איך ניתן לשפר את את הזיקפה בדרך טבעית?

למה ספורט יכול לשפר את הביצועים שלנו לא רק על המגרש? מה בין תזונה לזיקפה? מה הקשר למדיטציה? ומזה בכלל וי גאמא? זיקפה - בואו נדבר על זה.

זה קרה, קורה או יקרה לכל גבר עלי אדמות. ועם זאת כשזה אכן קורה, נדמה לנו שאנחנו היחידים שמתמודדים עם זה. גברים רבים מרגישים בושה, כישלון ועוד שאר רגשות שליליים ומנמיכים כאשר הם נתקלים בבעיות אונות או קושי להגיע לזיקפה.

לכן, רבים מאיתנו פונים לפתרון שנראה לנו הזמין והמהיר ביותר- הפתרון התרופתי. אך גם בחיי המין שלנו כמו בכל דבר בחיים, אין פתרונות פלא ורוב התרופות לשיפור הזקפה, מזיקות הרבה יותר ממועילות. זה לא אומר כמובן, שאין מה לעשות, יש הרבה מה לעשות והכול מתחיל (כמו תמיד) בתזונה נכונה.

הכול מתחיל במה שנכנס לפה - תזונה נכונה

הבריאות הכללית שלנו, תלויה בחלקה הגדול, במה שאנחנו מכניסים לפה. גם הבריאות המינית שלנו, אינה יוצאת מן הכלל. על מנת שנוכל לתפקד היטב בחדר המיטות, חשוב שנקפיד על תזונה מאוזנת. לא דיאטות מיוחדות, לא שיגעונות ולא גרגרים מהרי ההימלאיה.

תזונה מאוזנת אשר כוללת את כל אבות המזון ודלה בנתרן ובשומן רווי, היא המפתח לבריאות מינית. עודף מלחים ושומנים מובילים ללחץ דם גבוה, לסתימות עורקים ומונעת מכמות מספקת של דם להגיע לאיברים, ביניהם גם הפין שלנו. ובלי דם, אין זקפה.

כדי להיות בכושר צריך לשמור על כושר

אותו עיקרון שבשמירה על תזונה מאוזנת, תקף גם לגבי הכושר הגופני שלנו. העדר פעילות גופנית והשמנה הינם בין הגורמים השכיחים ביותר להפרעות בתפקוד המיני. בין אם מדובר בקושי פסיכולוגי- אי יכולת להגיע לזיקפה בעקבות לחץ ודיכאון או בעיות דימוי גוף, או קושי פיסי- אי יכולת להגיע לזיקפה בגלל לחץ דם גבוה למשל.

כשאנחנו עוסקים בספורט הגוף שלנו משחרר אנדורפינים- הורמונים הגורמים לנו להפיג לחצים, להירגע ולהרגיש מרוצים יותר, אנחנו משפרים את הכושר הגופני שלנו ואת קצב חילוף החומרים הטבעי של הגוף. לא סתם, אחת ההמלצות הקבועות של רופאי המשפחה היא להתחיל לעסוק בספורט. בין אם מדובר בדיכאון, מחלות לב או קשיים בתפקוד המיני- כושר גופני תמיד נמצא בעדיפות עליונה.

לעצום עיניים, להירגע ולחשוב על הפין שלך

לחץ ומתח הם מבין הגורמים המרכזיים לאין אונות ולקשיים בתפקוד המיני. קשיים בתפקוד המיני הם מבין הגורמים המרכזיים ללחץ ומתח.

מדובר במעגל אכזרי במיוחד, כאשר מדיטציה ודמיון מודרך הם כלים נפלאים ואפילו מאוד יעילים (!) לפתור בעיות בתפקוד המיני הנגרמות כתוצאה מלחץ ומתח.

מחקרים עדכניים מראים כי אנשים העוסקים במדיטציה ודמיון מודרך על בסיס קבוע, מדווחים על עלייה של עד 70% בשיפור בתפקוד המיני. במזרח למשל, מדובר על תורה שלמה, ומיליארד הודים לא טועים.

מה עוד? נוטרי מן

נוטרי מן הוא תוסף תזונה טבעי לחלוטין אשר משפר את כח הגברא ואת התפקוד המיני. מדובר בפורמולה טבעית העשויה 100% מרכיבים טבעיים, אשר פותחה על מנת לחזק את בלוטת הערמונית ולשפר את האון הגברי.

הנוטרי מן הינו תוסף תזונה ולא תרופה ולכן עשיר מאוד במגוון רחב של וויטמינים ומינרלים וצמחי מרפא יעודיים לטיפול בבעיות אלה, בריכוז אופטימלי לגוף הגבר.

חשוב לזכור שבעיות בתפקוד המיני, כמו בעיות בריאותיות רבות מאוד אחרות, לעתים קרובות מקורן דווקא באורח החיים שלנו. אם נדע להקפיד על אורח חיים בריא הכולל כושר גופני, תזונה נכונה וטכניקות הרגעה כמו מדיטציה או דמיון מודרך, בתוספת וי גאמא כמובן, נוכל במקרים רבים להגיע לתוצאה המיטבית ביותר.

להזמנה ישירה של נוטרי מן לחץ כאן