ירידה בכוח הגברא מהם דרכי הטיפול המומלצות? 

ירידה בכוח הגברא היא אחת התופעות הנפוצות ביותר בעולם המודרני. גברים רבים מעדיפים לקחת ויאגרה לפני האקט ולטפל בבעיה רק באותו הרגע כשבפועל קיימת דרך מאוד פשוטה לטפל בירידה ולהשפיע משמעותית על כוח הגברא באופן קבוע באמצעות תוספי תזונה טבעיים 

כח הגברא

בין 75%-55% גברים ברחבי העולם מעידים על ירידה בכוח הגברא. אבל לפני שמנסים להבין מה משמעות הירידה, ננסה להבין מהו בעצם כוח הגברא? כוח הגברא הוא הרצון של הגבר לקיים יחסי מין, ובנוסף הוא גם היכולת שלו להגיע לזקפה ולקיים את האקט עצמו.

החשיבות בקיומו של כוח הגברא היא עצומה ומחקרים מראים כי היא משפיעה באופן ישיר על רמת האושר של הגבר. היעדר של כוח הגברא פוגע בזוגיות, בביטחון העצמי ובאורח החיים.

להזמנה ישירה של וי גאמא - לחץ כאן

הגורמים לירידה בכוח הגברא

קיימים גורמים רבים אשר עלולים להוביל לבעיות המשפיעות על כוח הגברא ועל הזקפה ואיכותה כמו למשל מחלות כרוניות כמו סכרת ומחלות לב או למשל גורמים נפשיים כמו טראומות או דיכוי מיני בילדות. אולם במקרים רבים, מדובר באורח החיים המודרני אליו אנחנו נשאבים.

אורח חיים רווי מתחים ולחצים, חוסר זמן, תחרות תמידית עם כל הסביבה, הציפיה של הסביבה מהפרט להיות מוצלח ומושלם ולתפקד תמיד ובכל מצב. לזה תוסיפו את זיהום האוויר, האוכל הלא בריא, סיגריות, אלכוהול, וזו התוצאה – כשני שליש מהגברים סובלים מאותה הבעיה.

אם כך מה ניתן לעשות? גברים רבים מעדיפים לבחור בפתרון הפלא הזמין והמהיר – הויאגרה. אותו כדור כחלחל שניתן לקחת כחצי שעה לפני האקט עצמו ומאפשר להם לשרוד את הרגע. הויאגרה היא פתרון מצוין לאותו הרגע, ברוב המקרים התפקוד הוא מלא וכל עוד הנוטל הוא תחת השפעת התרופה הכל בסדר.

הבעיה היא שהויאגרה מטפלת בסמפטום ולא באמת בבעיה ולכן הבעיה לנצח נשארת. תמיד לפני האקט יהיה צורך לקחת את התרופה, ואם היא לא זמינה בסביבה, התפקוד לא יתאפשר. גם אם כן נלקחה התרופה, ועברו כמה שעות מאז נטילתה, ההשפעה מתפוגגת והתפקוד לא תמיד מתאפשר.

זוג עומד להתנשק

הדרך הטבעית להגברת כוח הגברא

התלות הזו בתרופה, והיעדר הספונטניות היא לא חובה אם באמת מטפלים בבעיה בצורה טבעית ולא רק בסימפטום. הרפואה האלטרנטיבית מביאה אתה מגוון פתרונות אשר ניתן לשלב ולצרוך באופן קבוע במהלך היום ולא רק לפני האקט עצמו.

רוב הפתרונות שמציעה הרפואה האלטרנטיבית מבוססים על תמציות מרוכזות וצמחי מרפה אשר הוכיחה עצמם שוב ושוב כמו דבש זלוע, מזונות סופר פוד כמו למשל כלורופיל ושורש המאקה מסייעים בשיפור זרימת הדם אל איבר המין ומסייעים בהגברת התפקוד המיני והתשוקה.

בין כל אלה בולט מוצר אחד שהוכיח את עצמו כמוצר המנצח תוסף תזונה 100% טבעי ששינה את חייהם של מיליוני גברים בכל רחבי העולם ומשמש לחיזוק כוח הגברא, העלאת החיוניות ותחושת האנרגיה – וי גאמא.

