קוביות בבטן לנשים תזונה אכן מצריכות הרבה יותר מפעילות גופנית, בניגוד לדעה הרווחת: כדי להצליח וליהנות קוביות בטן לנשים תזונה נכונה, פעילות גופנית ושינה מרובה יחד, הם הדרך היחידה להביא להגשמת המטרות שלנו, לרבות קוביות בבטן לנשים תזונה, בדרך בריאה ואופטימלית.

מה צריך לאכול בכדי ליצור קוביות בבטן

• חלבונים – כאשר אנו מרבים לעסוק בפעילות גופני, עלינו להעשיר את גופנו בחלבונים: על האדם הממוצע לאכול כ- 0.8 גרם חלבונים על כל קילו שהוא שוקל. אם אנו מתאמנים, עלינו לאכול כ- 1.2 גרם חלבונים על כל קילו שאנו שוקלים כלומר, אם אנו שוקלים 50 ק"ג, יהיה עלינו לאכול 60 גרם חלבון ביום.
אנו יכולים ליהנות מחלבונים בעיקר במוצרים מהן החי כגון בשר, עוף, דגים, ביצים, קטניות ואגוזים. אנו יכולים לשדרג את רמות החלבונים בגופנו, אם נשלב גם אבקות חלבון, לצד האימונים שלנו עבור קוביות בבטן לנשים תזונה.


• סיבים תזונתיים – מדובר בפחמימות שלא מתפרקות בגופנו ולכן, הן מסייעות לשמור על הקיבה שלנו אקטיבית ללא פעילות מאומצת, תורמות לתהליכי ניקוי הרעלים ממערכת העיכול ומחזור הדם שלנו ומשרות עלינו תחושת שובע לאורך זמן, שתתרום לתהליך הורדה במשקל, שיוביל קוביות בבטן לנשים תזונה.


• ירקות ופירות – עשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, שיסייעו לשקם את גופנו לאחר שנים של תזונה לא נכונה ולרבות חיזוק המערכת החיסונית שלנו, ניקוי מחזור הדם שלנו וייעול התפקוד של מערכת העצבים שלנו. כמובן שנהיה עירניים ואנרגטיים יותר כתוצאה מכך, כך שהאימונים שלנו יובילו אותנו בקלות יתר קוביות בבטן לנשים תזונה.


• חומצות שומן בריאות – כדאי לנו להרבות בשומנים בריאים כגון אומגה 3, שמסייעים לנקות את מחזור הדם שלנו, לתרום לאנרגיה שלנו, לנקות את גופנו משומנים לא בריאים ולתרום לתהליך היווצרות קוביות בבטן לנשים תזונה.