קוביות בבטן לנשים הוא שאיפה של רבים מאיתנו, אך כולנו יודעים כי אין שום "גלולת קסם" שיכולה לסייע לנו לייצר קוביות בבטן נשים – רק שילוב נכון של שינה, פעילות גופנית ותזונה נכונה, יתרמו להיווצרות קוביות בבטן נשים בגופנו.

שילוב נכון להתהוות של קוביות בבטן נשים:

• פעילות גופנית – כדי להצליח להביא להתהוות של קוביות בבטן נשים, עלינו להקפיד ולהתאמן לעיתים קרובות, בעיקר על שרירי הבסיס שלנו. אימונים של שלוש-ארבע שעות בשבוע הם מהותיים, אם אנו באמת רציניים בנושא של קוביות בבטן נשים.

• שינה מרובה – לאחר הפעילות הגופנית, השרירים שלנו עייפים: במהלך תנועה או פעילות גופנית, רקמות השריר שלנו נפצעות ואף נקרעות על בסיס קבוע. כאשר אנו ישנים, גופנו מתקן את הרקמות הללו, על ידי הזנתן בחלבונים. ככל שאנו קורעים את הרקמות הללו יותר, כך גופנו יבנה אותן חזקות יותר, אך הוא זקוק לזמן כדי לעשות זאת. לכן, נקפיד לישון בין 7-9 שעות בכל לילה, כדי לאפשר לגופנו לנוח ולעשות את שלו.

• תזונה נכונה – הכלי החשוב ביותר. כולנו יודעים כיום כי מה שאנו מכניסים לפה שלנו הוא קריטי ולכן, כדאי לנו להקפיד לצד אימונים לשם קוביות בבטן נשים, כי גם נשקיע במזון שלנו ונרבה בחלבונים שיעשירו את השרירים וימנעו נזקים לאחר אימון, ירקות ופירות, דגנים מלאים, קטניות אגוזים וזרעים. גם חומצות שומן בריאות, המצויות בדגים וביצים הן חשובות מאוד, כדי לשמור על גופנו חזק ונקי מרעלנים.

• ממה נימנע – אם אנו באמת שואפים ליהנות קוביות בבטן נשים, יהיה עלינו להימנע מההרגלים הלא בריאים שלנו, שרק יאטו את התהליך כגון שתייה אלכוהולית, עישון ובעיקר אכילה של שומנים לא בריאים, סוכרים, מלחים וקמח לבן.