הוי גאמא היא למעשה פורמולה המבוססת על מגוון צמחים וזכתה לכינוי הויאגרה של הטבע. מדובר בלהיט שמוכיח את עצמו שוב ושוב ושוב.

הייחוד שלה היא שהיא לא מספקת רק את הפתרון לאותו הרגע, אלה משפיעה באופן קבוע על כוח הגברא, גם בהיבט של הרצון לקיום יחסי מין, ורמות האנרגיה בגוף וגם מסייעת לטפל באופן ישיר בזקפה על ידי זרימת הדם לאיבר המין הגברי.

הוי גמא גם מסייעת בשיפור יכולת הגוף להתמודד עם מצבי לחץ ולא להביא אותם לידי ביטי בהפרעות בזקפה. הפורמולה מעלה את מצב הרוח, מחזיקה לאורך זמן  ואיננה ממכרת.  

להזמנה ישירה של וי גאמא - לחץ כאן

קרא עוד


כוח הגברא

בין 35%-25% גברים ברחבי העולם סובלים מבעיות זקפה, אימפוטנציה ו/או בעיות פוריות. הקושי להגיע לזקפה מקשה עלינו לקיים יחסים מיניים אינטימיים פוריים ויחד עם זאת פוגע גם בגבריות שלנו של לדבר על איכות חיינו.

בעיות זקפה ואין אונות נוצרות מכל מיני סיבות - גנטיות, אורח חיים לקוי שבא לידי ביטוי בין השאר בניהול תפריט  שאינו מאוזן, לחץ פיזי ונפשי מוגבר וכמובן כתוצאה מסיבות פיזיולוגיות שונות.

כמובן שכאשר מדובר בבעיות אין אונות הנוצרות כתוצאה מנטילת תרופות בגין מחלה מסוימת או מסיבות נפשיות, יש להיוועץ עם רופא ולקבל טיפול רפואי מקיף שיפתור את הבעיה מהיסוד ולא רק ישקיט אותה.

יחד עם זאת, הרפואה האלטרנטיבית מביאה איתה מגוון פתרונות המבוססים על תמציות מרוכזות וצמחי מרפה אשר הוכיחה עצמם שוב ושוב. דבש זלוע ושלל מזונות סופר פוד דוגמת כלורופיל ושורש המאקה מסייעים בשיפור זרימת הדם אל איבר המין ומסייעים בהגברת התפקוד המיני והתשוקה.

אך יש מוצר שהוכיח את עצמו כמוצר המנצח, תוסף 100% טבעי ששינה את חייהם של  אלפים אם לא עשרות אלפים של גברים ומשמש לחיזוק כוח הגברא, העלאת החיוניות ותחושת האנרגיה.

v gamaוי-גאמא - המוצר החזק ביותר

וי גאמא - פורמולה מרוכזת מיוצרת מ- 100% רכיבים טבעיים המסייעים בהגברת התפקוד המיני

אז הוי גאמא הוא למעשה פורמולה המבוססת על מגוון צמחים וזכתה לכינוי ויאגרה טבעית. מדובר בלהיט שמוכיח את עצמו שוב ושוב ושוב. הכמוסות הטבעיות מסייעות להשיג ביצועים טובים יותר ומביאות לתחושה עילאית שקשה להסביר במילים. וי גאמא מחזיק בתווי תקן ובקרת איכות:

  1. תקן 1SO 9001 - בקרת איכות בינלאומית
  2. מיוצר מ-100$ רכיבים טבעיים במעבדות צמחי מרפא מוכרות בישראל.
  3. תקן ISO 22000 - התקן המחמיר בעולם.
  4. תעודת הכשר בהשגחת הרבנות גליל תחתון. 
  5. אישור של משרד הבריאות בישראל. 

הפורמולה משלבת מגוון של צמחי מרפא המשלבים ויטמינים ונוגדי חמצון ומאופיינים ביכולת להגביר את היכולות המיניות ורמות האנרגיה בגוף. וי גאמא מותאמת לגברים הסובלים מבעיות זקפה ומשפרת את זרימת הדם לאיבר המין הגברי ומסייעת בשיפור יכולת הגוף להתמודד עם מצבי לחץ. הפורמולה מעלה את מצב הרוח, מחזיקה לאורך זמן  ואיננה ממכרת.  

לצפייה במגוון המוצרים לשיפור האון הגברי - לחץ כאן