרוביוטיים אינם מצטברים בגוף ולכן אין חשש לתופעות לוואי או למינון יתר. ניתן ליטול פרוביוטיקה באופן קבוע על מנת לחזק את מערכת העיכול, גם ללא התוויה רפואית.

טבליות פרוביוטיקה

מה צריך לבדוק לפני שקונים?

כמות החיידקים

על מנת שהפרוביוטיקה תהיה בעלת השפעה, עליה להכיל כמות גדולה מאוד של חיידקים. בפרוביוטיקה כמות החיידקים נמדדת במיליארדים (ביליונים) כפי שניתן לראות בטבלה הבאה:

2 מיליארד חיידקים 8 מיליארד חיידקים  12 מיליארד חיידקים 25 מיליארד חיידקים 50 מיליארד חיידקים
מעט מדי - לא יעיל  עדיין לא מספיק חיידקים - לא יעיל  ממוצע - יעיל מעל הממוצע - יעיל מאוד מעל הממוצע- יעיל מאוד, כמות חיידקים מתאימה לפרוביוטיקה טיפולית

שחרור מושהה

אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו צריכים לחפש בפרוביוטיקה שאנו צורכים הוא השחרור המושהה. לא כל החיידקים הפרוביוטיים מצליחים להגיע עד לקיבה, בעצם חלק ניכר מהם עלול להיספג כבר במעי בדרכם אל הקיבה ובכך לאבד מיעילותם.

קפסולות DRCAPS™ לשחרור מושהה הן פטנט יחודי המעניק ציפוי מיוחד לקפסולות הפרוביוטיקה. ציפוי פטנטי זה מבטיח שהחיידקים ישתחררו רק בהגיעם לקיבה ולא יתמוססו כבר במעי. קפסולות ללא ציפוי פטנטי זה נמצאו כלא יעילות גם כאשר כמויות החיידקים שבהן גבוהות מהממוצע. שכן, רוב החיידקים כלל אינו מגיע ליעדו.

הגנה מחומציות הקיבה

הקיבה מהווה מחסום רב עוצמה כנגד חיידקים. רמת החומציות הגבוהה במערכת העיכול בכלל ובקיבה בפרט,  יוצרת תנאים בלתי אפשריים לשרידות חיידקים וטוב שכך שכן מדובר במערכת הגנה מתקדמת ביותר הנועדה להגן עלינו מפני מחלות. אך יחד עם החיידקים הרעים ושלל המחלות שהם מביאים, מושמדים גם החיידקים הטובים, הפרוביוטים. כדי להתגבר על בעיה זו, פותחו ציפויים מיוחדים המגנים על תאי החיידק מפני חומצת הקיבה. ציפויים אלה מתפרקים רק בסביבה הלא-חומצית במעי, וכך הם מאפשרים לכמות יעילה של חיידקים להגיע אל אתרי ההיצמדות.

לסיכום, פרוביוטיקה היא תוסף תזונה מצוין אשר יכול להועיל למגוון רחב מאוד של בעיות. החל מגזים וקשיי עיכול ועד לבעיות עור. כשבוחרים פרוביוטיקה חשוב להקפיד שמדובר במוצר המכיל לפחות 12 מיליארד חיידקים, שהפרוביוטיקה היא בעלת מנגנון הגנה מפני חומציות הקיבה וכמובן הקפסולות עצמן הן קפסולות DRCAPS™ לשחרור מושהה.

למחקרים בנושא פרוביוטיקה - לחצו כאן

תגיות:
nutri d banner long newlow

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר