קוביות בבטן לנשים הוא תהליך ששווה בדיוק לתהליך ההיווצרות של קוביות בבטן לגברים: על כולנו להקפיד על תזונה נכונה, פעילות גופנית ושפע שינה ומנוחה, שיאפשרו לנו לקיים אורח חיים בריא, שמאפשר לגופנו לייצר קוביות בבטן לנשים.

תרגילים עבור קוביות בבטן לנשים

  • מתיחת כנף – נעמוד על רגל אחת, כאשר הרגל השנייה שלנו מתוחה באוויר. נניח את היד המקבילה לרגל שבאוויר על הרצפה ונמתח את היד הנגדית לה קדימה. אנו יכולים להחזיק את המתיחה או לנסות להוריד את הגפיים ולהעלות בחזרה, כדי לייצר קוביות בבטן לנשים. לאחר מכן, נחזור על התרגיל בצד השני. מומלץ להחזיק את המתיחה במשך דקה או לבצע אותה במשך שני סטים, של 15 חזרות.
  • סקוואט וקפיצה – נעמוד בנקודה מסוימת לאורך המזרן שלנו ונבצע כריעה. לאחר מכן, נתרומם ממנה בקפיצה ונבצע קפיצה נוספת, כך שננחת בצד השני של המזרן. נחזור על התרגיל במשך כשני סטים, הכוללים עשר חזרות. אם אנו רוצים להקשות את התרגיל, לפני הקפיצה אנו יכולים לרדת לתנוחת שכיבת סמיכה ולבצע אחת לשם קוביות בבטן לנשים.
  • הליכת כוח – נלך לאורך החדר ובכל צעד שניקח, נרד, כמו אנו כורעים להציע נישואין. נניח את הידיים על אמצע הברך, ניקח נשימה עמוקה, נעלה ונחליף בין הרגליים. נבצע שני סטים הכוללים 15 חזרות, למען קוביות בבטן לנשים.
  • מתיחה נגדית – נשב ישיבת שש, כאשר כפות הידיים שלנו תומכות בנו. נמתח את אחת הרגליים שלנו לאחור ואת היד הנגדית לה קדימה. לפני שנחזיר אותן למקומן, נפגיש ביניהן מתחת לטורסו. כדאי לנו לבצע 20 חזרות בכל צד, כדי ליהנות קוביות בבטן לנשים.
  • קרש צדדי – נשכב על הצד, כאשר האמה שלנו וקצות כפות הרגליים שלנו תומכות בנו. נרים את הגוף שלנו ונוריד אותו לסירוגין, במשך שני סטים הכוללים 15 חזרות.