אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

katavot 881 142 summer banner881x142a1

פרוביוטיקה היא מונח המתאר תוסף תזונה, המתבסס על חיידקים, אשר בריאים לגופנו. חיידקים פרוביוטים נוצרים בגופנו באופן טבעי ומתגוררים במעיים שלנו. תפקידם הוא לסייע לשמור על תהליך עיכול תקין ולחזק את מערכת החיסון. בשל התזונה המערבית הלקויה, מחלות שונות ותרופות כימיקליות שאנו נוטלים, אנו מרבים להשמיד את החיידקים החברותיים של גופנו. לכן, בשנים האחרונות, מומחים רבים ממליצים לנו ליטול תוסף פרוביוטי, שיסייע לנו לפצות על החסכים הללו.פרוביוטיקה מחיר – כיצד לבחור תוסף פרוביוטי איכותי

  •  כמות החיידקים בתוסף – לפני שאנחנו חושבים כמה חיידקים אמורים להיות בתוסף, כדאי לנו להבין לכמה חיידקים אנו זקוקים בתוסף פרוביוטי: אם אנחנו אנשים בריאים בדרך כלל, כדאי לנו לצרוך תוסף, המכיל כ- 12 מיליארד חיידקים. שטח המעיים הוא גדול, כך שכמות כזו של חיידקים תצליח להשתלט על גודל המעיים ולהקל על העומס שלהם, מבלי להעמיס בעצמה על המעיים.עם זאת, אם אנחנו נוטלים אנטיביוטיקה, עוברים טיפול רפואי אינטנסיבי או חשים כי התפקוד של מערכת העיכול או מערכת החיסון שלנו הוא ירוד יחסית, כדאי לנו לחפש תוסף פרוביוטיקה מחיר, המכיל 25 מיליארד חיידקים. משום שבמצב כזה, חלק מהחיידקים הפרוביוטים בגופנו מושמדים, אנו זקוקים לתוסף חזק יותר, שיצליח לפצות על החסך שהתרופות גורמות לנו.

  • כמות זני החיידקים – החיידקים הפרוביוטים מחולקים לזנים, שלכל אחד מהם העדפה מסוימת למקום מגורים במעי ותפקיד מסוים שהוא מבצע. כאשר אנו הולכים לרכוש תוסף פרוביוטיקה מחיר, כדאי לנו לבחון שיש בו לפחות 10 סוגים שונים של חיידקים, כך שנהנה מכל היתרונות שחיידקים פרוביוטים יכולים להציע לנו. אפילו כדאי לנו לנסות ולברר מהו התפקיד של כל חיידק וחיידק, כדי להבין איזה תוסף פרוביוטי ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

  • כמות הכמוסות שמכיל כל תוסף פרוביוטיקה – כאשר אנו רוצים לרכוש תוסף, כל תוסף, לפני שאנחנו מחפשים רק את הפרוביוטיקה מחיר אנחנו גם רוצים שהרכישה תשתלם לנו. גם אם מצאנו תוסף שמצא חן בעינינו, כדאי לנו להשוות את כמות הכמוסות שהוא מציע, לעומת תוספים אחרים.


פרוביוטיקה מחיר:


מחיר של פרוביוטיקה משתנה מאוד, לפי כמות הכמוסות שמכיל כל תוסף, הציפוי שלו (שמאפשר לו לשרוד את דרכו מהפה ועד למעיים) ועוד.

הפרוביוטיקה הזולה ביותר יכולה לעלות 35 ₪ ועד ל- 1300 ₪.

כמובן שאינכם חייבים לרכוש את המוצר היקר ביותר; כל עוד תבצעו את המחקר שלכם כראוי, אתם תוכלו למצוא פרוביוטיקה בעלת סגולות מרפא איכותיות, גם בתקציב שלכם.

מוצרים נוספים שחשבנו שיעניינו אותך

פרוביוטיקה חזקה 25 מיליארד | Probiotic 25 | נוטרי די

פרוביוטיקה מרוכזת במיוחד המכילה 25 מיליארד חיידקים בעלת

109
משלוח חינם
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר